Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn miért akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn miért akarnak azonnal találkozni? Legtöbbje egyből ezzel indít alig pár mondat után

Figyelt kérdés

De végtére is idegenek vagyunk még,kellene előtte jgy ideig ismerkedni ...persze oké nem kell hónapokig.

Vagy csak engem találnak be ilyenek?

Akik a nevem korom és kb két mondat után Randizni akarnak.



#randi #társkereső #korán randira hív
2020. jan. 16. 21:44
1 2 3
 21/30 MolotovPunk ***** válasza:
Ha már legalább kétszer,vagy többször jót beszéltetek onlineban,akkor tényleg jobb minél hamarabb találkozni,mint hogy hetekig,hónapokig húzni a dolgot.
2020. jan. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
53%
Ezért szoktam kérni, hogy kamerázzunk, az biztosabb. Ott már nehezebb csalni.
2020. jan. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Én férfi létemre sosem akartam azonnal találkozni senkivel társkeresőkről. A legtöbb nő már levelezésben elvérzik, akkor meg sokkal kínosabb lesz a randevún bámulni egymást, és titokban nézni az órát. Ahhoz, hogy vadidegen nőkkel találkozzak, felesleges a társkereső, bárkihez odamehetek, aki egyedül üldögél egy parkban, vonaton, megállóban. Nekem a netes ismerkedőhelyek nem azért kellenek, hogy bátorsagot merítsenek a kiszemelt nő megszólításához, hanem hogy kicsit megismerjem az érdeklődését, stílusát, gondolkodását, igényeit, intellektusát.


Megfigyeltem, hogy az első személyes találkozás gyakran túl erős ingerekkel jár, és ez zavaró a kommunikációban. Folyamatosan figyeljük, mi tetszik a másiknak, mi nem, a legapróbb önkéntelen mozdulatainak is százszoros jelentőséget tulajdonítunk, kombinálunk, agyalunk, és emiatt néha nehezen megy az oldódás, a természetes viselkedés. Volt, hogy egy lánynak annyira lenyűgözött a szeme és a szája, ahogy beszélt, és az izgatóan szép válla, hogy egyszerűen nem értettem, mit mond, másra feleltem, mint amit kérdezett, próbáltam elnézni az arcáról, hogy követni tudjam a témát, de akkor megláttam a combját... Kész voltam. Szerencse előtte már leveleztünk és cseteletünk annyit, hogy az ottani lefagyásomat ne a bárgyúságomnak tudja be, csak az általa okozott pillanatnyi áramkimaradásnak.


#16 -os nagyon jókat írt, mintha magamat olvastam volna. Nekem is extrém fontos a helyesírás, az értelmes, szabatos fogalmazás, én is alaposan kielemzem a nők képeit, és nem csak azt, milyen seggük van, hanem hogy mit "üzennek" a fotókkal, kit akarnak mefogni, milyen kultúrkörnyezetből származnak és milyenbe vágynak, van-e humoruk, esztétikai érzékük, mennyire fontosak nekik a látszatok, és ezer más infó kiderül belőlük.


A levelezés/chat során is van egyfajta verbális metakommunikáció, csak tudni kell dekódolni. Ez a dekódolási képesség általában az EQ -val arányos. Akinek az írott kommunikáció csak időhúzás, azt valószínűleg a mihamarabbi dugás érdekli, vagy valamilyen háttérben feszülő erő vészjóslóan sietteti. Ha egy nő annyira nem ér rám, hogy sokallja a pár napnyi levelezéses, cseteléses ismerkedést, azt szerintem nem a személyem érdekli, csak hogy legyen már végre valakije, és ezzel a pasi-ügy is ki legyen pipálva végre.

2020. jan. 17. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%
Én is először beszélgetnék neten, esetleg utána webkamera és aztán találkoznék egy rövidke idő után, hogyha minden ok. De mint írták lehetnek olyanok, akik inkább élőben szeretnének ismerkedni.
2020. jan. 17. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
0%
Mert az általános vélekedés szerint aki nem hív el azonnal valahova az nem férfi. Szóval ez az igény általában.
2020. jan. 17. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
75%

Teljesen egyetértek 32F-el és Rockarccal. 3 leírt mondat után tudom, hogy akarok-e találkozni valakivel, vagy nem.

Ha csak tőmondatok, akkor azért nem. Ha nem kérdez, nem érdeklődik, akkor azért nem.

Ha kifejtős választ ír, akkor azért igen. Ha mondjuk előre szól, hogy bocsi majd ekkor és ekkor beszéljünk, mert most nincs ideje, és tényleg jelentkezik, akkor megint csak igen.


És igen, benne van az is, hogy felesleges írásban ellőni a témákat, mert pötyögni úgyis kevesebb kedve van mindenkinek. Adott gondolatot, történetet írásban én is sokkal egyszerűbben, lerövidítve írok le, mert lassú, én pedig nem tudok gépírni. A közben eszembe jutó gondolatokat sem fejtem ki, mert mire leírom az egyiket, addigra "elfelejtem" a másikat. Míg beszéd közben szépen egymás után vissza lehet térni a beszéd rétegeihez és kifejteni őket, mert a fejedben már ott van az egész vázlata, és kimondani sokkal gyorsabb.

2020. jan. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

A netes párkeresés egy személytelen dolog, látsz egy fényképet és elkezdesz levelezni valakivel akiről azt sem tudod létezik-e? Egy csomó olyan tulajdonsággal ruházod fel a személyes találkozó előtt ("álmodozol" róla)ami nem is jellemző rá, így annál nagyobb valószínűséggel fogsz csalódni minél többet vársz a randival.

A személyes találkozót semmi nem pótolja, a non verbális kommunikáció döntő fontosságú, ha ránézek egy nőre és tetszik a látvány, tetszik a mosolya,jó a hangszíne akkor majdhogynem nyert ügye van. Ezekre vagyunk kíváncsiak és nem napokig levelezgetni számunkra érdektelen dolgokról.

Még valami, ha egy nő visszautasít egy találkát, akkor max még egyszer próbálkozom, de igazából neki kéne felajánlani egy másik időpontot helyette, ha ezt nem teszi, akkor nyomban tudom hogy a kapcsolat számára érdektelen és tovább keresek.

Remélem tudtam segíteni.

2020. jan. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez velem is van, sajnos pasik nem kalkulalnak azzal h masok is igy gondolkodnak, en ennel jobban becsulom az idomet. Ha mindenkinek igent mondanek, csomo ido kiesne a hetembol plusz sokkal kevesbe izgalmas igy mig ha rakeszulok mert szimpi egy ffi irasban akkor azzal szivesebbem toltok idot/adok neki eselyt
2020. jan. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Sok oka van ennek, és mind érthető, méltányolható.

A férfiaknak azt kellene megérteni, hogy a nőkre a társkeresőkön sokkal nagyobb a kereslet, ha mindenkivel elmennénk randizni, aki elhív, akkor egymást érnék a találkozók. Nektek is az lenne az érdeketek, hogy akkor randizzon veletek a nő, ha már valamivel megfogtátok, különben csak az járna a fejében, hogy odaér-e a következő találkára időben. Tehát valamilyen előszűrőt muszáj beiktatni!

Pláne, hogy nagyon sokszor kiderül akár pár napos levelezés után is, hogy felesleges lenne találkozni, mert van valami abszolút kizáró ok. Nekem sokszor volt már ilyen!

A férfiakat is meg lehet érteni, hiszen - férfi barátaimtól hallom - nem egy olyan nő van, aki valójában nem is akar találkozni egyáltalán, és inkább ki akarják szűrni az ilyen eseteket (megjegyzem: férfiban is van ilyen).

Mindenesetre ha egy férfi 0 beszélgetés után már találkozni akar, akkor azért az esetek túlnyomó részében csak szexre hajt. Nekem volt olyan, hogy jeleztem, hogy csak 2-3 nap múlva érnék rá, és azonnal törölt is az illető. Gondolom, mindig az aznapi szexpartnerre vadászott és aki nem ugrott, az máris ment a levesbe. Ha elég sok nőre ír rá, a nagy számok törvénye alapján még be is jöhet.

Szóval mindkét oldalt meg lehet érteni.

2020. jan. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 mikeXxX ***** válasza:
Mert rengeteg nő és férfi csak szexet keres sajnos ezért nem akarnak várni semmit sem csak legyen meg a strigula aztán lehet menni tovább. 40f
2020. jan. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!