Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy fogadjam el, hogy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam el, hogy nincs párom?

Figyelt kérdés
Szoval van egy bőrbetegsegem, akikhez passzolnek azoknál nincs esélyem. Még éjszaka hagyján, sapkában (akkor páran megtalalnak buliban, nappal rám se néznek) , de már ugy se elviselhető lassan. Nem tudok változtatni rajta a bőrgyógyászok szerint.
2019. dec. 12. 09:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Aki ez alapján ítél meg azzal ne foglalkozz. Illetve te se válogass, ha jön valaki aki elfogad, te is fogadd el őt.
2019. dec. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1-s az a baj ezzel a fogadjuk el dologgal, hogy arra nekem nincs szükségem, hogy megalkudjak valakivel, meg lehet valakinek ez tetszik, mert mit tudomen ferfiasnak tartja de ez nem én vagyok (már amit ő elképzel) és aztán csalódik. Mostanaban jöttek oda ilyen cicababak, teljesen más mint eddig, de mit kezdjek vele ha a sapkát se merem levenni már, meg nappal vele találkozni, nekem nem a sporttol (azok szoktak veszteni sok vizet az arcukbol) olyan az arcom... Meg lehet csak aranyosak tartanak az is lehet, hogy jóval vékonyabb az arcom, nem tudom hogy állnak hozzám. Azért is zavar mert olyan arcszerkezetem van, amire kéne a víz, meg a zsír... Az se tudom kivagyok, milyen lánynál próbálkozzak egyáltalán.
2019. dec. 12. 09:59
 3/10 A kérdező kommentje:
Nappal lekopnek, kigunyolnak (kis túlzással) , éjszaka meg 10-es nők jönnek oda maguktól meg ha nem is akarnak semmit, így aztán tudjad hol a helyed..
2019. dec. 12. 10:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Munkahellyel mi a helyzet?
2019. dec. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb, ha arra gondolsz, hogy akinek van, sem feltétlenül boldogabb. Sőt...

Az ember egy ideig hajlamos "irigykedni" azokra, akiknek van. Aztán egyre több és több kilógó lólábat lát meg.

Hidd el, hogy semmi szükséged arra, hogy megcsaljanak, átverjenek. Hogy kihasználjanak - ha jól értem, férfi vagy, tehát téged anyagilag. Hogy kerülgessétek egymást valakivel, akivel kölcsönösen nem kívánjátok egymást, mert csak jobb híján megalkudtatok.

A párkapcsolatosdihoz meg úgy az egész élethez szerencse is kell. Rengeteg. Az meg nem mindenkinek van. A kapcsolatok túlnyomó többsége közepesen vagy nagyon sz**. Ilyet pedig ugye nem akarsz magadnak?

2019. dec. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy ilyen szerencsés vagy.
2019. dec. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ebbe mi a szerencse? amúgy tanulok még, de nem sokáig mert kivagnak én egyedül életképtelen vagyok... Nem vagyok boldog, ha nem vagyok az akkor nem tudok másra sem koncentrálni, szóval megy minden tönkre...
2019. dec. 12. 11:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy, mert a bőrbetegséged megakadályoz a csajozásban és így ezt az energiát valami hasznosabbra fordíthatod.
2019. dec. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kívánok neked is ilyen szerencsét 8-as, alapból is van egy "különleges" arcszerkezetem ami vagy bejön, vagy nagyon nem, de így... És itt már arról van szó, hogy az utcára szégyenlek kimenni (olyan ronda vagyok) , egy fotót nem tudok csinálni, a szememet nem tudom néha nyitvatartani. Nagy boldogság... Fiatalon szerintem a csajok, a bulik lennének az első, a többi (tanulás, karrier, pénz) csak azért van hogy biztosítsd a színvonalt a későbbi családodnak, meg hogy egyáltalán osszeszedj valakit. Legalábbis én így gondolom, nyilván mert amit nem kaphatsz meg az hiányzik legjobban, nekem a fiatalság.
2019. dec. 12. 11:29
 10/10 anonim ***** válasza:
„Mindaz, amiért az emberek lelkesednek, minden, aminek a megszerzéséért izgulnak és fáradoznak, a legkisebb örömöt sem adják nekik. Mindaddig, amíg ezen fáradoznak, azt gondolják, hogy az ő boldogságuk abban van, amiért megszenvednek. De csak érjék el a vágyukat, rögtön elkezdenek újra vágyakozni, bánkódnak és irigykednek amiatt, amijük még nincs. Nem mihaszna vágyaink kielégítésével érhető el a nyugalom, hanem ellenkezőleg, az ilyen vágyaktól való megszabadulással. Ha meg akarsz győződni ennek igazáról, fektess feleannyi munkát az üres vágyaktól való megszabadulásra, mint amennyit eddig a megvalósulásukra fordítottál, és te magad is hamarosan meglátod, ha így teszel, sokkal több nyugalmat és boldogságot kapsz.” (Epiktetosz)
2019. dec. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!