Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társadalom többsége miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társadalom többsége miért nem ismeri el azt, hogy a kényszeres szingliség/egyedüllét az egy létező jelenség?

Figyelt kérdés
Meg lehet figyelni, hogy bizonyos tv/rádió stb műsorokban is tabu téma ez, hogy nem csak idős emberek lehetnek magányosak, hanem egész fiatalok is önhibájukon kívül. A többségi társadalom sem akar erről tudomást venni, a melegek jogaival ugyanakkor rengetegen foglalkoznak, meg a feminizmussal stb. Mikor lesz elismert probléma a többség által a kényszeres egyedüllét is?

2019. dec. 21. 11:00
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
70%
Ilyen sosem lesz. Mindenki maga tehet róla hogyan boldogul. A magányos sracok nem akarnak megváltozni. Pl ott van Béla kövér srác. Mindenki elutasítja a külseje miatt. Nem akar ezen változtatni, hanem azt akarja hogy egy csinos nô így ahogy van őt elfogadja. Ez soha nem fog megtörténni.
2019. dec. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem nem létező jelenlegség. Csak nincs szerencséd,rossz helyen próbálkozol, vagy nem is akarod igazán. Ezek a leggyakoribb okok.
2019. dec. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
73%
kérlek sorolj fel pár lehetőséget az "önhibájukon kívül"i esetekre. Komolyan érdekelne!
2019. dec. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
87%

#10

Kamu, más lehetett az ok. Ennél sokkal rosszabb helyzetű emberekkel is foglalkoznak.

2019. dec. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
90%

10.

Aha, szóval fizetsz a pszichológusnak pénzt, elmondod hogy mi a problémád erre ő azt mondja hogy menj innen, nem akar veled foglalkozni, nem kell neki a pénzed, mert te még nem voltál nővel? :D


---


Ilyen nincs, hogy önhibáján kívül. A kommunikációt lehet tanulni, könyvek szólnak róla és gyakorlatok vannak rá. Aki béna az emberekkel/nőkkel való kommunikációban, az tanulhat róla rengeteget, mert elképesztően hatalmas irodalma van a témának (aztán persze a gyakorlatban is gyakorolni kell amit olvastál, nyilván ez is része a tanulásnak).

2019. dec. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

Kérdező, értő olvasás? Oda írtam, hogy a magányról is rengeteg cikk van.

Gondolom egyik linkre se kattintottál, amit ide tettem, különben észre vetted volna, hogy mind a kétféle magányról volt szó.

2019. dec. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
94%
Az alap probléma az, hogy az egyedüllét nem jelent magányt. Ha te csak akkor érzed, hogy rendben van az életed ha van párod akkor nem a társadalommal van a baj. Voltam én is tök egyedül jó párszor, de magányos sosem voltam. Hozzáállás kérdése, hogy mit hozol ki az életedből és mit kezdesz ha éppen nincs párod. Ha csak szenvedsz meg kínlódsz mert éppen nincs nő és nem tudsz magaddal semmit kezdeni arról nem a társadalom tehet.
2019. dec. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 Noblesse Oblige ***** válasza:
52%
Mert az egy következmény. Aminek van oka. És az oka pedig már ismert jelenség.
2019. dec. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
73%

most csak én érzem furának ezt a dolgot? Ha valakinél valami kényszeres, akkor azt nem azért csinálja mert valaki kényszeríti, hanem mert kényszeresen, tehát saját késztetésből csinálja. Na most ha nálad valami nem oké, és kényszeresen csinálod akaratod ellenére, akkor menj orvoshoz. Nem értem ehhez mi köze a társadalomnak vagy bárminek.


Vagy én élek fogalomzavarban?

2019. dec. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
28%

#7


" követelőző, kibírhatatlan, hisztis szar emberek"


Az ilyenek is kapcsolatban vannak, de ne zavarjon.


A társkeresés sikeressége első sorban a külsőn múlik, hogy szexuálisan mennyire vonzó valaki a másik nem számára.

2019. dec. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!