Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ti melyik nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti melyik nővel lennétek szívesebben komoly kapcsolatban?

Figyelt kérdés

EGYES: 25 éves, csinos, szőke, bájos arcú. Kedves, odafigyelő, energikus, életvidám. Szeret nevetni, szabadidejét azokkal a dolgokkal tölti szívesen, mint te. Eddig két férfi volt az életében összesen. Egyikkel 3 évig, másikkal 5 évig volt kapcsolatban.


KETTES: 25 éves, csinos, szőke, bájos arcú. Kedves, odafigyelő, energikus, életvidám. Szeret nevetni, szabadidejét azokkal a dolgokkal tölti szívesen, mint te.

Eddig már tizenkilenc pasival volt dolga; volt ott minden, összejárós kapcsolatok, egyéjszakások, rövidtávú sztorik. Te lehetnél a szerencsés huszadik!


Melyik nőt választanád KOMOLY KAPCSOLATRA?



2020. jan. 16. 09:16
1 2
 11/18 Lachesys ***** válasza:
85%

ha csak kivancsi lennel, akkor nem ugy tenned fel a kerdest, amibol egybol lejon az itelkezes. ennyi erovel a kormany is csak kivancsi volt a nemzeti konzultacuoban, mikor megkerdezte, hogy "on szeretne e ha lemeszarolnak a csaladjat igen nem:D"


nekem mondjuk pont csak 2-3 partnerem volt, nem hozott lazba a sok kulonfele pasi amellett h kozben nagyon perverz vagyok, es mindig nagy hitetlen bociszemekkel neztek ram az exeim emiatt h fuu milyen felszabadult vagyok pedig..

..de egyik sem olyan volt aki ezt elvaraskent hangoztatta, mert akkor a bugyim kozelebe sem kerulnek. :)

2020. jan. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Lachesys ***** válasza:
73%
10, nem mondtam h nincs mindket felnel kognitiv disszonancia. en no vagyok, a pasike feltunobb, a mindzsomon pedig megtanultam uralkodni eleg koran, es marhara nem volt eleg, h fuhh de helyss ez a csavo vagjuk magunkat vizszintesbe. noi reszrol is megvannak a pichak, de ferfireszrol is sokszor ugyanez megy. a johir, hogy a normalisak altalaban megtalaljak egymast, a tobbi idiota meg csinalja amit akar. :)
2020. jan. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
56%

Nem könnyű, mivel az első kevesebb párja volt ami jelentheti h husegesebb és nem olyan aki félre kur ha valami baja van. Viszont ha a legrosszabb eshetoseget nézzük ő lehet az aki esetleg majd arra érez késztetés h kielje magát ha már eddig nem tette (bár erre kicsi az esély).

Míg a másik sok kapcsolattal valószínűleg szabadabb szellemű és nem szereti a kotetottsegeket sőt valószínűleg szereti is ezt h mindig mással van és mindig valami új törte íj és nem egy befasult kapcsolatban van sokáig. Így ha ilyen marad hosszútávú dologbak kicsi az esélye, de az is benne van a kalapban hogy már megunta ezt és komolyan akar bár ilyen idősen meg biztos nem. Aztán ennyi párnál elég nagy a nemibetegseg esélye is.

Szoval összesegeben az első inkább, érdekelne fix kapcsolatra mint a második. De bármelyiknel beuthet a krahh és az életben erre elég nagy az esély. F/26

2020. jan. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 LazyJones ***** válasza:
84%
Igazából ezek az infók nem elegek ahhoz, hogy dönteni tudjak. Példának okáért az egyes is lehet golddigger, aki csak a körülmények miatt élt tartós kapcsolatokban, a második is lehet szimplán csak peches pasizásban, és használhatták ki zsinórban, hihetett meséknek vagy reménykedhetett abban, hogy az egyéjszakásai vagy az összejárásai más véget érhetnek. (Jó, erre kicsi azért az esély, de valamennyi van...) Szóval akármelyik lehet. De ha a második ilyen élvezetet habzsoló valaki, akkor potenciálisan nem fogunk összeilleni, mert én nem így állok hozzá a dolgokhoz.
2020. jan. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 VincentLaw ***** válasza:
76%

#5 Nem e? Volt pár lány albérlőm, némelyikkel söröztünk is beszélgetés mellett, volt aki vígan mesélte a szorijait. Ő 18 évesen volt először pasival (21 volt, amikor albérlő lett), és 13 pasit fogyasztott el addig.


#13 Igen, ez egy valós probléma az olyan lányoknál, akik esetleg még nem voltak senkivel, és mondjuk összejöttök, egy idő után a kiváncsisága hajtani fogja, hogy milyen lehet mással. (tapasztalat)


Kérdésre is válaszolva, komoly kapcsolatra az első, számomra megbízhatóbb, és hosszú kapcsolatban lehet gondolkozni. Ha valami lazább vagy szexkapcsolat, akkor a második.

2020. jan. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ennyi infó nem elég dönteni, de ha mindenféleképpen muszáj dönteni akkor jöhet az egyik meg a másik is. Azért mert a múlt csak addig fontos még fontosnak tartjuk, amíg oda figyelünk rá. Az hogy eddig 19 pasival volt az nem jelenti azt hogy nem fog "megállni" a következőnél aki te leszel. Ez igaz nem csak rajtad múlik hanem a nőn is. Ha ugyan azt a mentalitást folytatja akkor lesz neki 21.-ik is de itt meg kell magának érteni a miértjét. Hogy mit akar ő? mit szeretne? kalandozni továbbra is illetve hogy én magam mit szeretnék? Szóval tulajdonképpen itt maga az ember a lényeg hogy milyen is ő akkor és ott valójában mi a szándék illetve hogy nekem mi a szándék. Ha ahogy írod, komoly kapcsolatot akarok akkor elsősorban megggyőzödök hogy a kettes nő mit akar. Az hogy eddig mi volt egyáltalán nem számít az én esetemben csak az ő esetében. 22/F
2020. jan. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
51%

25 éves, csinos, szőke, bájos arcú.

Én csak eddig olvastam jöhet mindegyik,sőt mindkettő egyszerre.

2020. jan. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
61%
Az elsővel, nekem nem kell más levetett szennyese.
2020. jan. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!