Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom szülei nagyon gazdagok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szülei nagyon gazdagok. Egyszer találkoztam velük és érződött, hogy lenéznek amiért nekem egy átlagon aluli fizetésem van és nincs diplomám. Félek, hogy a barátnőmnek is telebeszélik majd a fejét. Szerintetek hogyan fogadjam el a helyzetet?

Figyelt kérdés

a barátnőm nagyon megértő. Őt nem érdekli a pénz, csak az, hogy szeretjük egymást..

Csomó segítő munkát végez ingyen a sulija mellett és teljesen az ellenkező a mentalitása mint a szüleinek.

De félek, hogy a sok gazdag rokon meg ismerős bebeszéli majd neki, hogy csak a pénzét akarom vagy valami..nem akarom hogy azt érezze hogy kihasználom mert amikor még nem tudtam, hogy ilyen gazdagok akkor is ugyan így szerettem


2019. aug. 26. 10:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Jól gondolom, hogy még külön éltek? Ha a barátnőd gazdag szülők mellett nőtt fel, akkor hozzá van szokva a kényelemhez - ugyanakkor sok ilyen szülő életre neveli a gyerkőcét, azaz a barátnőd is valószínűleg sikeres üzletasszony vagy valami hasonló lesz.

Még fiatalok vagytok, ilyenkor nem számít az anyagi, csak a szerelem. Később ez változni fog persze.


Saját magad felé szerintem legyél annyira igényes, hogy ennél többet akarj. Tanulj tovább, vagy alapíts vállalkozást, hogy átlagon felül keressél.

2019. aug. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Hellmano ***** válasza:
100%
Ha nem változtatsz, akkor nem tudsz megfelelni a szüleinek, hiába nem velük vagy, hanem a lányukkal, állandóan telebeszélik, majd a fejét, hogy nyáron nem voltatok Ibizán, milyen gáz már...szerencsétlen gyerek (te) , megint nem vett a lányuknak valami új drága táskát/cipőt. Persze , ha nem igényli a barátnőd, akkor is ha látogatóba mentek tuti, mindig éreztetni fogják veled, hogy te nem vagy az ő szintjükön. Vagy nem foglalkozol vele vagy nem miattuk, hanem magad miatt megpróbálsz váloztatni és látják ezt a szülei, akkor jobban elfogadnak. Ebben a családban, ha így marad te mindig a kitaszított ember leszel a szemükben, akivel elrontja az életét a lányuk.
2019. aug. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja, amíg anyuci meg apuci eltartja, addig nem érdekli a pénz, de majd amikor nincs évi két nyaralás, nincs kényelmes autó, nincs nagy ház, akkor hirtelen hiányozni fog neki. Vagyis, lehet beéri majd azzal a színvonallal is, amit te képviselsz, de ritkán szoktak az emberek a luxus után visszalépni pár fokot a létrán és még jó pofit is vágni hozzá.


A helyedben inkább továbbtanulnék, hosszú az élet, ne nyomorogva éld le.

2019. aug. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Hellmano ***** válasza:
55%
Vagy elmentek látogatóba, akkor illik valami ajándékot vinni a szülőknek. Odaállítasz egy 2 literes Bástyával eléjük (mert erre tellik) vagy odaállítasz egy minőségi borral. Apróságok.
2019. aug. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Tele is fogják beszélni. Szerintem a 2 legrosszabb dolog egy kapcsolatban az após és az anyós. Kivéve ha jóarcok, de az ritka.


Ezért jobb, ha JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ messze vannak.

2019. aug. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
érettségid legalább van?
2019. aug. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy tele fogják beszélni,hogy a lányuk egy másabbat érdemel stb.Ha már most úgy érzed,hogy lenéznek továbbra se fog semmi jó kisülni az egészből.
2019. aug. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ismerősi körben voltilyen. Már a kapcsolatot is ellrnezték, a házasság előtt megmondták a srácnak, hogy hamar be fogja adni a kulcsot.

Persze kislánynak/ hoz mindent adtak : kétszintes ház, autó, kapcsolatok alapján nagyon jó munka. Ezzel párhuzamosan folyamatosan jött a beszólogatás, hogy neked mikor lesz ennyi pénzed ? Eltartunk ! Stb.

Asszem 2 évig bírta a srác, és tiplizett. Pedig elméletileg szerették egymást, de ez éket vert köztük.

2019. aug. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egyébként mi a foglalkozásod? Lehet, akkor tudnék valami hasonló területet, ahol diplomát szerezhetsz levelezőn.


Itt nincs kecmec, itt muszáj képezned magadat, ha nem is diploma formájában, de nyelvtanulás vagy más terén kvázi kötelező ekkora szakadéknál, mert a lila köd se tart majd örökké. Vagy anyósék igaza fog érvényesülni...

2019. aug. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem itt inkább azzal lesz a gond, hogy te fogod telibeszélni a fejét és elmérgesíted a szüleitől. Mint az én első barátom, ott is ez volt a helyzet - én gazdag családból jövök, ő meg olyan lusta volt, hogy érettségi után nem akart továbbtanulni, “menjünk külföldre mosogatni és milliomosok leszünk!”. Persze amilyen kis naiv voltam 18 évesen, mentem is utána, szüleim végig ellenezték, nem kedvelték őt. Hál istennek megjött az eszem, hazajöttem továbbtanulni, a sráccal meg szakítottam, mert csak visszahúzott volna. Ha rá hallgatok, semmire nem vittem volna.


Szóval ilyen szempontból teljesen jogos a szüleitől az ellenszenv, mert azt gondolják, le fogod húzni a lányukat, vagy akár el is mérgesíted tőlük. Bizonyítsd be, hogy ettől nem kell félniük, tanulj valamit, képezd magad, törekedj a fejlődésre. Ha viszont lustaságból nem fejlődsz, akkor meg is értem, hogy nem kedvelnek...

2019. aug. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!