Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok elsősorban ti! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok elsősorban ti! Miért nem megy?

Figyelt kérdés

Lehet 100x feltették már ezt a kérdést, de semmi erőm nincs most keresni. Szeretnék kapcsolatot, de nem találok. Rengeteg minden érdekel, figyelmes és normális vagyok, szeretek beszélgetni is. Nem nézek gázul se ki. Tinderen is fent voltam. Ott csak ritkán írtak vissza, de ha vissza is írtak akkor se tudott sokáig érdekelni a lány.

Nem látod a fejetekbe. De szeretném tudni, hogy mi a hibám. Láttam a neten ilyen csomó csajozós tippet, meg tudom is én mit, amit hanyagolnék. 20 éves vagyok. Nem állok előítélettekkel a nők elé. Hagyom hadd alakuljon. De szeretnék szeretni valakit már.

Mitől unalmas nektek egy férfi? Mi az ami taszít titeket és mi az ami vonz? Valami tanács?



2019. dec. 14. 14:20
 1/1 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

A szavaidon úgy érzem, hogy van egy enyhe önbizalomhiányod. Valószínüleg nincs veled az ég világon semmi baj, ne magadban keresd a hibát. Szerintem nem a megfelelő körökben mozogsz, ezért nem találtál még valakit, aki megfelel neked. Ne siettesd a szerelmet, úgyis rád fog találni. Felesleges csajozós tippeket meg ehhez hasonló butaságokat nézned, mert egy lánynak nem ez kell. Én is nő vagyok (25éves), és akárhányszor randin voltam, engem az őszinte, nyílt, intelligens, választékosan társalgó férfiak vettek le leginkább a lábamról. Nem az számít, hogy hogyan kell mások szerint csajozni. Ha eljön az idő, és megismersz valakit, úgyis ösztönből tudni fogod, hogy mit kell mondj neki. Légy bátor, adt a tudtára a választott nőnek, hogy szimpatizálsz vele, de ne legyél rámenős. És ami nagyjából a legfontosabb, hogy figyeldd a jeleket. Ha tetszel neki, azt nagyon könnyen le lehet vágni egy lány testbeszédéből (tart-e veled szemkontaktust, érdekli-e a véleményed az adott témáról, kérdez-e ő is tőled)

Sajnos előfordulhat, hogy a szimpátiád nem lesz kölcsönös, de ilyenkor sem szabad elszomorodni, hanem menni tovább :) A Tinder nem a legmegfelelőbb platform a komoly kapcsolat keresésre. Inkább nézz körül a baráraid körében, barátaid barátai vagy ismerősei, esetleg a suli környékén, és járj nyitott szemmel :) (én is egyetemen ismerkedtem meg a mostani barátommal, és imádjuk egymást immár 3 éve, már együtt is élünk)

Egy szó mint száz, én most csak szubjektív választ tudtam adni a kérdéseidre. De az, hogy én így gondolom, nem azt jelenti, hogy más is így fogja :) Nagyon sokat nyom a lattba a kiválasztott lány érettsége és gondolkodása is. Törekedj arra, hogy időben felismerd, ha valakivel nem fogsz tudni hosszútávra tervezni. Meg kell tanulni elengedni a dolgot, mielőtt nagyon belefolyik az ember.

Írj, ha esetleg még lenne kérdésed.

Remélem tudtam segíteni :) Hajrá!

2019. dec. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!