Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 29 éves vagyok és még szűz....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 éves vagyok és még szűz. Mit csináljak, menjek prostihoz?

Figyelt kérdés
2019. dec. 29. 10:31
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
33%
Ne menj prostihoz, legyél 60 évesen is szűz.
2019. dec. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
30%
Ha egy kicsit is figyelnétek a kérdező hozzászólására és nem csak a végtelenül primitív, előítéletből fakadó véleményeteket hangoztatnátok, rájönnétek, hogy a kérdező gyengédségre vágyik, amit egy prostitól az életben nem fog megkapni. Ahogy tapasztalatot sem fog szerezni. És erre nem tudtál válaszolni 18as. Mégis milyen tapasztalatot szerez valaki egy végig szimuláló, fizetett nőtől? :D
2019. dec. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
89%

22-es:

Mi legyen akkor? Várjon egy olyan nőre, aki elfogadja és szereti őt? Idióta.

2019. dec. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
88%

Ugyanolyan tapasztalatot szerez mind bármilyen nőtől, szextapasztalatot. Arról nem is beszélve, hogy (statisztikák szerint) a magyar nők több mint 60%-a anyagi érdekből IS van együtt az aktuális szexpartnerével. Most mind1 hogy ez lakhatási probléma, vagy luxus cikkek kellenek neki vagy nyaralás vagy akármi, de TÉNY hogy pénzért vannak a faszival, és bizony ők is legtöbbször a hiper normális nők is csak imitálják az érzelmeiket.

Amúgy meg ezt a "nem kap gyengédséget" dolgot sem tudom honnan veszed, nagyon rossz prostikkal lehetett tapasztalatod, mert a legtöbb az nagyon igyekszik. Talán nem kellett volna a leges legolcsóbbhoz menni :D

2019. dec. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
:D A csávó pofázik és mocskolódik, aki azt hiszi, hogy gyengédséget kapott egy prostitól!!! Nem tudom mi lehet ennél szánalmasabb. :)
2019. dec. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
33%

"Nem tudom mi lehet ennél szánalmasabb"


Szűznek lenni 30 éves férfiként.

2019. dec. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
0%
Mondja már meg valaki, hogy miért olyan szégyen a szüzesség? Nők, ti tényleg ennyire rossznak tartjátok? Nem lehet, hogy azok a férfiak, akik érzelmi sivárságuk miatt kizárólag a testiséget képesek értékelni, kivetítik ezt mindenkire? Inkább ők szorulnának segítségre.
2019. dec. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
72%
Én 25 évesen mentem prostihoz mert dagadt voltam és normális úton nem tudtam nővel lenni. Borzalmas élmény volt. Nem ajánlom! Azóta 1 igazi barátnőm volt (10 év alatt) , semmit nem segített a szüzesség 3 perc alatt elvesztése a prostinál. Nem lettem jobb , tapasztaltabb , magabiztosabb semmivel.
2019. dec. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
51%

"Mondja már meg valaki, hogy miért olyan szégyen a szüzesség?"


Semmi, én például mindig is egy 55 éves szűz férfira vágytam.

2019. dec. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
Na, pont erről beszélek. Köszi, 28as, hogy megosztottad!
2019. dec. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!