Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 29 éves vagyok és még szűz....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 éves vagyok és még szűz. Mit csináljak, menjek prostihoz?

Figyelt kérdés
2019. dec. 29. 10:31
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
#3: Igazából csókolózni és összebújni egy lánnyal, a szex része annyira nem érdekel.
2019. dec. 29. 11:18
 12/40 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben ne menj...
2019. dec. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:

9:

Van annyi esze a kérdezőnek, hogy erről hallgat.

2019. dec. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
31%
Ha nem akarsz prostihoz menni, akkor menj Thaifoldre. Ott buknak az europai pasikra es nem kell fizetned a szexert.
2019. dec. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
Elengedlek
2019. dec. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
94%
9! De nem is fogja senki a barátnőjére kötni, hogy ő előtte prostinál volt. A lánynak lehet ő lesz a 20. barátja. Mitől lenne ez társadalmilag elfogadottabb? kb ugyanaz, csak nem hivatásos emberektől.
2019. dec. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező. Én is voltam olyan kis naiv, mint te, hogy azt hittem, majd átélhetem a meg nem kapott összebújást, csókolózást egy fizetett nővel, de hidd el, ezt ők nem fogják megadni. És tapasztalatból mondom ezt. Sőt iszonyatos szégyen lesz úrrá rajtad utána, és ez tovább rombolja a valószínűleg amúgy se túl magas önbizalmad. A vágyak kielégítésére lehetnek maximum jók az ilyen nők. De gyengédséget, érzéseket ne várj tőlük.
2019. dec. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
73%

Neked rohadtul megérné egy fizetős lány, óriási tehertől szabadulnál meg. A szüzesség az olyan mint amikor nincs szakmai tapasztalatod egy szakmában, na úgy próbálj meg állást keresni. Sehonnan sem fognak visszahívni, max a szalaggyárból, nettó 110 ezerért, köszi.

Hasonló a szex is, mind1 honnan szerzed meg a szextapasztalatot, de kell a szextapasztalat a nőknek. Titkold el hogy prostinál voltál. A tapasztalatod meg lesz, nem leszel szűz, minden meg lesz oldva.

2019. dec. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
3%
18as. Na, ez az egyik legnagyobb becsapás, hogy szerencsétlen, nulla önbizalmú fiúkat azzal hitegetik, hogy minden bajukat a szüzesség okozza és egy prostitól majd hű de milyen tapasztalatot szereznek. Szerinted milyen tapasztalatot kap attól, hogy fél perc alatt kiverik a farkát, vagy ráül a csaj és már el is élvez? Ezek a nők nem fogják tanítgatni. Sőt, sokszor azt se szeretik, ha hozzájuk érnek. Az a céljuk, hogy minél több pénzért, minél kevesebbet kelljen csinálniuk.
2019. dec. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
96%

A szüzesség nyilván egy következmény. A kérdező biztos nem jóképű, és nem buktak rá a "normális" nők élete során, de ennyi lehet csak a baj. Viszont még ha le is akarná adni a szintet, akkor is szembesülne a szüzesség problémájával, mivel még egy csúnya kövér nő is meglepődne, hogy nincs tapasztalata a szexben.

Az örömlányok pedig pont azt csinálják amiért fizetsz nekik, szexelnek veled, sőt még érzelmeket is imitálnak, ennél többet nyilván nem lehet elvárni tőlük. Az adják amit csak tudnak. Nem kell túlspirázni.

2019. dec. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!