Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Miért nem kéritek el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Miért nem kéritek el a srác mobilszámát, ha bejön?

Figyelt kérdés
Féltek lépni vagy mi? Honnan tudja a férfi hogy tetszik nektek ha nem küldtök jeleket max szemezés

2020. febr. 6. 08:25
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
41%

Akik azt mondják, hogy a kezdeményezés a férfi dolga, azok szerint a nők dolga mi?


Mert manapság a gyereknevelést, a háztartásvezetést, takarítást, mosást, főzést ugyanúgy végeznek férfiak is. Ha ezekre a hagyományos női feladatokra ma azt mondjuk, hogy a nő dolga akkor azt mondják hogy ők nem cselédek.


Szóval szerintem egyoldalú ez az egész. A nők semmit nem csinálnak ami hagyományosan a nő dolga volt, de a férfitól meg elvárják a hagyományos férfi szerepeket.


Vagyis úgy értem igazságtalan csak a férfiaktól elvárni a kezdeményezést, de ugyanakkor a női dolgokból meg a férfiak ( házimunka) vegyék ki a részüket.

2020. febr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
39%
Még egy gondolat. Érdekes, hogy azok akik azt mondják, hogy a férfi dolga a kezdeményezés, azoknak ez az elmélete sec- perc alatt semmivé válik, ha megjelenik egy jóképű férfi a színen. Vicc az egész amit a nők művelnek
2020. febr. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
29%
Utolsó: Ezt nevezik úgy, hogy hazudozás. Ott se vót, ő nem csinál ilyet. Minden a férfi dolga. Ő csak bezsebeli a "hasznot". Ismerős? Mint az ómigránsok idehaza...
2020. febr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
40%
Életemben nem kezdeményeztem még férfinél és nem is fogok. Nagyon sokszor tetszett olyan, akivel nem lett semmi, de tudom, hogy ha kezdeményeztem volna, akkor se lett volna. Ha igazán akart volna, akkor lépett volna ő, hiszen ő a férfi. Nagyon el vagytok tévedve és próbáljátok az összes nőre ráhúzi a beteg általánosításaitokat.
2020. febr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
29%

14#


Te egy nő vagy. Lehet, hogy Te vagy a kivétel. Én férfiként a tapasztalataimat írtam. Te persze, hogy azt mondod amit mert számodra az a valóság, Te nem vagy olyan és nem is ismerkedsz nőkkel.


Mi lenne a férfiak is azt mondanak, hogy nem főzök, nem mosom ki a ruhákat, nem vigyázok a gyerekre soha mert az a nő dolga?

2020. febr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
82%

#15


"nem vigyázok a gyerekre soha mert az a nő dolga?"

Ha már megcsináltad a gyereket, akkor ugyanolyan köteles vagy részt venni a nevelésében. Régebben is részt vett az apa a gyereknevelésben. Pl. ha fiú volt, akkor tanította a harcra, lovagolni, vagy kivitte a földre kapálni.

2020. febr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
28%

16#


De akkor az ismerkedés során mi a nő dolga? A férfié a kezdeményezés, de mit tesz a nő? Csak hátradől és válogat? Na erre válaszolj.

2020. febr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
81%
11-es: jó lenne nem gyerekesen fröcsögnöd a hagyományos nők felé a gyenge színvonalú vadkapitalista párválasztási elveidet. A neked tetsző műkörmös, kacsaszájú, rongyrázós plázalibák nem fognak neked sem főzni, sem gatyát mosni, csak használni az ingatlanodat és pénzedet. Magadon kellene dolgozz szellemileg, hogy ezt megértsd és meg kellene köszönd azoknak, akik téged ilyen silány szellemi igényekre és színvonalra neveltek. Nyugodj meg, a hagyományos, konyhában ügyes nők nem az olyan csávókra támaszkodnak, amilyen te vagy, hanem minden értelemben Férfiakra, akik Elismerik a nők szerepét egy családban, s akik miatt egy családanya is Motiválva van arra, hogy megtegyen mindent azért, hogy Nő maradhasson a férjének. Erre a színvonalra te mikor fogsz eljutni szellemileg? Mert én biztos nem tudom.
2020. febr. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
4%

"A neked tetsző műkörmös, kacsaszájú, rongyrázós plázalibák nem fognak neked sem főzni, sem gatyát mosni, csak használni az ingatlanodat és pénzedet."


Azt írjátok a nőnek nincs dolga még az ismerkedési fázisban sem. Akkor te mit teszel hozzá, ami nem csak elvisz a férfitől pénzt, időt, házat?

1et mondj, amit hozzá tudsz tenni a kapcsolathoz. Ismerkedéshez ezek szerint semmit, nah de utána?

2020. febr. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
83%

#17 A nő rámosolyog egy férfire, jelet küld, aki veszi az adást és lép. Beszélgetni kezdenek -kölcsönösen. Ha jól alakul, kölcsönösen érdeklődnek. Randikat szerveznek-kölcsönösen. Az elsőt a pasi állja (elég egy kávé) a másodiktól felváltva vagy felezve vagy ahogy megbeszélik. Az szervezi a következő randit akinek valami eszébe jut. Ki mennyire érdeklődik. Jó esetben -és csak akkor van értelme kapcsolatot kialakítani- az érdeklődés kölcsönös és oda vissza megy, mint a pingpong meccs.

Az, hogy a kezdeményező szerep a férfié sok nő számára azért természetes még mindig, mert nem akar könnyű préda lenni, illetve mert sok férfi szex reményében akkor is belemenne valami kapcsolat félébe, ha nincs oda a nőért, de nincs jobb. Képzeld el, hogy a nő kezdeményez, oda van a pasiért, aki csak néhány dugásért van benne ebben az egészben. És ha a nő erre rájön és számonkéri, csak annyi a válasz: te akartad, te kezdeményeztél, te szedtél fel engem. Na, ezért nem kezdeményezünk mi nők sokszor. (Tudom, vannak bátrak, lazák, mai fiatalok stb) De ez a fő oka. Hogy egy férfi számára a női kezdeményezés máshogy jön le, mint fordítva. Illetve, hogy a vonzó férfi férfias, a férfias férfi pedig kezdeményező.

2020. febr. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!