Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők tudják általában azokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tudják általában azokat az elvárásokat nyújtani amiket elvárnak?

Figyelt kérdés
2020. jan. 27. 12:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%

Én azt tartom normálisnak, hogy csak olyat várok el, aminek magam is megfelelek, így igen, amit elvárok, azt én is nyújtani tudom.

22/L

2020. jan. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
22%
99% ban a felét sem tudják mint amit ők elvárnak!
2020. jan. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Hatalmas baromság, hogy mindkét félnek ugyanazokkal a tulajdonságokkal kell rendelkezni. Ki az az ostoba, aki ezt kitalálta?

Ideális esetben a felek ki is egészítik egymást, nem egymás tükörképei, hanem együtt többek, mint külön-külön.

2020. jan. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én kevesebbet várok el, mint amit nyújtani tudok. Például nekem van lakásom nőként és nem várom el, hogy a férfinak is legyen. Több diplomám van, az ex férjemnek érettségije sem volt és nem amiatt ment tönkre a házasságunk. Viszont elvárok intelligenciát, humort, műveltséget, (számomra) érdekes jellemet és más dolgokat, amikkel én is rendelkezem. És jó munkát, célokat is.

De nem elvárás listával megyek randizni, hanem nyitottan és kíváncsian. Aztán lesz ami lesz. Arról viszont nyugodtan egyél le, hogy azért nincs nőd mert a nők olyan sok mindent várnak el (lakás, autó, fél millás fizu, kockahas stb). Az igazság az, hogy ha egy nőnek bejössz, szinte semmit nem vár el, ha pedig nem jössz be neki, aki fintorogva megnézi a kocsidat és megállapítja, hogy nem kellesz. De nem a kocsi miatt, hanem mert nem fogtad meg semmivel.

2020. jan. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem. Sokuk egy álomvilágban él.
2020. jan. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!