Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mi a tervetek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mi a tervetek ebben a megváltozott társadalmi helyzetben?

Figyelt kérdés
Olvastam a hvg-n hogy egy ideje több a diplomás nő, mint a diplomás férfi. Mivel a férfitöbblet csak egy babona, egyértelmű, hogy nem jut minden nőnek diplomás férfi. Plusz ehhez még vegyük hozzá azt is, hogy a partiképes diplomás pasik nem feltétlenül végzettség alapján keresnek maguknak társat, hanem jobban preferálják a szépséget és kedvességet, mint hogy diplomás csajjal jöjjenek össze. Így lehet, hogy ők egy diplomátlan csajjal házasodnak össze, tovább csökkentve a diplomás nők számára elérhető "férfikínálatot". Ezek után ti hogy álltok a párkereséshez? "Beéritek" egy diploma nélküli pasival, vagy tovább vártok a diplomás álomférfira?

2019. dec. 16. 18:08
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
83%
Pont arra utaltam, hogy nem Csernust kellene olvasnia annak, aki pszichológia területén művelődni akar, nem Richard Dawkins ökörségeit kellene hangoztatni és ettől természettudósnak képzelni magát, és nem a History Channelről kellene történelmi ismereteket felszedni. Ezek felszínes források, erre utaltam.
2019. dec. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Richard Dawkins elismert tudós.
2019. dec. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
43%: Neked tuti a legbufeszakosabb diplomát sem sikerült összeszedni.
2019. dec. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
#22 Igen, Dawkins tudós, de nem a tudományos publikációit olvassák, hanem az osotoba propaganda könyveit, amiért intelligensebb ateisták is szégyenkeznek. De sokan elolvassák és mivel egy amúgy remek biológus írta, azt hiszik, legalább értelmes érvelési módot vagy átgondolt dolgokat találnak benne, de nem. Isteni téveszme? Inkább emberi, túlságosan is emberi....(Nem véletlenül idézem Nietzschét)
2019. dec. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom, bennem ez kezd megfordulni. Szerintem a jó szakemberek (fűtés-, villanyszerelők, kéményseprők, stb...) annyira ritkák ma már, hogy toronymagasan a diplomás férfiak felett állnak már a falkasorrendben. Munkahelyen minimum 1 hetet kell várni sokszor, mire kijön a szakember, de volt akire hónapokat vártunk. Otthon 2 hetet vártunk a kéményseprőre és majdnem megőszültem, mert már begyújtani se tudtunk a kazánba. Kemény, férfias munkát végeznek, egy-két óra alatt a 10-20-szorosát megkeresik bármelyik diplomás férfinek. Ha valaki e mellé még intelligens is, működtet egy jól menő vállalkozást...iszonyat vonzó tud lenni, az a helyzet. Sose utaztam pénzre, de rettegtem már annyit férfiak mellett anyagilag, hogy kezd minden vágyam egy olyan férfi lenni, aki mellett nem kell heti 60 órát dolgoznom és aki mellett jutna időm mondjuk csak úgy felhőtlenül játszani a gyerekemmel és nem azon agyalni közben, hogy vajon holnap is lesz fűtésünk vagy megfagyunk? Én már ebbe belefáradtam. Kezdek vágyni egy olyan férfire, aki mellett nő lehetnék. Persze úgyse lesz ebből soha semmi.
2019. dec. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!