Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A diplomás (30 alatti) csajokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A diplomás (30 alatti) csajoknak, miért ilyen brutálisan magasak az elvárásaik a külső terén? Egyáltalán honnan van ennyi jóképű pasi?

Figyelt kérdés

Főleg minél sznobabb egy egyetem (pl. Corvinus) ez annál igazabb. (Persze a tudás amit ott szereznek az egy vicc, már rég nem az oktatás minőségéről szól az egyetem mifelénk)

Viszont azt látom, hogy minden egyes ilyen egyetemekre járó és végzett lányoknak iszonyú jóképű barátja van. De ilyen brutálisan, színészi szépségűek, akár a hollywoodi filmvásznon is megállnák a helyüket. És persze az is alap egy diplomás nőnél, hogy egy a pasi is legyen diplomás. Viszont ott már fizetésbeli, anyagi elvárások is vannak, amihez már nem elég a sznob de semmi tudást nem adó diploma, sok pénzt csak tudásért adnak, nem (csak) a papírért.

Én azt nem értem, hogy egyáltalán honnan van ennyi brutál jó pasi, hogy minden ilyen átlagos külsejű csajnak jut?

És ezek után még van pofája azt állítani bárkinek is, hogy Magyarországon nincs annyi jóképű férfi mint nő??


2020. jan. 8. 12:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
96%
Egyébként attól, hogy a pasik neked jobban bejönnek, legfeljebb homár leszel vagy egy homo hangsúlyos bi, nem a csajok lesznek csúnyák.
2020. jan. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
47%
7: beszélgess majd el az orvosi fizukról egy plasztikai sebésszel. Imádom, mikor segghülye emberek okoskodnak.
2020. jan. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
78%

Nem igazán értem, hogy miért kell kiemelni, hogy diplomás? A 19 éves pótérettségis lányok is ilyet választanak, ha lehet.

Egyébként is általánosítás. Az én diplomás körömben meg konkrétan nem is jellemző.

2020. jan. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
4%

Meg is válaszoltad! Az egyetem a megoldás.

Csupán szórakozásból jár oda a sok naplopó T. A kivételnek.

A felsőoktatás nagyképűvé és lekezelővé avanzsálja a legtöbbjét.

2020. jan. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
35%
Érdekes, én sokkal több szép nőt látok, mint helyes férfit. Baromi ritka az olyan férfi, aki után kifejezetten megfordulok, nőkből meg annyi, mint égen a csillag
2020. jan. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
56%

Akik amúgy itt összehasonlítgatják a férfiak és nők kinézetét, azok biszexuálisok? Igazából még akkor sem általános érvényű a véleményük, de heteroszexuálisként meg aztán emennyire.

Arról viszont több kutatás is készült, hogy a nők sokkal rosszabbul értékekelik a férfiak megjelenését, mint fordítva; a férfiak szerint a legtöbb nő átlagos, és nagyjából ugyanolyan arányban oszlanak meg a vonzó és kevésbé vonzó hölgyek. A nők viszont a legtöbb férfi csúnyának tartják: [link]

2020. jan. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
23%
Legalábbis egy társkereső oldalon, aminek köze nincs a való élethez.
2020. jan. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Pont annyi szép nőnek van átlagos párja, mint jóképű pasinak átlagos nője, ha nem több. Csak te gondolod túl a dolgot. Attól még mert te átlagos szürke kisegér vagy, aki még válogatós is és nem talál magának filmszínésznő külsejű párt, nem jelnti azt hogy a férfiak hajlandóbbak csak lejjebb adni az igényeiket. A külső amúgy is szubjektív dolog, tehát lehet hogy csak te túlzod el a valóságot és neked vannak hatalmas elvárásaid a másik nemmel kapcsolatban, de az is lehet, hogy ezek a férfiak pont hogy diplomás értelmiségi lányokat keresnek és nem annyira mérvadó számukra a tökéletes kinézet
2020. jan. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
83%

Én a BME-re járok (VIK), nincsenek magas elvárásaim, még sincs barátom. Ugyanez a fiúkról is elmondható, jóval magasabbak az igényeik. Egy magamfajta csaj, sosem kéne nekik:)

22/L

2020. jan. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Az tény és való hogy a férfiak között keresni kella jóképűt, mondom ezt férfiként.

Viszont ami engem illet a nők között inkább választom az elegáncs,csinos mondjuk pláza csajokat mint az “egyszerűeket” mert náluk biztos az ápoltság és a nőiesség.

Van egy női ismerősöm aki magát az egyszerű kategóriába sorolja amit azzal igazol hogy ápolatlan, natúr de ez még a kevesebb gond ugyanis a szája döglött macska szagú a plakktól meg a lyukas fogaltól.

2020. jan. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!