Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találjak társat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak társat, ha legkésőbb 25 évesen szülni akarok és lassan kifutok az időből?

Figyelt kérdés

22 vagyok, kezdek kétségbe esni, még nem volt senkim. Idő kell míg megismerem a másikat, de mindenki levegőnek néz, mert nem fullos a külsőm, nem nézek ki jól sem.

Kisebbséggel nem jönnék össze, sem elvált, alkoholista középkorúakkal. A gyerek jobbat érdemel, normális családot. Mit csináljak???



2020. jan. 26. 08:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindössze annyit, hogy ne 25 évesen akarj szülni.
2020. jan. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerkedés-ek legyenek a fő céljaid az életedben.
2020. jan. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
De ez fontos nekem, így 27 évesen jöhetne a következő baba, 30 éves kor után nem akarok szülni, mert megterhelőbb a testnek, nagyobb a kockázat és fiatal szülő szeretnék lenni.
2020. jan. 26. 08:51
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
28 éves férfi vagyok, én nem vagyok kétségbeesve, de vágynék már családra, csak eddig nem nagyon találkoztam olyan 20-as lánnyal, aki gyereket akart volna. Manapság ez nagyon ritka. Az, hogy "nem fullos a külsőd" ez mit takar pontosan?
2020. jan. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
66%
Nézz ki jobban vagy érd be nyomibb pasival.
2020. jan. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Lachesys ***** válasza:
90%
hat szerintem meg eleg gaz, hogy neked nem a kapcsolat az elsodleges hanem a gyerek:D minden pasi menekulni fog ha megerzi hogy tenyeszbikat keresel.
2020. jan. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs bennem semmi szépnek mondható, sok pénz kéne, hogy ki tudjak hozni magamból egy jónak mondható szintet.

A kapcsolat lenne számomra az elsődleges természetesen, csak szeretnék még fiatal koromban gyereket vállalni.

2020. jan. 26. 09:05
 8/22 anonim ***** válasza:
85%

Álmodik a nyomor, kislány.

Lakást, anyagifeltételt biztosítottad már? Vagy te is eladod magad a CSOK-nak?


Ilyen agyi szinttel kérlek még 5 évig ne szaporodj!

2020. jan. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük fel találsz valakit, gyorsan lebabázol, mert hát szorít az idő, 5 éves tervgazdaság van 😛. Aztán kiderül, hogy a pasas nem is akart gyereket, nem szereti a gyerekeket, nem is illetek össze.

Akkor mit csinálsz? Ottmaradsz 26 évesen egyedülálló anyaként. Tényleg ezt akarod?

2020. jan. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%

Azért akarsz megállapodni, amiért a férfiak többsége: nem terem minden bokorban partner a nem megfelelő külső adottságaid miatt, ezért kellene egy biztos pont. Le is fogsz csapni az első jelentkezőre, akitől épp nem hányod el magad, mert ki tudja, lehet, hogy a következő lehetőség csak 5 év múlva jön. Ha jön.


Ismerős helyzet, én is voltam így. Aztán rájöttem, hogy nem megalkudni kell, hanem magamat maximumra fejleszteni, és nem görcsölni a témán...

2020. jan. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!