Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan, akinél elvárás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinél elvárás, hogy a párja diplomás legyen?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért?
2020. febr. 1. 14:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
46%
Én nem várom el. Egy papírtól nem lesz se kapcsolatra alkalmas, se életképes :)
2020. febr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
7%
Persze, a nőknek mind fontos. Ha már ők maguk szereztek egy büfészakos BA-t, onnantól ők már nagybetűs értelmiségiek, akik nem adhatják alább.
2020. febr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
10%

Manapság a nők 90%-ánál.


Logikailag: DIPLOMA = PÉNZES MELÓ = JÓ ÉLET = VÁLÁSKOR IS JÓL JÁROK.

2020. febr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%

Mondhatjuk elvárásnak, de önmagában nagyon kevés...

Csomó diplomás ismerősöm van és biztos, hogy nem jönnék össze vele, mert nincs meg a közös érdeklődés.

Nekem nagyon fontos egy kapcsolatban a közös érdeklődés, felfogás, világnézet és igen, az egyetem ad egy olyan látásmódot, ami nekem fontos.

Mielőtt valaki felteszi a kérdést, hogy "na persze, majd biztos Platón filozófiájáról és az Anjou-kori építészetről fogok vele beszélgetni". Igen, párommal elég gyakran beszélgetünk ilyenekről... :))

2020. febr. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
76%
Nálam fontos, hogy a pàrom értelmiségi legyen a diploma erre egy jó szűrő (itt most nem a büfészakos andragógia és társaira gondolok, hanem jogász, orvos, mérnök stb., mivel én is ilyennel rendelkezem). Nem a papír miatt elvárás, hanem mert nagyobb valószínűséggel egyezik a világnézetünk, gondolkodásmódunk. Vannak nem diplomás ismerőseim, tiszteletem őket de nem azonos a gondolkodásmódunk, világnézetünk. Az egyetem egy szocializàciós közeg. Sokszor más az életcél, én mondjuk egyetem után is képzem magam tovább, konferenciákra járok, építem a karrierem stb. A nem diplomás ismerősök nem értik, hogy miért kell ez az egész, nekik elég, hogy letelik a munka aztán haza és hétvégén lazulás stb. Teljesen más baráti társaságunk is van, az érdeklődési kör, beszélgetési témák is annyira mások. Ez egyáltalán nem lenézés, mert tiszteletem és kedvelem a nem diplomás barátaimat is, de egy párkapcsolatnál nekem elvárás a diploma (nem büfészakos), mert igenis meghatározza a párkapcsolat működését.
2020. febr. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

5.-nek.


"... A nem diplomás ismerősök nem értik, hogy miért kell ez az egész, nekik elég, hogy letelik a munka aztán haza és hétvégén lazulás stb...."


Én a versenyszférában dolgozva, diplomásként,, nem jutok szabadidőhöz. Hiába van normális fizu, ha nincs idő utazni, pihenni, sőt, aludni.

Mérnök haverok is napi 12-ben tolják.

2020. febr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
71%

Én csak normális végzettséget várok tőle. Hogy lássam, hogy valamivel foglalkozott aktívan, valamit kitanult, valamihez ért, ami az ő egyéniségét is színezi.


Hogy ez diploma, doktori, okj, foszk, az nekem mindegy.


Én diplomás vagyok, de nem azért, hogy elvárjam.

2020. febr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
94%

Igen, fontos.

És NEM büfészakos diplomám van, hanem műszaki.

Bár az szokott büfészakozni, akinek még az sem sikerült.

2020. febr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
42%
Nálam nem elvárás.
2020. febr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
29%

Én elvárom a férfiaktól ugyanazt amivel én is rendelkezem!


Diploma nélkül csak buta emberek vannak, akikkel valószínűleg nem vagyunk egy szinten.

2020. febr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!