Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mért baj az ha én mint férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért baj az ha én mint férfi nem akarok menni nyaralni? Egy két napos belföldi úgy rendbe van de hosszabb az nem. Nem értékelik a nők a nyugalmat?

Figyelt kérdés
2020. febr. 5. 09:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

Van, aki ilyen, mint te, de ha neked csak annyi elég, hogy 2 nap, akkor keress olyat, akinek ez elég.

Mi neked a nyugalom? Otthon dögleni a 4 fal között és szinte semmit se látni a világból? Semmi élményt nem szerezni?

2020. febr. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem ismerheted meg a világot az hogy vagy egy ket helyen belőle az szerintem semmi.

Inkább ismerjem meg az országot ahol élek.

Mért kell a négy fal közt lenni és szeretek barkácsolni a kertbe lenni

2020. febr. 5. 09:20
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem azzal van a baj,hogy nem szeretsz utazni.Nőként elsőre az jutna az eszembe,hogy az ilyen férfinek nincs pénze,ha van akkor viszont arra asszociálok,hogy rohadtul nem érdekli,hogy én mit szeretnék,továbbá arra,hogy unalmas ember,akit nem érdekel a világ.Vagy fél a repülőtől,ami szintén nem túl férfias.Amúgy bajnak nem baj,biztos találsz valakit.akinek ez megfelel.
2020. febr. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

"Nem ismerheted meg a világot az hogy vagy egy ket helyen belőle az szerintem semmi."

"Inkább ismerjem meg az országot ahol élek."


Mert hazánk nem a világ része? Nem tartozik bele a világba?

F.ck logic.

2020. febr. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ember nem vagy könnyü eset

Irtam hogy belföldi út rendbe van.

De hadjuk

2020. febr. 5. 09:39
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

Én is ilyen vagyok. Egy hetes nyaralás után kell két hónap, hogy kipihenjem azt az egy hetet.

A párom meg mindig menne valahová. Nincs belőle gond, mert megy barátokkal, kollégákkal. Ez, a kapcsolatunkat nem befolyásolja.

2020. febr. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%

Ki mondja, h ez baj? Mindenkinek joga van a saját belátása szerint élni!

Ha valaki így nem fogad el akkor keressen egy Marko Polot!

2020. febr. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Akkor keress hasonló lányt. Talán akad.
2020. febr. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%

Imádok utazni, bele is halnék, ha nem utazhatnék, túrázhatnék, hegyet mászhatnék, várost nézhetnék, ismerhetnék meg idegen embereket, kultúrákat és még annyi minden mást.

Nekem az utazás egyszerre kaland és pihenés.

Vannak ilyen és olyan emberek, ilyen és olyan igényekkel.

Nem mindenki illik össze, ennyi.

21/L

2020. febr. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%

Hogy tudtok az ég világon mindent úgy kiforgatni, hogy a nő tűnjön hülyének/sekélyesnek?

Egy gyönyörű bolygón élünk, színes, érdekes kulturák vesznek körül minket, amiket hatalmas kiváltság felfedezni, de persze a nő a hülye, amiert nem tudja értékelni azt az ingerszegénységet, ami az év nagy részében körülveszi őket...


Lehet véleményed, és nem is kell szeretni utazni, de már lejárt lemez férfi részről, hogy lenézitek a veletek nem egyetértő nőket.

2020. febr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!