Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, tinderről valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tinderről valaki felkeresett facebook-on hogy miért nem válaszoltok. Látjátok mindezt, mégse csináltok semmit. Ilyet mikor, miért csináltok?

Figyelt kérdés

Tehát tinderen match... ír a pasi, nem reagáltok... megtalál facebook-on, rátok ír... látjátok az üzenetetet, mégsem reagáltok semmit... ki sem nyomjátok tinderről...


tudom, nőket megérteni képtelenség, de ilyenkor mit éreztek, miért csináljátok mindezt? Képtelenség olyat is benyögni hogy "véletlen volt" ?


2020. jan. 11. 00:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
15%
Maguk se tudják, vagy szégyellik, hogy csak felmérik a keresletet magukra/egojukat húzzák.
2020. jan. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%

Ki is akadnék ha kikeresnél fb-on és ott zaklatnál. Valószínűleg nem véletlen nem válaszolt tinderen sem. Mit kell erőszakoskodni???

Ennél csak az volt a jobb, mikor nem is matcheltünk, mégis rám írt fb-on.

2020. jan. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

utolsó, őőőő, miért húzott jobbra? Érted egyáltalán a tinder működési elvét?


"Valószínűleg nem véletlen nem válaszolt tinderen sem" - "igen"-t nyom rám, és akkor én vagyok a hülye, hogy választ várok? Te mit szólnál hozzá, ha valahol sorban állsz, szólít az ügyintéző hogy jöhetsz, aztán amikor odaérsz, csak néz rád lefagyva? Akkoris te vagy a hülye, ha kérdezgeted, hogy "igen? Nem hall?"


"Mit kell erőszakoskodni?" - simán hihetem, hogy valami technikai gond van, és akarna válaszolni csak nem tud!

2020. jan. 11. 01:07
 4/25 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem küldj neki levelet postán, vagy csöngess be hozzá.
2020. jan. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Rockarc ***** válasza:
91%

Tehat bedobtad a bajgunar dumadat, amitol a no nem tudta, hogy sirjon-e vagy nevessen, utana meg betamadtad facebookon is.


Akkor tudd meg az igazsagot, direkt csinaljak, hogy veled kicsesszenek. Most ettol jobban erzed magad? Valojaban azt hiszik, hogy veszed a lapot es alkalmas vagy fejlodesre, de ez kosza remeny volt. Ne felj legkozelebb meg veletlenul sem huz jobbra olyat, mint te. O is megtanulta a lecket.


43F

2020. jan. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%

Elmondom amit itt oly rengetegen leírtak már gyakorin. Rengeteg férfi ír tinderen, közben kíváncsiságból még pöccintgetek.

Van mondjuk három pasi akivel eközben levelezek. Nagy eséllyel már tervezzük a randit egyel kettővel. Többel beszélni, tervezni sok lenne, így ha nem valami nagyon frappáns szöveggel írsz akkor valószínű nem írok vissza. Ha egy miújságot írsz csak akkor NAGYON valószínű, hogy nem írok vissza, mert így is beszélgetek, közben írnak többen, erre meg őszintén mit válaszoljak?

Azért nem válok szét tőle, mert attól ha a többivel nem sikerült a randi, vagy bármi, akkor visszaírok annak, aki már írt.

Szívesen. Elég ezekből a kérdésekből.

Ja, és ha valaki megtalál fészen azt instant tiltanám mindenhonnan. Később mi lesz, ha már most nyomoz?

2020. jan. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%

+tudom, nőket megérteni képtelenség+


Eleve aki így áll a nőkhöz az felejtős kategória.

Rettentően lekezelőek tudtok lenni és észre sem veszitek magatokat.

2020. jan. 11. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Igen. Tehát "igen"-t mondtok a kommunikációra, majd nem válaszoltok, meg mit képzelek hogy nem értem hogy nem válaszol, majd azt mondom a nők kiszámíthatatlanok, én vagyok a hülye.

Kérlek taníts még.

2020. jan. 11. 02:08
 9/25 anonim ***** válasza:
98%
A normális kommunikációra. De ha valaki úgy ír, hogy az embernek a másik, normálisabb üzenetek és a többi dolgaival foglalatoskodás mellett nincs kedve reagálni rá (és hidd el, néha ezzel jársz a legjobban, nem azzal, hogy valaki szétszedje az irományodat vagy ha lekoptat és te hisztizel meg értetlenkedsz, mint ahogy szoktak, még meg is alázzon), akkor ne akard már magad másokra erőltetni. Ne alázd már meg magad ennyire könyörgöm! SEMMIT nem érsz el vele, ha máshol állsz neki zaklatni. Csak szánalmas is leszel
2020. jan. 11. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
98%

Nálam a privát szféra semmibe vétele lenne, azonnali tiltással, ha egy ismeretlen nyomozgatna utánam és szamonkerne.


Neked nincs más dolgod, mint ilyennel foglalkozni? Senkinek nem kotelezo válaszolni. Lépj tovább. Irtó visszataszító az ilyen tapadás.

2020. jan. 11. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!