Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miben áll a lúzerség titka,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben áll a lúzerség titka, mitől lesz valaki lúzer egész életén keresztül?

Figyelt kérdés
Biztos, hogy csak külsőn múlik ez a dolog? Mik azok a tényezők, amik miatt kb a nők jelentős része mellőzni, levegőnek fog nézni egy férfit egész életében? Itt az oldalon is rengetegszer kerülnek elő a lúzer/életképtelen stb. kifejezések, de hogy egész pontosan ez mit takar, mitől lehet valakire ráaggatni ezeket a kifejezéseket, nem tudom megfigyeltétek e, de sosem kerül elő.

2020. jan. 18. 10:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
67%

Pedig láttam ilyet hidd el, a pasi tiniként a társaság közepe volt, lányok szerelmeslevelekkel bombázták, okos, jóképű volt. Ma meg majdnem 30, évek óta senkije nincs, olyan ábrázata van mint egy hajléktalannak, befordult, elfordult a barátaitól és még otthon lakik. Ez is az ő döntése, pedig minden adottsága megvolt ahhoz, hogy mára sikeres ember legyen minden téren.



általába az ilyen nagyon ritka,általába az emberek fejlődnek,kis gyerekkoruktol kezdve a sikerekből táplálkoznak,ezért se értem mért írják annak aki 30 éves és 0 sikere volt hogy még behozhassa azt a férfit akivel szemben 20 év lemaradása van

2020. jan. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Akkor maradj ilyen kishitű lúzer, nyugi a társaid is ilyenek és aki nem akar az nem is fog behozni semmit.
2020. jan. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
24%
itt nem ez a lényeg,akinek 30 évesen nem volt sikere arról a társadalom tehet,rengeteg embert ok nélkül kiutálnak megvernek,csak pl a külseje miatt
2020. jan. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Engem szerettek a csajok 12-14 evesen, utana nem. Pedig sosem voltam tarsasag kozepe tipusu, nagydumas ember. Aztan szepen incel lettem :)
2020. jan. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
45%
most minden szűz ember incel?vagy mia tósz?
2020. jan. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

bár lehet énis az vagyok,gyakran felteszek olyan kérdéseket hogy mért azok jönnek be a nőknek akik,

vagy pl látok csunya férfit nővel,csunya férfit 40 éves korába se nővel,fér.-eg férfit nővel,mulya férfit nővel mulya férfit szüzen,szóval nem értem mi alapján dől el kinek lessz nője és kit kezelnek leprásként a nők?

2020. jan. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Nők válasza is érdekelne, kik mások tudnák ezt megválaszolni a legjobban, ha nem a nők, akik tudják, hogy milyenek azok a férfiak, akikkel már első ránézésre sem foglalkoznak!?
2020. jan. 18. 11:37
 18/23 anonim ***** válasza:
23%
Nő vagyok, keresd vissza a válaszaimat.
2020. jan. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
63%
Hozzáálláson múlik, fekete-fehér látásmód a jellemző, semmmit se mer megpróbálni soha, fél, minden tanácsot elutasít, de ugyanakkor szünet nélkül panaszkodik. Ő szegény "csúnya, szerencsétlen, nem jön be a nőknek", "a nők csak a pénzes pasikra buknak", akik "bunkók is". Ha valaki közli, hogy jóképű pasiként nem talál párt, közli: "biztos nem jóképű, csak szánalomból mondták hogy igen", stb. Mindent megtesz, hogy ne kelljen kimozdulnia, ezt bármiféle önigazolással, "naugyehogymegmondták nem érdemes semmit tenni" kifogásokkal hárítja. Mivel semmit soha nem próbál meg, nem keres, ezért semmi sem alakul ki és magának igazolja amit elképzelt.
2020. jan. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
62%
Sokan nem adtak értelmes választ és a sablon hülyeseget írták! A valódi életben valaki többnyire azért lesz "lúzer" mint pl én is mert már gyerekként is nem foglalkoznak eleget vele a szülei, ha rosszat csinál vagy bármi nem azt látják,hogy figyelemre vágyik a gyerek hanem büntessük meg, ha jót csinál azt le se szarják! Itt kezdődik már a dolog, aztán lehet fokozni azzal,hogy külsőre csúnya vagy ez általában általános suliban meg nem hoz hátrányba de középsuliban eléghamar kiderül,innentől a lányok elfognak kerülni vagy legfeljebb barátzónába bekerülsz ez a kettő tényező már többnyire olyan szinten megtöri az embert, hogy szépen lassan elkezd magábafordulni egyre nehezebb lesz kapcsolatot létesíteni bárkivel, ezekmiatt elkezdik szekálni és nagyon kevés ember van akik mindezek ellenére tovább tudott lépni! A munka és a kereset nem feltétlenül függ össze az meg, hogy valaki otthon él még is hova költözzön? Ha nem volt tapasztalata lányokkal,levegőnek nézik,társkeresőn bárhol nulla esélye van, soha senkitől nem kapott elismerést, kedves szavakat, nem is csodálkozom,hogy nem akar már semmit huszonévesen és nem látja a kiutat ebből a helyzetből! (Jórészben saját tapasztalat)
2020. jan. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!