Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miben áll a lúzerség titka,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben áll a lúzerség titka, mitől lesz valaki lúzer egész életén keresztül?

Figyelt kérdés
Biztos, hogy csak külsőn múlik ez a dolog? Mik azok a tényezők, amik miatt kb a nők jelentős része mellőzni, levegőnek fog nézni egy férfit egész életében? Itt az oldalon is rengetegszer kerülnek elő a lúzer/életképtelen stb. kifejezések, de hogy egész pontosan ez mit takar, mitől lehet valakire ráaggatni ezeket a kifejezéseket, nem tudom megfigyeltétek e, de sosem kerül elő.

2020. jan. 18. 10:45
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
18%

Utolsó: engem vertek a szüleim. Gazdag, kirakatcsalád voltunk mindig is. Minden szart megkaptam amit kiejtettem a számon de anyám pl soha az életben nem ült le velem beszélgetni semmiről. Apámnak bármiről fejtettem ki a véleményemet látszott, hogy nem is figyelt rám csak benyögte, hogy hülyeséget beszélek. A tanulmányaimat nem támogatták mert szerintük az is egy nagy hülyeség (azóta divatszakma lett amit ha akkor 10 éve kezdek el mostanra profi lennék aki hülyére keresi magát). Semmit nem tudtak rólam csak azt hallgattam, hogy ostoba vagyok, lusta és egy kolonc a nyakukon. Ha nem tetszett valami akkor ellátták a bajomat, a fürdőszobába is berontottak utánam, nem volt privát szférám sem.

Minden adott arra, hogy egy lúzer csődtömeg legyek. Tökéletes alap a kisiklott élethez. De én összeszedtem magamat és minden szempontból sikeres vagyok az életben!

Semmi nem múlik azon amilyen gyerekkora volt valakinek csak ha hagyják és belesüppednek vagy éppen kifogásként használják mint ahogyan te is!

2020. jan. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
22%
Mint mondtam vannak kivételek, de sokaknak ez nem megy és egyik eset sem egyforma úgy ahogy mi sem vagyunk azok, én csak tömören leírtam az én véleményem neked sikerült de ez nem jelenti azt,hogy másnak is sikerül magától lehet valakinek kell a segítség meg ügye a külső se mindegy lehet valaki rossz családban ha ettől függetlenül jó géneket örökölt ezzel legalább nem lesz nagy gondja de van aki csúnyának születik és a többi rosszra még ez is rátesz egy jó lapáttal!
2020. jan. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
55%

21: Írtad, hogy nő vagy és szerintem ez is egy fontos tényező. Ha valóban koloncnak tekintettek a szüleid, akkor ők sem bánták, hogy elköltözöl otthonról. Ez egy fiatal lánynak jóval könnyebb, mint egy fiúnak. Innentől kikerül a szülei negatív hatása alól, a párja és a barátai pedig inkább építik, mint rombolják az önbizalmát.

Ugyanez 19-20 éves fiúként sokkal nehezebb. Hova költözzön? Saját keresete még nincs, a vele egykorú vagy még fiatalabb barátnőjéhez meg nem mehet, mivel neki sincs saját keresete és a szüleinél lakik. Így nem kerül ki abból a közegből és sokkal nehezebben tud elindulni az életben, a lemaradása pedig egyre nagyobb lesz a kortársaihoz képest.

A 22-es válaszolónak abban igaza van, hogy minden életút más, így nem lehet azt mondani, hogy "ha nekem sikerült akkor másnak is fog". És az is igaz, hogy a legtöbb sikersztoriban ott a szerencse is, csak arról hajlamosak vagyunk megfeledkezni, mert olyan jó abban hinni, hogy mindent önerőből sikerült elérni.

2020. jan. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!