Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lesz ebből? Lesz valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ebből? Lesz valami egyáltalán? Vagy mi ez most? Van egy pasi majdnem mindennap rám ír hogy mizu velem, néha rövidebben van hogy hosszabban elbeszélgetünk. De ennyi.

Figyelt kérdés

Van hogy flörtölgetünk stb de nem hív el találkozni,vagy bármi ilyesmi....most akkor csak barátkozni akar? Vagy mi a célja ezzel az írogatással?

Férfiak véleménye érdekelne hogy mi célból írogatnak egy nőnek akár mindennap?

(Régebben volt egy kalandunk hátha ez fontos információ).


2019. dec. 21. 23:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy jó szexre.
2019. dec. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A szexhez is találkozni kellene...
2019. dec. 21. 23:14
 3/10 anonim válasza:
Azért ír néha, hogy fent tarsta veled a kapcsolatot, ha úgy alakul akkor jó legyél egy szexre.(legyen egy biztos pont((te)) Úgyhogy ebbe semmiféleképp ne gondolj semmi komolyságot.
2019. dec. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak szórakozik veled.
2019. dec. 22. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem meri megtenni a következő lépést.
2019. dec. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba, csak szórakozik, fent tartja az érdeklődést, de nem akar ő semmit.
2019. dec. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Érdemes rákérdezni hogy miért keres mindig,mit akar?

Vagy érdemes nekem felvetni a találkozó lehetőségét?

2019. dec. 22. 09:12
 8/10 anonim ***** válasza:

Most másik csajt dug, de a többi 20-nak mellette meddig szart szerinted napi pár sort írni, hogy legyen csere?

Hány évesek vagytok, bakker...?

2019. dec. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele hogy nem én vagyok az egyetlen...25-29 évesek vagyunk.
2019. dec. 22. 09:48
 10/10 Rockarc ***** válasza:

Egy virtualis haremben vagy. Most eppen valaki "feleseg" szerepben van, a tobbieknek meg szorva van egy kis morzsa. Aztan amikor valtasra kerul a sor, akkor esetleg kepbe is kerulhetsz. De az osszes tobbi ott lesz mindig az arnyekban, es harapni fognak. En a helyedben megszakitanam ezt az egyoldalu fuggoseget. Egyreszt mar maga a szituacio is megalazo, masreszt az eletben nem lenne egy nyugodt perced sem. Te csak egy strigula tudsz lenni a sok kozul, joparan vannak elotted, es lesznek is utanad.


43F

2019. dec. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!