Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi esélye van egy aszexual...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélye van egy aszexualisnak párt találnia?

Figyelt kérdés
Aszexualis vagyok, ezért a kérdés. Van itt más rajtam kívül? Nektek hogy sikerült?

2020. jan. 10. 17:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik problemam, hogy szamomra fontos, hogy megorizzem a sajat fuggetlensegemet, ugyanis eleg introvertalt vagyok, meg a kozeli barataimmal sem talalkozok minden heten. Ha valaki napi orak hosszat irogat nekem, szives matricakat kuldozget vagy perverz gifeket, az hatalmas hatraarc, en az ilyenektol mindig meghatralok...Sok kapcsolatban nincsenek is igazi beszelgetesek, se szenvedely, csak nemi testiseg es a szex. Hiaba tudom, hogy a korosztalyomban normalis a szexrol beszelgetni, perverz sztorikat megosztani, meselni, engem valahogy hidegen hagy. En sokkal tobbre tartom a hosszab talalkozokat, vagy egy buli utani hosszas beszelgetest, de egyszerre csak egy-ket emberrel, de azok a beszelgetesek legyenek eleg melyreszantoak es szorakoztatoak. Apropo, en az emberek nagy reszet hamar meg is unom sajnos, inkabb a furcsa es erdekesebb egyeneket keresem...Egyebkent ha valakit tenyleg annyira imadnek/szeretnek en biztos belemennek szexualis kapcsolatba is, masokat szivesen kielegitenek vagy oromoet okoznek neki, engem inkabb a ram vonatkozo resz nem izgat, es kicsit gatlasos is vagyok.
2020. jan. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Szoval inkabb az a lenyeg, hogy az illetonek ne a szex legyen a legfontosabb/ez inkabb csak egy mellekdolog legyen, de ne relevans es plane ne akarjon minden este meghagni. Amugy erdekes, az egyetlen napszak, amikor kicsit neha hornybb vagyok, az a reggel, biztos nem lehet rossz mas mellett felebredni...En azt sem ertettem soha, miert pont este szexelnek az emberek, en akkor egy agyilag zombi, energia-nelkuli hulla vagyok kb.
2020. jan. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Igyekszem válaszolni.

Szóval, mindig is sejtettem, hogy aszexualis vagyok már a gimnázium első évében is tudtam. Sose vonzott egyik nem sem igazán, ha meg is néztem valamelyiket az egyszerű kíváncsiságból volt.

És igen, néha valóban jó lenne valakihez oda bújni, ha éppen rám jön a szeretethiány, de ez szintén nem szexuális töltetű.

Értem miért írod, hogy nőként konkrétan lehetetlen párt találni így, bár be kell vallanom, hogy nem is igazán értem szükségét, mint ahogy többen is írtátok. Mindig is független voltam és élveztem az egyedülállóságot.

Ping ezért soha sem volt még kapcsolatom, de valahogy kétlem is, hogy kész - hiszen maximum kíváncsiságból mennék bele.

2020. jan. 14. 05:57
 14/14 A kérdező kommentje:

Ahogy egyikotok írta is; én is introvertalt vagyok egy valószínűleges Aspergerrel megspékelve, szóval alapból befelé forduló. A barátaimat sem igazán keresem, habár tartjuk a kapcsolatot, de szeretem a tisztes távolságot megtartani és már magában a társas kapcsolatok fenntartása is nehézséget okoz.

Emellett valóban jó lenne néha valaki, aki teljesen megért és mellettem áll, nemcsak barát szintjén. Ez a vágy azonban olyan kis rövidke bennem, hogy azonnal gyorshalált hal.

2020. jan. 14. 06:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!