Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan, akinél elvárás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinél elvárás, hogy a párja diplomás legyen?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért?
2020. febr. 1. 14:27
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Köszönöm a jellemzést, de mindenki, aki ismer tudja, hogy okos vagyok. A végzettségemről meg semmit nem tudsz. Ja és a legtöbb barátom egyetemista vagy diplomás. De majdnem neked van igazad :)
2020. febr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Kár, hogy a hozzászólásaidból nem jön át az okosságod. De nekem nem kell bizonygatnod semmit, mert nem is érdekel. Továbbra is annyit tennék hozzá, hogy nem bűn, ha valaki hozzá illő társat keres, és ezt olyan szűrőkkel teszi, ahogy akarja. Van aki a vékony nőket szereti és 60 kilónál húzza meg a határt. Vagy még kevesebbnél? Lehet, hogy így kihagy jófej csajokat, akikkel amúgy összeillene? Lehet. Van aki a magasságban válogatós. Lehet, hogy a 180 centi minimum határral ő is kihagy vonzó pasikat. Mindenki más alapján szelektál. Elhiszem, hogy akad néhány művelt ember a nyolc általánost végzettek körében is, de bocsásd meg nekem, ha ezt a lehetőséget inkább kihagyom. Mea culpa.
2020. febr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
2020. febr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy amiket te írsz, én azt sehol nem írtam. Nem írtam, hogy ne magához való társat válasszon valaki, de az egoista embereket nem szeretem. Aki hozzád hasonlóan a diplomája miatt egoista és hiszi magát többnek, azt se.
2020. febr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egoista, csak realista.
2020. febr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
A kommentjeid alapján nem ezt mondanám.
2020. febr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!