Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Előny vagy hátrány, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előny vagy hátrány, ha egy férfi programozó?

Figyelt kérdés

Vagy legyen szó bármilyen informatikusról, aki többnyire a monitor előtt dolgozik (nem sima excel nyomogató irodistáról).

Ez a szakma megköveteli a rendszeres tanulást, új technológiák megismerését, folyamatos önfejlesztést igényel. Ebből következik, hogy nem csak a munkahelyen foglalkozik az IT világával. Szabadideje egy részét kénytelen ráfordítania, de ezt általában szereti is, hisz aki jó ezen a területen az hobbiként fogja fel. Nevezhetjük kockának is az illetőt.


Ne tagadjuk le, párkeresésnél azért fontos, hogy a párunk mivel foglalkozik, még ha nem is mondjuk ki. Előnynek vagy hátránynak ítélitek ezt meg?


2019. dec. 19. 11:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
23%
Dunát lehet rekeszteni a sok informatikussal. Menj inkább hegesztőnek, mentőápolónak, szerkezetlakatosnak. Na ezrk munkák, hivatások, nem egy OKJ programozó.
2019. dec. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Semleges. Én is az vagyok, nem adott hozzá a párkapcsolati értékemhez és nem is vett el belőle. Ez érdekel, ezt tanultam, ezzel foglalkozom, néha otthon is, többek között. Nem ez az életem, mert sportolok meg csinálok mást is, de az életem jelentős részében jelen van.


Nem tagadok le semmit, eddig egy pasi sem kezelt emiatt másképp a kapcsolatban. Ismerkedés során meg általában ki szoktam kerülni a geek-fétiseseket.

2019. dec. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Az én barátom is informatikus. Szerintem előny, mert sok lehetőség van ezen a területen, nagyon nagy szakmai sikereket érhet el a jövőben, ami anyagi szempontból is jó, meg lesz egy nagy tudása, ami miatt fel lehet rá nézni. Hobbija a legtöbb embernek van, és az informatika sem különbözik abból a szempontból, hogy ugyanúgy szabadidőt és időnként pénzt kell rá költeni. Ameddig ő a géppel babrál, lehet, hogy te mondjuk lovagolni mész, és ő ugyanúgy furcsán néz majd rád, hogy miért pont ezzel akarod tölteni az idődet, és ezzel nincs is feltétlenül probléma.
2019. dec. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Egyén függő. Ismertem olyan programozót, aki olyan volt, mint keresztények közt a bigott. Ahogy ismertem olyat is, aki minden feladatból kihozta a benne lévő mély kreativitást.

Általánosítva előny. De kb minden lehet az, mint az az nélküliség.

2019. dec. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
16%

Gábor Dénes büfé szakon végzett vagy az ELTEn. Ha előbbi akkor azt gondolnàm hogy egy lusta aki azert ment oda mert erőfeszítés nélkül akar ererdmenyt.

Ha az ELETEn vegzett akkor azt gondolnam hogy okos, szorgalmas, kreativ.

2019. dec. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Tök mindegy mi a munkája valakinek. Ha nem hal mellette éhen, esetleg másra is tud költeni, és ami a legfontosabb, hogy NEM IDIÓTA és NEM EGY ESETLEN VALAKI, akkor bármit dolgozik, se nem előny, se nem hátrány. Előny abban az esetben lehet mondjuk, ha a másik fél is ilyen területen dolgozik, mert akkor munka szempontból is van közös téma.


Nem a munka alapján választanak párt az emberek, hanem hogy mennyire tetszik szexuálisan az illető és mennyire lehet vele komolyan tervezni (közös célok a családot illetően, anyagi biztonság stb).

2019. dec. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Maga a szakma előny (számomra), de ettől még nem lesz valaki hiperszuper a szememben. Nekem konkrétan az a gondolkodásmód tetszik, ami egy ilyen embernek a fejében van, és egyszerűen felnézek rájuk, mert nekem soha nem lesz meg ez. Ő meg lehet, hogy majd a szociális, nyelvi, zenei kvalitásaimra néz fel.

"Ez a szakma megköveteli a rendszeres tanulást, új technológiák megismerését, folyamatos önfejlesztést igényel." Ez a legtöbb olyan szakma esetében így van, ami felsőfokú végzettséget igényelt.

"Szabadideje egy részét kénytelen ráfordítania, de ezt általában szereti is, hisz aki jó ezen a területen az hobbiként fogja fel. Nevezhetjük kockának is az illetőt." Ezzel már lehet baj. Én a szabadidőm nagy részét a másikkal akarom tölteni, és nem úgy, hogy a hátát látom. Sajnos ezt tapasztalatból mondom. A kockaság alapvetően nem rossz, én is szeretem.

"Ne tagadjuk le, párkeresésnél azért fontos, hogy a párunk mivel foglalkozik, még ha nem is mondjuk ki. Előnynek vagy hátránynak ítélitek ezt meg?" Nem tagadom. Egy tűzoltóval, rendőrrel vagy egy fogorvossal sem randiznék azért, előbbieket félteném és azért, a fogorvost meg azért nem választanám, mert attól félek, hogy a számat nézné állandóan (holott valószínűleg nem is :D). Pedig ezeket a szakmákat művelőkre is csodálattal nézek fel.

2019. dec. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
94%
15: Cica, az emberek fele papír nélkül dolgozik a szakmában. El vagy kicsit tévedve... Nekem sem azért van diplomám, mert akkora gondot okozna nélküle elhelyezkedni, hanem mert úgymond "illett" egy szakirányú diploma is a másik mellé. Mielőtt le lennék cseszve: nő vagyok, akar a hóhér megfelelni más nők agymenéseinek. Csak gondoltam szólok
2019. dec. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Anyagilag és szellemileg előny, kreatív munka. De a nők le se xarnak, mondjuk most már én is őket... :D (Egy programozó)
2019. dec. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Utolsó, de nem a munkád miatt szarnak le. Azt azért tedd hozzá.
2019. dec. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!