Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Miért nem kéritek el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Miért nem kéritek el a srác mobilszámát, ha bejön?

Figyelt kérdés
Féltek lépni vagy mi? Honnan tudja a férfi hogy tetszik nektek ha nem küldtök jeleket max szemezés

2020. febr. 6. 08:25
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
83%

19es: ha te is az a csávó vagy, aki családalapításra csak és csak a buta, műveletlen nőket akarja, akkor nem értem a kérdésedet. Ha egy nő a mérnöki és technikai szakmában dolgozik felsőfokú tanulmányokkal és min. 15 év szakmai tapasztalattal, saját spórolt pénzéből vett autót és kis lakást és nyitott a családalapításra, ti ettől fröcsögtök: "hát ez a nő nagyon is független, nagyon is independent, az anyukámnak biztos nem fog tetszeni, mert nem lehet úgy taposni a normális szintű önbizalmát, mint egy butább nőnek". :)

Ezek mellett mit adjon hozzá egy nő egy tartós kapcsolathoz és házassághoz: minden évben nyaralás Dominikán hármasban anyukáddal? tartson el? fizessen űrutazást, mert az a trendy??

A ti Apáitok tényleg ennyire telhetetlenek, önzőek és pöffeszkedőek voltak a nőkkel szemben a 20. században? Ti tényleg ezt tanultátok otthon? És az Anyáitok tényleg ennyire önzőek veletek szemben, hogy abba nevelnek bele titeket, hogy tízszeresen emeljétek az elvárásaitokat a 20-30as nők felé csak azért, hogy mindig is velük foglalkozzatok? Nőjjetek fel skacok, élvezzétek azt, hogy Szerelmes Férfiak tudtok lenni, nem pedig fröcsögő elkényeztetett diktátorok.

2020. febr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
81%

Mert már 2x is kezdeményeztem pasiknál, mondván ha tetszik egy férfi akkor mért kéne a sarokban ülnöm és mosolyogva várni, hogy ő lépjen. Kapcsolat is lett belőle mindkét esetben, de mindkettő anyuci kicsi fia volt, akik állandó egzisztenciális válságban voltak. Ráadásul kompromisszumképtelenek, csak magukra gondoltak, hogy ők mit szeretnének, nekik ez és az jár, erre és arra szükségük van hogy jól/szabadnak érezzék magukat, én fogadjam el, én támogassam, én értsem meg hogy nehéz időszaka van, stb stb. Az én problémáim le voltak sz*rva, én nem számíthattam támogatásra, én lettem elhanyagolva, de ha ők akartak velem időt tölteni és nemet mondtam mert programom volt, akkor ment a sértődés meg szájhúzás, féltékenykedés.

Soha többet az életben nem fogok én "udvarolni" a férfinak.

2020. jún. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
10%
#3 De, a nő hibája is, mert értelmes ember ki tudja mondani, ha akar valamit.
2020. jún. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
16%
Megérkeztek a hercegnők, akiket meg kell koronázni. :)
2020. jún. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
76%

A ferfiak kezdemenyeznek, ami ot perc, szorozva a kiszemeltek szamaval, en meg viselem a terhesseget es szulok, ami kilenc honap plusz a felepules, szorozva a gyerekek szamaval.

Minden mast felezunk, ide ertve a felvaltva randira hivast, a koltsegeket, a hazimunkat, a gyereknevelest. En nem erzem ezt igazsagtalannak.

2020. jún. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
93%

Úgy gondolom a nők semmivel se kevesebbek a férfiaknál, így manapság nyugodtan kezdeményezhetnek. Sokféle indokot hallottam miért nem teszik, de szerintem az esetek nagy százalékában az elutasítástól való félelem áll. Sajnos a jelek, szemezés, mosolygás nem mindig egyértelmű, nekem is van több olyan ismerősöm aki állandóan mosolyog, amit többször félreértettek. Ez egy rizikó, vagy összejön vagy nem, nincs egyértelmű jel, csak ha mondanak is valamit.


22# Kezdeményezés nem azt jelenti, hogy muszáj kapcsolatba lépnned vagy lefeküdnöd a férfival, csak megadod az esélyt, hogy megismerjétek egymást. Nem véletlen maradnak kevesen életük első kapcsolatában, szerintem teljesen természetes hogy nem jött össze, ennyivel is többet tudsz magadról mire van szükséged és megismerted exeidnél azokat az árulkodó jeleket, amelyeket későbbi kapcsolatodnál figyelned kell.

2020. jún. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
68%

#22 vagyok. Nyilván a kezdeményezés nem jelenti azt, hogy kapcsolatba KELL lépnem velük. De ha már kezdeményezni sem képes, még ehhez sincs önbizalma és határozottsága, akkor miről beszélünk? Elég volt két pasit felszedni, nem fogok többet én "udvarolni" egy férfinak sem. Mindkét esetben én kezdeményeztem, én hívtam őket először/többször randira, pont ezért, mert gondoltam egyenlőek vagyunk és nőként nem kell csak várnom rájuk, nem baj ha én lépek. De tapasztalatom szerint ők csak örültek, hogy "húú egy nő közeledik felém, jajj nem nekem kell felszedni" meg hízott a májuk, és én vittem az egész kapcsolatot a hátamon, stb stb.

Nekem ez elég negatív élmény volt, inkább nem kezdek olyannal, akinél nekem kell kezdeményezni, mert az valószínűleg nem egy határozott férfi, akire nekem szükségem lenne, és ha ilyen fontos területen nincs határozottsága, akkor valószínűleg más területeken sincs neki.

2020. jún. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
84%

#27

Három indok jut eszembe, ami miatt egy férfi nem kezdeményez. Nem vagy szimpatikus,nem érezte/vette észre a jeleid, avagy rossz a kezdeményezésekben. Ha valaki rossz kezdeményezés terén, nem feltétlenül rossz az élet minden más területén. Mindenkinek ott van önbizalma, határozottsága, amiben jó, sokszor csinál, azaz ezzel nagy eséllyel kűszöröd azokat a férfiakat, akik virágról virágra szállnak. Ugyanakkor ha neked kell többször hívnod randira, az már szerintem sem egészséges, ilyenkor nem érdemes eröltetni.


Szerintem rossz dolog, hogy két kezdeményezés után végleg lemondsz a dologról, gondolj bele, ha férfiak két negatív élmény után többet nem kezdeményeznének, mi lenne?

2020. jún. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
49%
2020. jún. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
39%

Én iszonyat rossz vagyok a kezdeményezésekben :D pedig már eléggé idős vagyok 30f...


Viszont párkapcsolatban kitűnő... Mivel iszonyat kevés hölggyel volt dolgom életem során így érzelmileg még nem vagyok kiégve.


Nagyon tudom szeretni a másikat meg a kedvében járni :) amolyan félig papucs félig nem kategória...


Igazából egy nő részéről nekem annyi elég hogy rám mosolyog meg max kommunikálni próbál velem. (ezt tekinthetjük kezdeményezésnek). Viszont többre nincs is szükségem a maradékot már én elintézem ha tetszik a hölgy pedig nem vagyok valami nagy csajozógép.


Ha ettől többet csinál egy hölgy az viszont néha riasztó lehet. Volt már olyan hogy buliban szabályosan letaperoltak de úgy hogy még egy pasi sem olyan beteg perverz állat mint az a nő volt anno XD


Középsuliban meg féltem a lányoktol akik állandóan perverzkedtek velem. Jó most már más a helyzet de valóban lehet riasztó is ha egy nő próbál felszedni egy pasit.


De a visszafogottab formályát azt művelhetik az sztem nem para.

2020. jún. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!