Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom ma találkozik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom ma találkozik egy fiatalkori szerelmével. (Több lenn) Hogyan fogadjam el a helyzetet?

Figyelt kérdés

félek hogy smárolnak vagy valami.. legutóbb amikor még nem volt velem a párom akkor is smároltak azt mondta.

Én próbálok toleráns lenni, nem zavar ha más lányokkal flörtöl vagy talizik ezzel a lánnyal. De nyilván egy határt ne lépjen túl..

(+ szerintem a csaj eddig kérette magát és most baromira imponál neki, hogy már foglalt a párom és így játszadozhat vele)


2019. júl. 18. 15:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Es miert is alaz meg teged igy a parod?
2019. júl. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Egyáltalán minek találkoznak?
2019. júl. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell majd sajnálnod,ha visszamegy a csajhoz.Így kell elfogadni is.Ha megtenné,akkor nem kellesz neki,és találsz jobbat.
2019. júl. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%

Attól függ miért találkoznak.

Ha "csak úgy" akkor igenis aggódj. Ha régi otthagyott cuccokat cserélnek vissza egymásnak, akkor az természetes, vagy ha van közös gyerek. De ezen kívül semmi értelme találkozniuk.

2019. júl. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

én szeretem, nem akarom korlátozni. Flörtölgessen lányokkal nyugodtan, az nem zavar mert tudom hogy neki az csak szórakozás...

De ez a lány más.. tudom hogy mit érez iránta, gyerekkori szerelme. csak reménykedni tudok, hogy engem jobban szeret

2019. júl. 18. 15:05
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Hát, te is csak egy szórakozás vagy neki, úgy fest.
2019. júl. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

barátok maradtak, sok közös van bennük, meg régi emlékek ezt tudom.

Csak bízom benne, hogy engem szeret igazán

2019. júl. 18. 15:06
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, miert hiszik azt egyes nok, hogy tiszteletet elvarni a parjuktol korlatozas. Tudom, tudom, van ez "de hozzam jon haza hiaba flortolget, velem torodik a nap vegen" - ja, hogyne. Azert mert keves ilyen ostoba fix puncit talalni, aki hulye indokokba burkolva hagyja magat alazni rendszeresen. Azert mert beled urit rendszeresen, meg nem jelenti azt hogy teged szeret. Ez a faszi pl. biztos nem, mert meg arra is szarik, hogy minimalis embernek jaro tiszteletet mutasson neked. Milyen szerelmet szeretetet...:'))))
2019. júl. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
Micsoda szolgalelkű ostoba tyúk vagy te jó isten. 😂😂😂 Megèrdemled a sorsodat.
2019. júl. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%

Szóval hagyod flörtölgetni a párod,majd aztán szóvâ tennéd,hogy de vele nem szabad!(Mert ex?)

Azt is meghatároztad mi fér bele flörtbe?Honnan veszed,hogy az akinek engedélyt adsz párkapcsoltban,hogy flörtölgessen,csak mert szereti,az majd senkivel nem lépi át a határt?Nem csak az extól kéne félteni...

Én is szeretem az olajos magvakat,aztán csak emiatt nem zabálok fel minden héten 2 kg belóle.

Aztán majd nézel mikor a flörtölgetései megcsalásba csapnak.Hoho Te nem erre adtál szabad utat.Vicces.

Lehet ebből az esetből kéne megtanulnod,hogy ilyen ne legyen egyáltalân.De nem fogod sztem.

2019. júl. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!