Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok jóból kimarad valaki ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok jóból kimarad valaki ha csak felnőtt korában talál párt?

Figyelt kérdés

Én már 23 vagyok, de nem volt barátnőm, ismerkedtem néhány lánnyal, de senkinél nem érzem azt hogy kölcsönös lenne az érdeklődés. Pár lánnyal voltam már együtt, de annyi, szerelmes sosem voltam. Pedig már nagyon örülnék neki, ha lenne már kit szeretnem ennyi idősen.

Sok jó dologból maradtam már ki ha ennyi idősen nem volt még barátnőm?

Van olyan aki hasonló helyzetben van/volt?


2020. jan. 5. 17:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

Nem maradtál ki, nem 73 vagy, csak 23.


Ismerek olyant, akinek 23 éves korában jött el az igazi, azóta is nős és jól megvannak.

2020. jan. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%

25 felett válik ez lehetetlen küldetéssé, de neked még van időd. De azért ne nagyon halasztgassad.


Amúgy 1-2 jó dologból kimaradtál, az egyetlen alkalom mikor legálisan lehetsz együtt 18 éven alulival, meg ugye suli mellett könnyebb programokat szervezni, mint a rabiga mellől felnőttként.

2020. jan. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

Ha elmondásod szerint nem találtál olyan lányt, akivel érdemes, akkor nem maradtál ki semmiből.


Akinek fiatalon volt egy kiábrándító kapcsolata, az legszívesebben inkább szingli maradt volna.


Viszont mi azt nem tudhatjuk, hogy előítéletességből gondoltad azt, egyik lány sem felel meg párnak.

2020. jan. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
inkább sok mindent megúsztál (eddig)
2020. jan. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 23 évesen volt az első barátnőm. Nekem jó élmény volt munkába állni, pénz és szabadidő (szabad esték, hétvégék) egyidejűleg azelőtt sosem álltak rendelkezésemre.
2020. jan. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%

"Amúgy 1-2 jó dologból kimaradtál, az egyetlen alkalom mikor legálisan lehetsz együtt 18 éven alulival".

Az ilyen hülyeségeket sosem értettem honnan szülik, az amerikai filmekből? XD

2020. jan. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%

#6


Jó, próbálkozz csak, remélhetőleg vagy az apja ver agyon, vagy a csaj kamuzik egyet rólad és mész a börtönbe :)

2020. jan. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Látszik, hogy a jogszabályokat nem ismered. :D
2020. jan. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
22 évesen lehet 14-18 év közöttivel együtt lenni, ha ő is akarja.
2020. jan. 5. 19:13
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem 23 évesen lett az első kapcsolatom. Sokkal jobb volt így. Azzal jöttem össze, akivel tényleg összeillek, és mindketten érett felnőttek voltunk már. Viszonylag. Én nagyon örülök, hogy kimaradtam a tini agybajból. Szörnyű sztorik vannak...
2020. jan. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!