Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn miért akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn miért akarnak azonnal találkozni? Legtöbbje egyből ezzel indít alig pár mondat után

Figyelt kérdés

De végtére is idegenek vagyunk még,kellene előtte jgy ideig ismerkedni ...persze oké nem kell hónapokig.

Vagy csak engem találnak be ilyenek?

Akik a nevem korom és kb két mondat után Randizni akarnak.



#randi #társkereső #korán randira hív
2020. jan. 16. 21:44
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Én is a személyes találkozásban hiszek, ezért ha nem is az elején de azon a héten elhívom randizni az illetőt. Jobb személyesen látni valakit és úgy megismerni.

Persze egy nő mondhat nemet is, és mondhatja azt hogy beszélgetni akar. Nekem volt olyan akivel 6 évig tartott a beszélgetés, utána taliztunk csak, mondjuk kapcsolat sajnos mégsem lett belőle.

2020. jan. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerkedtem olyan nővel aki szinte bombázó volt a képeken. Kiderült kb 5 éves képek voltak. Amikor találkoztunk minimum 100kg volt.
2020. jan. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Utolsó,az hogy vannak kamu képesek stb az már egy másik téma.

Valósak az adataim meg a képeim is ,előnyös képek de nem photoshopolt.


De valami alapján szűrni kell,és az az előzetes Ismekedes beszélgetés egy ideig ,mert tényleg ha mindenkivel találkoznék aki ír,napi program lenne ez ,amire se időm se lehetőségem nincs.

2020. jan. 16. 22:27
 14/30 anonim ***** válasza:
55%

A fiúk számára előnyös ez, mert a jellemének nagy részét csak a testbeszéden át tudja megmutatni neked; így tud csak igazán elragadtatni.

Ez kifejezetten igaz kevésbé fotogén alakokra.

2020. jan. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
0%
Kedves Izéke! Szerinted a randi, a személyes találkozás/találkozgatások célja mi? Nem az ismerkedés??? Vagy a te szotáradban a randi=szex???????????
2020. jan. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

#9-es vagyok. Hidd el, a "szűrés" 80%-át nálam már egy alapszintű profil elvégzi, mielőtt egy szót is váltottunk volna: kor, lakhely, hova járt egyetemre és/vagy mit dolgozik ill. "kritikus infók" (van gyerek, csak haverkodna, szexkapcsit keres stb.), ez 20 karakterbe is belefér. Természetesen örülök a részletes, kifejtős leírásoknak, de az csak hab a tortán.

A képek pedig többet érnek 1000 szónál, ha nincsenek, akkor instant kuka az illető. Az oké, hogy 0,1 mp alatt eldönthető, hogy számodra vonzó-e (külsőleg) az illető, de sok mellékes, indirekt info is van rajtuk. Például, ha egy nő csak arc vagy arc+mell képeket rak fel, de nincs teljes alakos, akkor dagadt, akármilyen vékony is az arca. Továbbá a környezet, a képen végzett tevékenység ill. maga az általános képminőség is beszédes (pl. romos szoba, épület, szemét, rendetlenség, tetoválások, PET palackos kőbambi, fehérneműs képek, pucsítós képek, szolival pózolós képek, méteres műkarmok, sötét, homályos, alacsony felbontású képek, hülye filterek stb.). Megjegyzem, hogy a "túl jó" képek se mindig jók, mert az is gyanús, ha valakinek csak profi fotós által készített (ez azt sugallja, hogy a valóságban valami gond van vele) vagy pedig csak beállított, instás képei vannak (önimádó, nárcisztikus, felszínes).


Szóval, ezek után nekem bőven elég, ha 2 kifejtős kérdésre normális HELYESÍRÁSSAL, értelmesen válaszol. Az amúgy nem baj, ha nem találkozunk másnap, nekem az is megfelel, ha következő hétre szervezzük a találkozót, de akkor se fogok chatelni, hanem várok és majd pár nappal a randi előtt írok, hogy áll-e még a találkozó. Ezt természetesen előre közlöm és a miérteket is, nem pedig csak úgy eltűnök.


32F

2020. jan. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
77%

Változó ki miért akar azonnal találkozni, a többség valóban azért mert már mielőbb d...ni akarna.

Ezzel együtt még mindig jobb mint aki a 100. képet kéri és mindenféle kifogást talál ki a személyes találkozóra. Találkozz valakivel akkor amikor te úgy érzed annak ott van az ideje, aki meg ennél jobban sürgeti azt építsd le, de ne várj a személyes találkozóval hetekig. Gondolom élő kapcsolatot szeretnél nem netes plátóit.

2020. jan. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 Rockarc ***** válasza:
51%

Kb 10 perc alatt tobbet tudsz meg az emberrol, mint 2 ket het napi 1 oras csetelgetes soran. Erdekes, hogy a randit talalod kidobott idonek. Aggregalhatnad egyszer es egybol rajssz, hogy miert ez az abra. Ha az megnyugtat, a jelentos tobbseg mar az elso 1-2 napon fixalja a randi helyszinet es idopontjat, ettol meg addig is lehet napokig chat-elni. Ha a het elejen keres, akkor mond azt, hogy a hetvegen ernel ra, ha a het vege fele, akkor a jovo heten. Tenyleg nem erdemes tobbet varni.


43F

2020. jan. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonló tapasztalataim voltak és én is behúzom a kéziféket, ha valaki azonnal rámront, hogy találkozzunk személyesen. Talán azért is, mert számomra fontos az, hogy hogyan nyilatkozik meg az illető írásban. Tud-e fogalmazni, vannak-e "gondolatai". És azt is igénylem, hogy a külsőm ne vonja el valaki figyelmét a gondolkodásomról, mert számomra az sokkal döntőbb itt, hogy agyilag, szellemileg hogy jövünk ki egymással. Így egyáltalán nem bántam azt, amikor az ilyen lerohanós férfiak rögtön el is tűntek, mert ez már eleve azt mutatja, hogy távol vannak egymástól az igényeink. Én inkább várok arra a személyre, aki türelmesen ismerkedik, mintsem daráljam a randevúkat és azok alapján kelljen megítélnem valakit. Szerencsére nem élet-halál kérdés számomra, hogy legyen valakim és szeretnék olyan embert magam mellé, akinek szintén nem az, mert így látom biztosítottnak, hogy az ilyen ösztönszerű befolyásoktól viszonylag mentesen tudjuk megismerni és értékelni egymást. A rohanva ismerkedőkről valahogy mindig a Van aki forrón szereti c. film zárójelenete jut eszembe: https://www.youtube.com/watch?v=8wetwVyol7U ;)
2020. jan. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Mert semmi értelme az egésznek amíg nem találkoznak, akkor fog eldőlni, hogy folytatják e.


Nem barátkozni mennek fel a társkeresőre, és a hetekig tartó bla bla bla mind időpocsékolás, ha nincs folytatás.

2020. jan. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!