Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez örökre ilyen rossz marad?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez örökre ilyen rossz marad? Más hogy talál párt?

Figyelt kérdés

30 éves nő vagyok, normális kinézet, empatikus, spontán.

Csak egy pasast akartam aki komoly kapcsolatra vágyik, hasonlóan gondolkodik, hűséges, optimista s nem harapó fogóval kell kihúzni belőle az érzéseit meg megvannak a fogai és a haja, munkája is van.

De úgy érzem elfáradtam, mindig neten próbálok ismerkedni de a fél csapat vagy csak szexet keres vagy valami bizarr hozzáállása van a nőkhöz.

Másnak is ilyen nehéz? Vagy mindenkinél vannak időszakok amikor nem megy az ismerkedés gondolata se mert úgyse jön össze?

Igen vannak hobbik, továbbképzések, barátok amik lekötik az embert de ezekhez gyorsan hozzászokik az ember sga évekig egyedül marad kialakul a saját egyedüli élete. Az meg akkor azért lessz gond.

Ti mit tesztek ha magányosak vagytok pl esténként, hétvégente, vagy amikor fel vakarjátok adni mondván úgyse.. ?


2020. jan. 30. 00:50
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
28%
Amíg csak a legjobb képű férfiakkal állsz szóba, addig valószínűleg így is marad.
2020. jan. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
66%
Utolso! Szóval marha nagy elvtárs, hogy legyen foga...? 🤣
2020. jan. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Nem írtam, hogy vicces lenne ha valakinek is kitörik a foga középiskolában de nem is 18 évesekkel ismerkedem, hogy ne lett volna rá ideje, lehetőség megcsináltatni.


Igen próbálok élőben ismerkedni de valahogy minden hobbim vagy otthoni vagy könyvtár, kirándulás stb ahol nincs lehetőség párt találni. Baráti társaságomban mindenkinek van párja.


De igen teszek érte, hogy legyen és nem, sosem a 10/10 és pasik érdekeltek, aranyásó sem vagyok. Nekem nem kell, hogy öltönyben rohangáljon valaki és szívrohamot kapjon 40 évesen mert kiégett.

Olyannal szeretek beszélgetni ahol nem random oda vissza kérdezgetés megy mintha egy körívet kellene kitölteni hanem ténylegesen lehet beszélgetni, van érdeklődés, van humor. Ezek megléte vagy hiánya még azelőtt kiderül, hogy érdekelni kezdjen egyáltalán a másik kinézete így ezt a feltételezést sem tartom jogosnak.

2020. jan. 30. 08:01
 14/25 A kérdező kommentje:
S nem, köszönöm nem érdekel szexkapcsolat.
2020. jan. 30. 08:02
 15/25 anonim ***** válasza:
44%
Tuti, hogy próbálkoznak nálad, de te mindet elutasítod, mert nem "fullos" pasi. Eltaláltam? :)
2020. jan. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
46%
Ugyanez van. És nem fullos pasikkal se jött össze, nem csak őket nezem. A legutobbi ehhez meg oreg es csoro is volt...De attól, hogy valaki nem fullos, sajnos nem jelenti, hogy normális.
2020. jan. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
77%
Milyen furcsa, hogy férfiként én meg csak felszínes, törtető nőkkel futok össze, akik összeszámolják egy szempillantás alatt, hogy épp mennyi az össz ruha értéke rajtam az adott pillanatban..
2020. jan. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
47%

A 30-40 közöttui normális férfiak kapcsolatban vannak.

Sok kitartás kell hozzá vagy lentebb kell adni az igényeidből. Azt viszont meg kell értened, már sosem leszel olyan kapós, mint 22 évesen.

2020. jan. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező tudom ezzel nem leszel előrébb de sorstárs vagyok...


És Énis mindig megkapom,hogy túl sok elvárás stb... legutobb egy 66 éves bacsika akart velem ismerkedni 😀 és mikor nevettem rajta,hogy elnézte a korosztályt,azt mondta tok Komolyna nem nézte el ő jól tartja magát 😀

2020. jan. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Milyen elvárásból kellene akkor leadni?


Ami tuti kizáró ok a bazi nagy távolság, agresszió, értelmi érzelmi analfabétaság, szenvedély betegségek, full depresszió és kapcsolatot kizáró mániák?

Inkább lennék egyedül mint valakivel aki megcsal, a kommunikáció üvöltözést jelent vagy full munkakerülő.

Én elhiszem van aki fél egyedül s inkább ezeket is elfogadja de ez nem oly magas léc, hogy egy valamit magára adó embernek ne legyen elvarása.

2020. jan. 30. 10:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!