Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdtem ismerkedni itt valakivel. Egyszer csak ez fogad. Mit jelenthet pontosan?

Figyelt kérdés

Megismertem itt valakit. Tök jót beszélgettünk. Kezd szimpi lenni. Küldtünk egymásról fotót. Egyszer csak ez az hibaüzenet fogad:


Sajnos a felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani (nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!


Mi lehet a gond? Lehet átvert végig? Mi oka lehet hogy valakit törölnek? Vagy h törli magát?


Sajnos nem adtam meg sem én sem ő a teljes nevét. Így vége... :(



2019. dec. 14. 14:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mi a neve?
2019. dec. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Törölték vagy tiltották a fiókját. Ha tilt téged, te nem tudsz arról, mert még ha uzeneet is küldenél neki ilyen esetben, azt írja ki neked, hogy kézbesítve, de ő nem kapja meg.
2019. dec. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Próbált más is írni neki. Nem tudott ő sem. Tehát nem engem tiltott le
2019. dec. 14. 21:25
 14/15 anonim ***** válasza:
Mondd ki az, kipróbálom én is.
2019. dec. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Akár törölte, akár letiltották: elúszott.

Ha fontos vagy Neki, visszajön.

2019. dec. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!