Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez örökre ilyen rossz marad?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez örökre ilyen rossz marad? Más hogy talál párt?

Figyelt kérdés

30 éves nő vagyok, normális kinézet, empatikus, spontán.

Csak egy pasast akartam aki komoly kapcsolatra vágyik, hasonlóan gondolkodik, hűséges, optimista s nem harapó fogóval kell kihúzni belőle az érzéseit meg megvannak a fogai és a haja, munkája is van.

De úgy érzem elfáradtam, mindig neten próbálok ismerkedni de a fél csapat vagy csak szexet keres vagy valami bizarr hozzáállása van a nőkhöz.

Másnak is ilyen nehéz? Vagy mindenkinél vannak időszakok amikor nem megy az ismerkedés gondolata se mert úgyse jön össze?

Igen vannak hobbik, továbbképzések, barátok amik lekötik az embert de ezekhez gyorsan hozzászokik az ember sga évekig egyedül marad kialakul a saját egyedüli élete. Az meg akkor azért lessz gond.

Ti mit tesztek ha magányosak vagytok pl esténként, hétvégente, vagy amikor fel vakarjátok adni mondván úgyse.. ?


2020. jan. 30. 00:50
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Hogy megy az ismerkedés? Beszélgetés során hamar előítéletessé válsz? Milyen tapasztalataid vannak konkrétan? Konkrétan miben nyilvánult meg ez a “bizarr hozzáállás nőkhöz”? Vagy miből gondolod, hogy csak szexet akar? Amikor a kérdést kiírtad, akkor lehet, hogy csak a negatív tapasztalataidra összpontosítottál? Esetleg elsiklottál afölött, hogy voltak jobb lehetőségek is, amiket elszalasztottál? Lehet, hogy vannak fura pasik, de ettől még értékelni kell azt, ha normálisat ismersz meg. Azt nehezen tudom elhinni, hogy egy ilyen férfit sem ismersz a környezetedben, szerintem kamu.

Volt egy férfi ismerősöm, aki ugyanígy sajnáltatta magát amiatt, hogy “nincsenek normális nők, mindenki felszínes, pénzéhes, blabla”. Röhejes, én sok normális, szingli embert látok. Ez az a tipikus önsajnáltatás, amit az ember nem tud komolyan venni.

2020. jan. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
32%
Remélem még folytatjátok, mert ez a kedvenc témám. Amikor a normális, értelmes nők panaszkodnak.
2020. jan. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
24%

Oké, nem azt mondom, hogy mindenki fél perc alatt talál valakit és csak főnyeremények futkosnak mindenhol, de azért erősnek érzem pár ember kérdését és válaszát. Nézzük át, hogy mennyien nem találnak társat és mit is írnak:

- Mindenki rendben van magával, jónak érzi magát. Esetleg 1-1 külső tulajdonsággal elégedetlen pár emberke, de mindenki magát elég jónak találja kapcsolatra alkalmasság terén.

- Mindenki elvárásai rendben vannak. Ez a lista szinte mindig pár közhelyben merül ki, aminek jobb esetben minden második, rosszabb esetben minden 10. ember megfelel.

- Senki sem fogad el semmilyen kritikát és nem gondol át semmilyen tanácsot.

Nem érzitek ezt furcsának?


Szerintem első körben kéne tartani egy kis önismereti magatokba nézést, átgondolni, hogy talán valamit rosszul csináltok és változtatni kéne. Ha másoknak összejön, akik annyira mégsem jók, mint ti magatokról gondoljátok, akkor nektek szerintetek miért nem?

Részben erről a témáról régebben kiírtam egy kérdést. Akik nem voltak ilyen helyzetben, általában tök jó független véleményeket írtak. Akik ilyen helyzetben voltak, azoktól viszont rengeteg előítéletes válasz jött.


És, ha már ennyien itt vagytok... Miért is nem ismerkedtek itt egymással?

2020. jan. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
6%

Megnézném, hogy a valóságban kiket hajtottál el eddig. :)

Még a végén kiderülne, hogy nem is kell téged sajnálni. :))

2020. jan. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

A #23-as válaszomban hányan ismertek magukra, hogy ennyire lepontozták?

Nos, tényleg ennyire nincs önismeretetek és önkritikátok. Érthető, hogy nem találtok párt.

2020. jan. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!