Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mai világban hol ismerkedjen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai világban hol ismerkedjen az ember?

Figyelt kérdés
25 vagyok annyiból áll az életem hogy dolgozni megyek és kb este haza, barátaim nem nagyon vannak, neten szoktam próbálkozni, úgy érzem már nem lesz senkim. Másnak is ilyen nehéz?
2019. dec. 15. 10:48
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Valami ertelmesebbet is irhattal volna 48 szazalekos.
2019. dec. 21. 14:35
 32/34 anonim ***** válasza:
62%
A Móricz Zsigmond körtéren, december 31.-én, éjfélkor.
2020. jan. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Na akkor elmondom, eddig én milyen módokon jöttem (és milyeneken nem) nőkkel 40 éves férfiként:


Első nőmet 18 évesen buszon ismertem meg, szemeztem vele, leszálltam utána, elhívtam moziba, eljött.


Később IRC -n cseteltem nőkkel, párral találkoztam, alakult ez-az, de akkoriban még csak nagyon terhelt vagy geek lányok voltak ilyeneken, szóval nem lett nagy siker.


Megjelentek a magyar társkereső oldalak, ezekről rengeteg nővel találkoztam, és így keletkeztek a legkomolyabb párkapcsolataim, továbbá több "barátság extrákkal".


Néha próbálkoztam szórakozóhelyeken, de valahogy ott egész más az elvárt stílus, a poénkodós, piálós rányomulás nekem sosem volt a világom, és az ott ismerkedő nőállomány összetétele sem annyira az én célcsoportom, ezért inkább nem erőltettem sokáig.


Természetes helyeken, kiránduláson, parkokban, buszmegállókban, vonaton véletlenül beszédbe elegyedni idegen lányokkal nekem mindig könnyen ment, gyakran egyáltalán nem udvarlásnak indulva, csak pl. megkérdeztek, hogy kell eljutni ide vagy oda, és beszélgetni kezdtünk.


Egy barátnőmet küzdősport-edzésen ismertem meg. Valahogy beszélgetni kezdtünk az edzőterem előtti kis előtérben, és fájlalta a hátát, amit én megmasszíroztam, amit igencsak élvezett, és áthívott teázni magához.


Pár évvel később egy szupercsinos lánnyal egy amatőrcsillagász találkozón barátkoztam, tetszettünk egymásnak, de túl fiatal volt nekem, így nem vittem tovább.


Megint később Tinderről lett egy rövidebb, utána Randivonalról az eddigi leghosszabb párkapcsolatom, ennek lett vége fél éve.


Újabban megint Tinderen beszélgetek egész érdekes nőkkel, de (hacsak nem lesz valaki onnan addig), tavasszal inkább a szabadtéri vadaszatra fogok áttérni, sokkal nagyobb élmény, emellett hiszek a testbeszéd és a "most vagy soha" érzés pozitív hatásában, ami a neten teljesen hiányzik.


Persze mindenkinek mások az erősségei, gyengeségei, nincs általános recept. Valakinek inkább a fix közösségek válnak be, valakinek a váratlan helyzetek, mások azt szeretik, ha ismerősök bemutatják újabb ismerősöknek, és onnan akad horogra valaki.


Szerintem menj el konditerembe, ahol vannak nők is, vagy más sportklubba. Járj koncertekre, kulturális eseményekre, menj el a fesztiválokra, majálisra, nyáron tóparti strandokra, tömeg-futásokra, biciklis felvonulásra, állatkiállításra, sajtófotó-kiállításra, korcsolyapályára. De mindenek előtt akárhol is vagy, járj nyitott szemmel! Ha egy lány elesik, segítsd fel, és kérdezd meg, jól van-e. Ha egy buszmegállóban áll egyedül, és láthatóan nem tudja, mi hol van, segíts neki megkeresni, kísérd is el, kicsit beszélgetve vele. Ha az ilyen élő helyzetek nem mennek neked, akkor ott a Tinder, Randivonal, vagy akár a Facebook, Instagram. Igen, ezeken is könnyű ismerkedni némi fantáziával.

2020. jan. 11. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
33 jókat ír, nőként végig bólogattam a képernyő mögött.
2020. jan. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!