Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Muszáj fogynom vagy többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj fogynom vagy többet keresnem, ha csinos nőt akarok?

Figyelt kérdés

173 cm vagyok és 108 kg, olyan testes hasas,jelenleg van egy lány akivel vagyok, nem csúnya és vékony de nem olyan igazi jó nő.

Jó lenne ilyen nagyon szép nővel lenni. Fogyás segíthet?


2020. jan. 27. 11:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
12%
A barátnőm mindkét fia ilyen alkat, mint te. És mindkettőnek fullos nője (értsd élettársa, felesége) van. Ezek a hapsikák tele vannak pénzzel, gondolom, ez is számít.
2020. jan. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

2 dolog miatt vagy undorító!

1 hogy hitegeted azt a lányt, aki igy is szeret! Hagyd ott, jobban jár!

2 dagadt vagy! Fogyjál le!

2020. jan. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha le is fogysz, aztán azon picsogsz, hogy a 173 cm alacsony egy nőnek.

Inkább örülnél, hogy valaki, így is szóba állt veled. Bár nem tudom, hogy lehet hozzád bárkinek gusztusa....

2020. jan. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

"testes hasas", ja, persze. Te már klinikai eset vagy. Krónikus túlsúlyod van.

Mellette még egy szemét alak is.

Nem jók a kilátásaid.

2020. jan. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy kis esze ennek a lánynak is, akkor ő is elhagy.. aztán leszállsz a fellegekből s rájössz, hogy senki sem kíváncsi rád, még az átlagos nők se. Aztán meg síránkozhatsz, hogy nem kellesz senkinek s az exed sem akar vissza menni ilyen undorító féreghez.
2020. jan. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Schobert Norbert is megmondta: Egy nő a férfi lelkét fogja megkívánni. Az a rossz hírem van, ez a lány is addig lesz veled, amíg kicsit jobban kiismer. Aztán rájön, hogy nem kívánja az okádék lelked, és kibac, mint a macskát.

Nagyon, nagyon gyorsan kezdj el gyúrni, és tanulni, hogy tudd kompenzálni ezt a belsőt! Nincs vagy ez, vagy az, mert kevés lesz ilyen lelkivilág mellé.

2020. jan. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

4-es vagyok, köszönöm a lepontozást, röhögnöm kell, köszi :D

:D.

2020. jan. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy exem, aki elég ronda volt (akkoriban még nem így láttam őt), ráadásul egy gyökér bunkó, mint a kérdező.


Utólag síránkozott amiatt, hogy visszaakar kapni.


Szerintem inkább élvezd ki az időd addig, amíg ez a lány is megtűr, elvisel téged. Majd ő is észbekap és észreveszi, hogy vannak nálad milliószor jobb pasik, és nem kell ilyen pasi szintjére süllyednie.

2020. jan. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Koca testtel te max álmodhatsz jó nőkről, de úgy bármilyenről is.

Nehogy már pont neked legyen nagyon szép barátnőd, mikor az olyanok tőled sokkal különb srácokat elhajtanak.

2020. jan. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
A magasságodhoz kb 70kg a normális. Ha egy tízes lenne rajtad az még oké, de akkor még mindig csak 80kg nál tartunk. De ekkora felesleggel, ha leadod is egy punnyadt vékonyabb tested lesz, szóval nem előnyös. Fogadd el hogy ilyen vagy.
2020. jan. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!