Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapest már alkalmatlan lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapest már alkalmatlan lett arra, hogy PUA életet élhessen az ember? A külföldiek elcseszték?

Figyelt kérdés

Budapest volt az egyetlen város itthon ahol lehetett PUA-zni anno, szimplán a mérete miatt. Nincs más olyan városunk ami elég nagy lenne ahhoz hogy elvegyüljön valaki aki aktívan csajozik, hogy 1 hónap múlva ne ismerje a fél környék.

Csak történt egy kis bibi az utóbbi években, a külföldiek teljesen elárasztották és már a szórakozóhelyeken szinte csak azok vannak. Nem csak a szórakozóhelyeken, hanem az egész belvárosban, már nincs senki csak ők, mindenhol csak a külföldi trógerek. És az is nagy baj, hogy sokkal több férfi jön mint nő, olyan 80-20%-ra saccolnám a férfi/női turisták arányát. Valamint az a kevés csaj aki jön, az se pasizni jön ide, eleve lenézi az itteni pasikat.

Régebben még olyan volt Budapest, hogyha elmentél egy belvárosi szórakozóhelyre, akkor azért tényleg lehetett próbálkozni magyar csajoknál. Most meg már nem csak a csajoknak de az összes magyarnak elment a kedve a szórakozóhelyre járástól, nyilván azért mert nem érezték jól magukat a sok retkes külföldi között, ezért elszoktak onnan, kiszorultak. Nem járnak egyszerűen már szórakozni, csak nagyon kevesen. A külvárosi részegen, ahol ne adj isten még élnek magyarok is elszórtan, ott meg nincsenek szórakozóhelyek, se élet, se semmi. Teljesen kihaltak.

Sajnos már az egyetlen városunk ami méreténél fogva alkalmas volt a PUA életre, már az sincsen? Le lehet húzni itthon a rolót, ha csajozós életet szeretne valaki?


2019. dec. 10. 20:43
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
6/10-nek Ha meg nem szólítjuk le a nőket az a baj... https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..
2019. dec. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet csajozni a PUA-val? Micsoda új információk, amiket már 5 éve tud mindenki a kérdezőn kívül.
2019. dec. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
96%

#11

Jó, ő így látja, én így látom. Egyikünk se állította, hogy a teljes női nem nevében nyilatkozunk.


Pesten 10-ből 8 férfi vagy bunkó vagy ostoba volt, amikor leszólított. Vagy mit reagáljak, amikor egy könyvtárban leül mellém, azzal a dumával, hogy "Szeretnél valami vaskosabbat látni?"


Nem fogom összehasonlítani az olasz és magyar férfiakat, egyrészt, mert nem szeretnék általánosítani, másrészt nem ez volt a kérdés. Azt viszont érdemes átgondolni, hogy itt semmilyen PUA szerű ökörség nincs, mégis a férfiak nagyrésze udvarias és szellemes.

21L

2019. dec. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
27%
13. Na, látom, neked a magyar kalbász már nem is jó.
2019. dec. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

#14

Egyetemre jöttem ki, itt ismertem meg a barátomat. Ha ez megnyugtat, nem kértem el a személyijét, hogy meggyőződjek az állampolgárságáról.

De a topik nem én vagyok, csak példának hoztam fel, sajnálom, ha ezt gondoltad a lényegnek.

21L

2019. dec. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
11%
15-ös csak játsza itt a nagy kislányt, válaszaiból következik, h nem érdemes figyelemre méltatni a hozzászólásait. Aki saját anyaországát leírja, a benne élőket lenézi, az a szememben nem Magyar. Olyan ez az ország amilyenné tesszük, nyilván a férgese inkább oda megy ahol többet kap enni. Anyádat se hagyod el ha a barátnőd anyja kedvesebb a gyerekével, mint a saját anyád veled, nem?
2019. dec. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
#16 Ellentétben veled, aki lóháton fogant, miközben az anyja hátrafelé nyilazva főzte a gulyáslevest. Viccet félretéve, szerintem egyébként sem lenne büszke arra, hogy egy nemzetből való veled. :)
2019. dec. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez igen srácok! Megsértődtök azon, hogy bunkónak hívják a magyarokat, és ezt olyan tirpák módon fejezitek ki, hogy azt tanítani lehetne. Utána meg csodálkozunk, ha a ti fajtátok miatt mégjobban az a kép alakul ki, hogy taplók vagyunk.
2019. dec. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%
Én az ő helyében inkább örülnék neki, hogy van "nemzete" ahova tartozhat, s voltak olyan férfiak akik ezt kiharcolták nekünk. Bár ahogy elnézem a női hozzáállást, tök mind1 nektek, hogy ezt a földet Magyarországnak nevezik vagy Nigériának. Sőt még az is h mi az anyanyelv, ez van ezt kell beszélni, ill ami van azt eszitek azt kész. Egyébként az arab országokban 2 pofon az ilyen viselkedésért meg lenézésért, azt ha utána is csinálod még karóra is húznak. Nagy liberalizmusban divat az, hogy f nélkül képzeljük magunkat királynak, úgy h még a nem se stimmel. Lehet jönni az lmbtqdfrewgfr-el... A másik meg h ezek szerint a drágalátos "nagykislánynak" tök mind1 honnan szed magának akárkit is, ma Janit holnap meg Alejandrót szereti. Nem mind1 a név?
2019. dec. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%
Ja Olaszország, az tényleg királyság. Vágom én is a szitut. Na meg a sprezzatura...
2019. dec. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!