Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőkön a férfiak 90%-a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőkön a férfiak 90%-a elsősorban szexkapcsolatot keres?

Figyelt kérdés
Vagy csak nekem van ilyen "szerencsém"? Vannak közvetlenek, akik az elején megirják, aztán vannak udvariasabbak, akik kerülgetik a témát, mint macska a forró kását, de végül kibújik a szög a zsákból, mert hiába próbálom a beszélgetést mindenféle témakörre kiterjeszteni, egyből lejön, hogy semmi nem érdekli őket, a rájuk vonatkozó kérdéseimre tőmondatokban válaszolnak, mig végül ráterelik a szót a szexre, és akkor aztán jön a "te hogy szereted, elölről, hátulról," stb...

2020. jan. 8. 14:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
61%

Figy. amikor ráírok valakire, hogy szia, szerintem kezdjünk egy kávéval.. amire az a válasz jön hogy inkább ugorjak át.. mikor még az életben nem találkoztunk... akkor elgondolkozik az ember.

aztán a következőnél mikor az ehhez hasonló, talizzunk valami kellemes helyen a városban és meglátjuk-ra a de cuki vagy, de szerintem komolyabb dolgokat is csinálhatnánk jön.. na akkor kicsit előhangolódik az ember. arra hogy nocsak a nők itt ezt akarják. olyan ez mint a szórakozóhelyek anno a Hajógyárin. Nem volt túl nehéz nővel hazamenni...

2020. jan. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 mikeXxX ***** válasza:
0%
Ahogy a nők 90%-a is azt keresi! Tapasztalat! 40f
2020. jan. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
90%
6 hónapot voltam tàrskeresőn, mielőtt ott megismerkedtünk a férjemmel. Szerintem simàn, a pasik 90-95 %-a csak dugàs miatt írt ràm... Szóval nem sok esély volt normàlisat talàlni. De azért nem lehetetlen:)
2020. jan. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy vajon mindezt miért a hagyományos társkereső oldalakon akarják az emberek? Mert ott még mindig többen vannak? Vannak szexpartner kereső oldalak is. Valami tehát nem stimmelhet a szexpartner kereső oldalakkal, hogyha ilyen rengeteg sok ember szexet szeretne a sima társkereső oldalakon.
2020. jan. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen kérdéseknél meg mindig megjelennek a magukat fiatal nőkre tukmáló vén farkak :D
2020. jan. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
79%

Sok hapsi csak szexpartnert keres, de több hapsival is futottam össze kávézókban, akik teljesen normálisan álltak hozzám és az egész témához, nem az volt a cél, hogy rám másszon az első randin. Igaz, nem lett folytatás, mert nem jöttek be élőben, de abszolút úriemberként viselkedtek.

Míg csak lett egy randim jelenlegi élettársammal, aki szintén úriember volt és nem nyomult. Szóval nem lehetetlen normálisát találni neten.

2020. febr. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A szexpartner-kereső oldalak nagy részén fizetős lányok vannak, ami vagy derogál, vagy egyszerűen egy kávé árán akarnak puncihoz jutni (azaz le vannak égve)

Sima társkeresőn meg annak is nagy arca van, aki élőben meg se nyikkanna.

2020. jún. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!