Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti oda szoktatok menni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti oda szoktatok menni fiúkhoz ha meg akarjátok ismerni? Vagy bejön nektek?

Figyelt kérdés
Vagy ez nálatok alap elvárás, hogy a fiú menjen oda?
2019. dec. 14. 19:43
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
30%

Nem zavar,hogy lány vagy bár a kutya sem kérdezte.:D

Duplán bevitte a válaszom tessék jelenteni mint ezt az offot kösziike!Puszii!:D

2019. dec. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
46%
Ha 50 megszólítás nem sikerült, akkor csak a jeleket nem tudod olvasni, az volt a feltételezés, hogy kölcsönös szimpátia van. Ez egy szemezés, mosoly, némi hajdobálás, akkor meg nyitva van az út!
2019. dec. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Fura amiket írtaok.

Van egy barátnőm az egyetemen és folyton azon hisztizik és nyafog, hogy neki nincs senkije.

Hol ott van egy csomó pasi akinek bejön.

Tudom, mert én elég könnyen ismerkedem. Vannak fiúk is akikkel sokat beszélgetek.


Nem gondoltam volna, hogy csak én vagyok ilyen, hogy simán odamegyek egy fiúhoz ha bejön.

Persze egy idegenhez én se megyek oda, de ha pl: egy órán ülünk akkor simán oda megyek valami hülye szöveggel.

A lényeg, hogy megszólítom a fiút és utána ő márt "teszi a dolgát".

Azt vettem észre, hogy nagyon sok fiú fél odamenni és megszólítani egy lányt.

Amikor én megyek oda egy fiúhoz utána másnap vagy egy hét múlva lazán odajön hozzám.

Csak szerintem sokaknak ez az első lépés nem megy.

2019. dec. 14. 21:03
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök jól csinálod kérdező. Ha nem is jössz be az illetőnek, de legalább barátságos vagy...ami manapság kevés lányra jellemző (ok nélkül).
2019. dec. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
84%
8-as vagyok, akkor leírom hogy ismertem meg a férjem. Munkahely, dohányzó. Igazából nem teljesen volt kolléga mert én 1 műszakban dolgoztam, ő 3. Szóval cigi közben elkezdtem beszélgetni vele, ezután ő kereste is a társaságom. Vagy 2 hét után találkoztunk is kettesben de itt kicsit meg is állt a dolog, megakadt friendzone-ban. Ezért utaltam is rá, hogy tetszik nekem, összejöttünk. Utólag elmondta, hogy sose mert volna lépni. Nem gondolta, hogy bejövök neki. Illetve sok férfi kollégával vagyok beszélő viszonyban így nem is kapcsolt, hogy azért kezdtem vele beszélgetni, mert tetszik nekem. De életemben talán az egyetlen kivétel volt, akivel nem volt elég egy első apró lépés, mégis összejött. Úgy értem gyakoribb volt, hogy ha már léptem, akkor minden ment simán vagy ha mégse, akkor már mindegy volt mit csinálok, nem jött össze.
2019. dec. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Na épp ez az!

Én is ezt vettem észre.

A férfiak félnek odamenni vagy megszólítani egy lányt.

De ha már volt köztük 2-3 mondat, vagy pár perc beszélgetés, akkor sokkal lazábban jönnek oda 2. alkalommal.

2019. dec. 14. 21:40
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Te csinálod jól 26f
2019. dec. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
76%

Ami engem illet nem félek odamenni idegen nőket megszólítani (még idegen nyelvű környezetben sem, noha ott persze sokkal nehezebb).


De igazából véleményen szerint ha egy nő nem mer megszólítani egy férfit, akkor az semmilyen alapon nem várhatja el ugyanezt egy férfitől sem, nem is értem milyen jogon bélyegzik gyáva lúzereknek az ilyen férfiakat azok a nők, akik amúgy ugyanúgy nem mernének leszólítani egy pasit. Elvégre tudtommal egyenlőség van...nem dől össze a világ ha egyszer egy nő kezdeményez. Még muszlim országokban is láttam, hogy a nők kezdeményeztek, vicces, hogy pont itt Európában ahol meg elvileg egyenlőség van a nők nem merik megtenni ugyanezt.

2019. dec. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
80%

Ezzel egyetértek teljesen. És az is igaz, hogy sokaknak az első lépés nem megy, és ezzel az a baj, hogy így jó eséllyel nem lesz semmi, mert még mindig az az uralkodó szokás, hogy a férfi menjen oda. És mivel ez a szokás, emiatt a nőknek csak választaniuk kell általában, vagy pedig várni egy darabig, amíg nem jön valaki. Viszont ha egy nőnek nincsen sikere, nem jött össze semmi, akkor ő is rá lesz kényszerülve arra, hogy kezdeményezzen.


Nekem szinte lehetetlenül nehéz odamenni bárkihez, nemtől függetlenül, mert betegesen félénk vagyok. Ez van sajnos.

2019. dec. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Meg nincs is hol odamenni.
2019. dec. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!