Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek milyen lehetőségeitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen lehetőségeitek voltak a nőknél?

Figyelt kérdés

Konkrét, tényleges lehetőségekre gondolok, ami szexhez, párkapcsolathoz vezetett.

Hogy indult az egész? Min indultál el? Jeleket kaptál? Hol? Mikor? Milyen volt a szituáció?


Írjatok ilyen történeteket. Kezdem magam szarul érezni, mert 24 éve végig leszarnak a nők, egy jelet, se semmit nem kapok soha. Kíváncsi vagyok ez másoknál hogy működik. Hogyan indultatok el.


Egyetemista vagyok, de nem igazán lenne lehetőségem ott se, egyrészt azért mert alapból leszarnak, másrészt szinte kivétel nélkül mindenki előtt a telefonján látszik a kis rózsaszínre/pirosra állított messenger (nem olvasok bele máséba, csak a színét látom) egy szívecskés becenévvel. Ezek így már egyből off.


A mindennapi életben hogy alakulnak ki ilyen dolgok? Hallottam, hogy azokra a nőkre kell rámenni akik legalább szemeznek veled. De az mi a szart csináljon akire soha rá sem néznek?


Ja meg hallani olyan történeteket hogy nem vagyok jó pasi mégis sok nővel voltam/van barátnőm. Ezeket is konkrétabban ki lehetne fejteni.



2019. dec. 22. 16:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én eldönhettem, hogy hallgatom az elutasításokat, vagy le sem szólítom a nőket.

30F

2019. dec. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Leginkább semmilyen, mert nem értek a füst- és fingjelekhez. :))
2019. dec. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!