Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezen a napi étrenden mit...

Ezen a napi étrenden mit kellene változtatni ha súlytartás a cél?

Figyelt kérdés

Reggeli: Natúr görög joghurt keverve kevés mézzel, zabpehellyel, eperrel.

Tízórai: Narancs

Ebéd: Teljes kiőrlésű tortilla, csirkemellel, salátával, natúr joghurttal

Uzsonna: köles golyó vagy alma vagy valamilyen gyümölcs

Vacsora: Tükörtojás, saláta


+Ital: Sok víz, napi 3 db kávé


Sajnos utóbbi időszakban hízásnak indultam (nem vészes, de most kell megfogni a dolgot) A következő két hétben kb ilyesmi lesz az étrendem. Nagyon rohanós hetem van, nincs időm főzni rendesen, ezeket tudom megoldani, de eldöntöttem, hogy életmódot váltok és mivel sportolni sem igazán lesz időm, nem szeretnék tovább hízni.


2018. febr. 12. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó lesz, a mennyiséget állítsd Neked megfelelőre
2018. febr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csatlakozom, mennyiség kérdése, hogy jó-e ez.


Bár inkább fogyókúrásnak tűnik, de ez ugye az adott emberen és a mennyiségeken múlik. Főleg a vacsoráén, abból könnyű nagy étkezést csinálni, de van, aki gyümölcsből is megeszik egy ültő helyében sokszáz kcalt...

Szolid mennyiségekkel viszont ez inkább fogyókúrás, de vannak kis kalóriaigényű emberek is.


Valami mozgást azért néha iktass be, ha tudsz, legalább hétvégén vagy valami. Az egészséges életmódhoz szükség van rá.

2018. febr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!