Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Miért nem kéritek el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Miért nem kéritek el a srác mobilszámát, ha bejön?

Figyelt kérdés
Féltek lépni vagy mi? Honnan tudja a férfi hogy tetszik nektek ha nem küldtök jeleket max szemezés

2020. febr. 6. 08:25
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 Fruzs33 ***** válasza:
62%

Nem tudom ti hol tartotok.

Nekünk nőknek még mindig a csábítás a dolgunk,a férfiaknak a hódítás.

Csak annyira megkergült a világ,hogy elvárnak,hogy a nő hódítson,a pasi pedig csábítson.

Csakhogy ez nem így van.

Nekünk egyértelmű csábítójelet kell adnunk,ameddig a férfi szépen meghódít minket.

A történet ennyi.

Nem nekünk kell éppen ezért telefonszámot kérni.

2020. júl. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
33%
Utolsó: jah, csak épp itt nárcisztikus önző állat lett a legtöbb nő, mert soha nem elég semmi. Nem akarnak azok csábítani, csak önigazolást várnak h "ők milyen gyönyörűek". Nézz szét instagramon. Nekik készült az a szutyok.
2020. júl. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
85%

Én azért, mert egy kapcsolat kezdetekor, ha egy férfi nem teljesen balek, egy nőnek sokkal több veszítenivalója van. Nem a férfi eshet teherbe, nem az a jellemző, hogy a nő használja ki a pasit egy dugásért - és ha csak szex lesz belőle, akkor hajlamos a környezet a nőre mondani, hogy egy k...va meg csak arra alkalmas, és hogyha értelmes lenne, akkor a pasi is akarna tőle többet, pedig rengeteg pasi csak dugni akar, függetlenül attól, milyen értékes az adott nő személyisége. Nem azt mondom, hogy a férfinek leányálom, ha kihasználják, de a jó híre nem romlik meg, sőt még le is pacsiznak vele, hogy legalább sikerült vkit levarrnia. Ha már komoly kapcsolatot kereső nőként bevállalom, hogy pofára is eshetek ebben a mai világban, szeretem, ha a srác legalább arra veszi a fáradságot, hogy leszólít, és ezt sem tőlem várja el. Gondolom, ugyanezek a srácok morcognának, ha én kérném meg a kezüket, mert azzal meg beletaposnék a férfiasságukba, pedig a lényeg ugyanaz.


Igen, ebben az esetben lehet, hogy nem jön össze, de akkor sem dőlök a kardomba... én úgyis lassan szeretek bele vkibe, ha elég jól megismerem, sok együtt töltött idő után... szóval ha csak tetszik, hát majd lesz olyan, akinek kellek annyira, hogy leszólít, és valszeg az hozzám is jobban fog passzolni.


Ezzel együtt nem várom el egy férfitól sem, hogy ő kezdeményezzen nőknél, ha nem akar, megvan rá a joga, tiszteletben tartom. Az egyenjogúságban ilyen téren is hiszek. Csak akkor nem egymást keressük.

2020. szept. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
90%
"ugyanezek a srácok morcognának, ha én kérném meg a kezüket" hehe, abból lenne ám a parasztlázadás.
2020. szept. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
63%

Gyűlölök telefonálgatni. Nagyszüleimnek nincs internete csak telefonja, és hivatalos ügyekben is sajnos kötelező olykor, de azon kívül nem telefonálok senkivel.

26N

2020. okt. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
73%
Pl azért mert a kezdeményezés nem az én dolgom. Szerencsére anno a férjem eléggé férfi volt ahhoz, hogy cselekedjen.
2020. okt. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
88%
Én elkértem😊 Miután randira hívott.
2020. dec. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
100%

Mert mégsem jön be, vagy éppen egy frusztrált nővel állsz szembe, akik válaszát itt lehet olvasni.


Az én tapasztalatom (és NEM csak a saját példámon), hogy egy nő, ha egy férfit IGAZÁN, NAGYON AKAR, akkor ő fog kezdeményezni. És nem úgy, hogy "Szia, Anna vagyok, van kedved járni velem?" hanem apró jelekkel, ő keresi a férfi társaságát, ő jelöli be Facebookon, ő ír rá valami semleges témával kapcsolatban és így tovább.


És ahogy vannak életképtelen férfiak, akik ezeket a jeleket sem veszik vagy ők a frusztráltak, akik megsértődnek ezen, ugyanúgy vannak nők között is olyanok, akik

1. Még erre sem alkalmasak, pókerarcú hercegnőként várják a sült galambot. És még ha leszólítják őket és megvan a számcsere, akkor is ők várják, hogy mindig a férfi lépjen. Nekem elegem lett az ilyenekből. Ha én nem írok, én nem hívom ő sosem keres, mert ő a büszke hercegnő.

2. Régebben kezdeményeztek és seggfejekbe botlottak bele, emiatt lelkileg sérültek, vagy alapból úgy nevelték őket, hogy beteg sztereotípiák élnek a fejükben. Ilyenek, amikor itt is írták, hogy akkor tuti másban is béna meg lúzer a srác.


Hát erre csak annyit tudok mondani, hogy 19 éves korom óta magamat tartom el, magamra főzök, mosok, takarítok, a lakásom úgy néz ki, hogy volt aki megkérdezte, hogy nálam ki takarít, küldjem őt hozzá is meg ledöbbent és nem hitte el, hogy nem a mama jár át kitakarítani meg nem ő főz meg titokban nekem.


Ezen kívül a munkában, üzleti életben férfiasan képviselem az érdekemet, ha át akarnak verni, akkor illedelmesen, de határozottan megreklamálom, úgyhogy kb. semmiben sem igaz rám az a szterotípia, hogy aki nem kezdeményez, az férfiatlan.


De kezdeményezni nem kezdeményeztem soha és nem is fogok, mert azt vallom, hogy manapság egy nőnek annyi udvarlója van (ha más nem, akkor internetre felrakja magát és rengetegen kezdeményeznek), hogy nem akarok egy lenni a sok közül.

2020. dec. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
73%
Most komolyan... A nő hordja ki a gyerekedet és veszélyezteti magát a szüléssel. Azonkívül utána már sosem lesz olyan a teste mint előtte és itt nem a plusz súlyról beszélek. Honnan lehetnék biztos benne, hogy nem lép le és nem hagy magamra a gyerekkel, ha arra sem képes, hogy leszólítson? Hiába mondjátok, hogy a férfiak is segítenek a házimunkában, mégis sokkal több dolga van egy nőnek. Tudom, látom, átéltem 2 gyerekkel. Szóval kiskrapek nekem ne mond meg, hogy udvarolnom is kellett volna. Igenis ez a férfi dolga, amelyik nem képes rá az maradjon nő nélkül és mindenki boldog. Sosem leszünk egyenlőek, mert egy nő mindig feláldozza magát valamilyen szinten a családért.
2021. jan. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan sikerült párhuzamot vonni, hogy amelyik férfi nem kezdeményezett az ott hagy a gyerekkel?

Hogyha ennyire félsz a terhességtől és úgy érzed nem éri meg az áldozatot, örökbe is fogadhattál volna, nem értem miért emeled ki, hogy mennyivel többet érnek a nők, ami miatt kutya kötelessége a férfinek kezdeményezni. Ugyanúgy emberek vagyunk mi is, ha kiszemelted nem veszi észre a jeleid, nem esik le a korona a fejedről ha oda mész és beszélgetsz vele, akkor sem gáz ha nő vagy!

Amikor gyerek van, normális esetben mindkét szülő hoz áldozatot. Ha az anya marad otthon a gyerekkel az apa valószínűleg dolgozik, érthető hogy hétköznap több házimunka jut a nőre, de egy normális kapcsolatban hétvégén apa jobban besegít.

2021. jan. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!