Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Miért nem kéritek el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Miért nem kéritek el a srác mobilszámát, ha bejön?

Figyelt kérdés
Féltek lépni vagy mi? Honnan tudja a férfi hogy tetszik nektek ha nem küldtök jeleket max szemezés

2020. febr. 6. 08:25
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
80%

Mert nem akarok még egy barátnőt.

(Tudok kezdeményezni ha akarok, de bizonyos lépéseket férfinek illik megtenni. A telszám elkérés pl pont ilyen. ;) Én elfogadom azt is, ha valaki extra mulya és nem mer egyáltalán lépni, vagy nőhöz szólni, de én ettől nem fogom átvenni a férfi szerepét. Mert akkor más területeken is lesznek gondok. ;) tehát az érdeklődésem is elveszti a dolog.)

N

2020. jún. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
25%

"de én ettől nem fogom átvenni a férfi szerepét"...

Egyenlőség van nem? Vagy ilyenkor nincs? Vagy ami kellemetlen az a férfi "dolga", ami könnyű az a "nőé"?

2020. jún. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
40%
Lehet régimódi vagyok (20 évesen😅) de nekem még mindig az a férfias, ha a pasi kezdeményez. Nem attól félek, hogy nála vész el a lelkesedés hogyha én kérem el a számát, hanem attól, hogy nálam. Ígyis nehéz huzamosabb ideig fenntartani az érdeklődésem, nemhogy még én kapálózzak érte. Valószínűleg egy olyan illetővel aki ezt nem tudja megtenni, nem is alakulna ki semmilyen kapcsolat. Mennénk mindketten más irányba.
2020. júl. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 VincentLaw ***** válasza:
13%

#9

Hát a szemezés annyira nem működik manapság, mikor az emberek a telefonjukra vannak cuppanva.

Meg az, hogy mosolyog, és jól érzi magát a társaságomban, nem jelent semmit. Negy egyszer voltam ilyen szituációban, a default válasz az az, hogy "Bocsi, van barátom", aztán később kiderült, hogy nincs is neki (na mindegy, ez egy másik sztori). Egy másik, amikor konkrétan rákérdezel a dologra, mert már egy jó ideje beszélgettek, találkozgattok, akár baráti társaságban is, akkor meg megkapod azt a válasz, hogy "Bocsi, én nem gondoltam úgy rád.". Ebben az esetben konkrétan friend zone-olva lettél, arra jó voltál, hogy szórakoztasd, ha éppen unatkozik, akkor valamivel/valakivel elbeszélgesse az időt, de többre igazából nem tervez veled.


#25

Ezen jót nevettem. Azért az nem semmi, hogy párhuzamot vonsz egy 5 perces kezdeményezés, és a terhesség hossza között. Meg úgy jött le, hogy minden kezdeményezés terhességgel végződik, holott azért ez vicces lenne, mondjuk megoldódna a nyugat demográfiai problémája. De ha a gondolatmenetedet visszük végig, tételezzük fel, hogy 5 perc kezdeményezés, de valaki ezt 4 éven keresztül csinálja és eredmény semmi, az máris több 'szenvedés', mint a 9 hónap. A gondolatmeneteddel ezek szerint mégis csak igazságtalan, és a pasik húzzák a rövidebbet?

2020. júl. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
72%

Én úgy vettem észre, hogy ha egy férfit noszogatni kell, akkor nem elég az érdeklődése, hogy bármeddig is kitartson a kapcsolat. Volt nagyon fiatal koromban, h egyszer elkértem valaki elérhetőségét, illetve netes társkereséskor is volt hogy valakiknél kezdeményeztem, ezek nem jól sikerültek, az volt az érzésem, hogy nem véletlen, hogy a férfinál van a kezdeményezés általában, mert nem tudnak elég érdeklődést mutatni, ha a nő nyomul.

Én úgy vettem észre, hogy a férfiak szeretik irányítani a dolgokat, bennem még van egy olyan női ösztön, hogy szeretem a férfias határozottságot. A legtöbb férfi is szeret határozott, céltudatos lenni. Igazából ha egy férfi nem hajlandó kezdeményezni, akkor így járt. Be lehet adni a panaszt a gyakorin, de mire megy vele. Ilyen az élővilág, ilyen a biológiánk.

2020. júl. 9. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
28%
Érdemelte ki. Nem vágok k.rv@ h kellessem magam.
2020. júl. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
64%

Imádom.😂

Ez az összehangolt lepontozás sorozat azoktól a férfiaktól, akik gyávák kezdeményezni. Figyuka. Amíg nem én tüntettem körmöm szakadtáig, hogy legyen egyenjogúság (bár egyébként egy modern társadalomban elég furán nézne ki, ha még mindig a férfiaknak lehetnének csak kiváltságaik, meg állítólag intelligens faj vagyunk, Állítólag), addig amúgy ne általánosítsatok már, hogy a nők mióta ezt hangoztatják. Kétlem, hogy van itt bárki akivel a való életben ismerkedtem már, valószínűleg nem is beszéltünk, nem is láttuk egymást. Tehát halvány lila gőzötök nincs semmiről. Amíg én nem szajkózom úton útszélen, hogy egyenlőség meg, hogy a nőknek is jár, addig felejtsétek már el ezeket a szójátékokat, mint egy óvodás esküszöm. És pont azért nem kell ezt szajkóznom, mert a férfi társadalom 60%-a körülbelül ezt felfogta, egyet is ért vele, vagy csak szimplán fontosabb dolgai vannak, mint ezzel foglalkozni. A maradék 40%-tól még a mai napig megkapjuk lányként, hogy: Mert te csak egy nő vagy!, azért nem megy mert nő vagy, te ehhez nem értesz mert nő vagy. Ezek után ki sír legjobban a punciért? Hát ti. Az enyéni véleményeket meg úgysem tudjátok megváltoztatni, egy férfias férfi tud kezdeményezni és általában akar is, mert megvan még benne a hódítás iránti vágy. Kicsit el vagytok kényelmesedve, mindkét nem a maga igazát fogja hajtani.

2020. júl. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 VincentLaw ***** válasza:
70%

#37

Jah, látom az "összehangolt lepontozást" én is a kettővel fölötted lévő posztomon. Hidd el, ez a dolog nagyon is működik a másik oldalról is, nem kell a nőket sem félteni. Holott ismét csak megtörtént eseteket hoztam fel.


A másik: "egy férfias férfi tud kezdeményezni és általában akar is"


Az elmúlt 4 évben, nem mondok nagy hülyeséget, ha azt mondom, hogy több mint 100 kezdeményezésen vagyok túl, és még azóta is szingli vagyok. Szóval hagyjuk már ezt.

Vagy ezt úgy kell értelmezni, hogy ha az illető nem 'férfias férfi', csak simán egy 'átlagos férfi', és kezdeményezni mer, az a mostani mítú világban nem is minősül kezdeményezésnek, hanem zaklatásnak? Mert akkor így értem.

2020. júl. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
62%
Az mondjuk kemény h 100 próbálkozás öl semmi. De sem egyejszakas, sem 1 v 2 hónapos kapcsolat, se randizas, semmi nem volt?
2020. júl. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 VincentLaw ***** válasza:
100%
Találkozások azok voltak (nem szeretem a randi kifejezést). De azon kívül semmi, se éjszakás kaland, se pár hónapos kapcsolat. A találkozások meg rendszerint olyanok voltak, hogy nem lettek belőlük második találkozó. Mondjuk ebben az évben még az sem volt, a járvány miatt, plusz jelenleg minden más egyébbel vagyok elfoglalva, szóval nem is lett volna rá időm. Meg persze az is bennem van már, hogy már annyira nem érdekel az egész, bele lehet fáradni a folytonos visszautasításba, és elgondolkozik az ember, hogy kell ez nekem? Amúgy nem tartom magamat egy bányarémnek, de mégse igen volt pozitív visszacsatolás.
2020. júl. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!