Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társadalom többsége miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társadalom többsége miért nem ismeri el azt, hogy a kényszeres szingliség/egyedüllét az egy létező jelenség?

Figyelt kérdés
Meg lehet figyelni, hogy bizonyos tv/rádió stb műsorokban is tabu téma ez, hogy nem csak idős emberek lehetnek magányosak, hanem egész fiatalok is önhibájukon kívül. A többségi társadalom sem akar erről tudomást venni, a melegek jogaival ugyanakkor rengetegen foglalkoznak, meg a feminizmussal stb. Mikor lesz elismert probléma a többség által a kényszeres egyedüllét is?

2019. dec. 21. 11:00
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
67%

Sokan a szingliséggel magyarázzák a párkapcsolat hiányát. Egyszerűen csak nem találnak megfelelő párt (túlzott elvárások, rossz személyiség és tulajdonságok miatt).

A párkapcsolat hiánya szinte 99%-ban az adott ember hibája.

A szingliséget ismeri éy elfogadja a társadalom.


Kábé egy-két hónapja volt egy szerencsétlén itt a gyakorin aki arról próbálta meggyőzni a népet, hogy az államnak fizetett ktb támogatott) örömlányokat kéne biztosítania a szingli pasiknak.

2019. dec. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
45%

Hiába is pontoz le a sok hisztis 3,14csa, mert fáj az igazság nekik, a tartósan szingli (és szexuális életet sem élő!) emberek 90%-a nem a jóképű pasik/szép nők között van.

A jól kinéző embereknek ugyanúgy megvannak a negatív tulajdonságai, csak nekik egy kapcsolatban jobban elnézik.

2019. dec. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
70%

"Mikor lesz elismert probléma a többség által a kényszeres egyedüllét is?": Sajnos sosem.

A politika erről szól, a társadalom kétszínű, mert nem tudja, hogy mi a helyes, önálló akarata, gondolata nincs, csak követik sokan a központi utasítást. A végeredmény?

Öregek sokaság egymagában van.

Éppen ezért nem tudom, hogy miért nincs ténylegesen elfogadva a szingliség, mert sajna egy valós probléma. Talán mert az sokak szerint magával hozza a negatívumokat, a befelé fordulást, és ezekkel nem szeretnének az emberek szembesülni.

2019. dec. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
84%
barom vagy, ezzel a témával foglalkoznak, vannak cikkek - soha nem volt még ennyi magányos fiatal mint manapság témában- , a pszichológus story meg kamu
2019. dec. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
57%

Mert ha valaki csak egy kicsit is empátiával fordul az önkéntelen magányban élő emberek felé, azt a többi rögtön betámadja, hogy "höhö, biztos te is egy csicska lúzer vagy". Minimális megértés tanúsítása rögtön maga után vonja, hogy lealázzák az illetőt. És mivel senki nem akarja kockáztatni, hogy a hierarchiában elfoglalt helye csorbuljon, ezért vagy elfordítja a fejét a jelenség elől, vagy beáll a degradálók sorába.


Ez megfigyelhető ezen az oldalon is. Néhány alkalommal kiálltam pár incel mellett, vagy egyetértettem a megállapításaikkal - már egy csomóan rögtön betámadtak, mint a patkányhorda. 5 éve kapcsolatban élek, élettársam van, de ezt már nem hiszik el. Itt primitívek az emberek. Ha empátiát mutatok egy csoport iránt, akkor egyből biztosan én is része vagyok.

2019. dec. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
59%
A kenyszeres szingliseg az egyre elterjedo eletkeptelenseg miatt gyakoribb mint regen.
2019. dec. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
85%

Mert nem a problémák gyökerét keresik soha, csak a felszínt vakargatják. Pl nem attól fog megállni a népességfogyás, ha pénzzel tömjük a 2 gyerekeseket, hogy vállaljanak még 3 gyereket!

Talán el kéne jutni addig, hogy minden fiatalnak legyen párja és jövőképe, akkor magától jönne a több gyerek születése.

Pl CSOK helyett lehetne társkereső rendezvények szervezését is ösztönözni, minden nagyobb településen. Nem csak a fővárosban.

Mert úgy nehéz társat találni, ha kis 5ezer fős településen élsz, 8óra munka 2 óra utazás 1 edzés 8 alvás után ha akarnál sem tudnál sehová menni, mert ahogy a tankcsapda énekli "nincs egy sz_r hely ahová menj"

Alapokkal kéne a házat kezdeni, nem a kéménnyel!

2019. dec. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
67%
A jelenség igen is létezik. Az emberek nagy részének azt kellene felfogni végre hogy nem ugyanolyanok vagyunk vki nagyon jól bírja a szingliséget valaki egyáltalán nem!!! Nem lenézni kell őket így is elég a bajuk. Igen is vagy amikor az ember rákényszerül a szingliségre mèg annak ellenére is hogy minden megtesz és nem a sült galambot várja. A sokadik kudarc után sajnos sérül az ember amit megint csak nem fogadnak el. Több hosszútávú kapcsolatom volt aminek sosem miattam lett vége ugyh valószínű ilyen téren nem volt gond annak ellenére az utolsó kapcsolatom óta évek teltek és bármennyire tettem érte mindig belenyúltam vagy egy nagyképű lànyba vagy egy olyanba akinek azt sem elhinni amit kérdez . Nem kezdem el mondani mik történtek mert senkire sem tartozik de a lènyeg hogy odatettem magam minden esetbe próbáltam munkahely által ismerkedni szórakozóhelyekre könyvtárba több internetes társkereső oldalon mindig ugyanaz lett a vége l. Nem tudom mi lenne a hiba nem züllök lakást tartok fent becsületesen dolgozom kb 8 éve ugyanannál a cégnél ahol emberileg minden tekintetben megbecsülnek. Hajléktalanok segítek ha úgy adódik. Tisztelettel pozitívan állok mindenkihez és ami mèg fontos egyáltalán egy kicsi jelét sem mutatom annak amik velem megtörténtek. Szarok a lepontozásra. Összegezve igen van ilyen és sajnos sokan szenvedünk benne. Az ember társas lény ha kirekesztik az nagyon nagy büntetés számára. Az indiánok és más törzsek rájöttek erre az volt a legnagyobb büntetés ha száműztek valakit. Még egy dolog az egyik nap itt olvastam egy kommentet amiben nagyon jól leírták a dolgokat. Aminek az lenne a lényege hogy a csajok sok érdemtelenül szerzett figyelmet kapnak aminek okán lenéző nagyképű ki ha nem én emberekké válnak bocsásson meg a világ erről nem a rendes férfi tehet aki becsületesen közeledik és épp hogy le nem köpik....
2019. dec. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
51%
a nők szted jobban bírják a szingliséget?
2019. dec. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
73%
A szingliség nem egyenlő a magánnyal, ne legyetek már ilyen társfüggő gyökerek. Minek éltek komolyan, ha az az egyetlen életcélotok, hogy összeálljatok valakivel?
2020. aug. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!