Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érné meg feladnom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érné meg feladnom a magányos farkas életmódomat egy nőért?

Figyelt kérdés

A kérdés nem provokatív.

Több éve se kutyám, se macskám. Nyugodt az életem, tudok havonta félrerakni a fizetésemből, akkor kelek-fekszek, amikor akarok. Nem nyúl le senki lóvéval, nem kell hisztérikus rohamokat elviselnem, meg attól paráznom, hogy megcsal-e. Nem kell folyton hiperkreatívnak lennem, hogy hova vigyem, mit vegyek neki stb. Ami a legfontosabb: nem akar megváltoztatni senki sem, illetve beosztani az időmet, energiámat, pénzemet, terveimet, céljaimat.


Szeretnék komoly barátnőt, volt is már 3 kapcsolatom, de azt látom, hogy a nők, akik elérhetőek lennének, defektesek, gyökerek, akik meg valójában érdekelnének, évek óta foglaltak, jegyben járnak stb. Még mielőtt megkapnám, hogy én is defektes vagyok, amiért egyedül tengetem napjaimat, megsúgom, nagyon nem. Épp csak válogatós vagyok, jellemre, nem küllemre. Szóval kevés a klasszikus nő, aki hűséges, odaadó, érzelmes, bájos, házias stb. Főzök, mosok, takarítok, tehát nem ezért kellene, hogy házias legyen, hanem alapból. Mivel azok, akik komolyan érdekelnének, de elérhetetlenek, megtanultam egyedül ellenni, mint a befőtt.


Hölgyeim, ti mit tudnátok felmutatni, hogy akarjalak titeket? Korral.


2020. febr. 9. 21:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért, ha elég nagy összeg, akkor érdekelnélek? :D

Hat évig dolgoztam közszférában, most három éve külföldön.

Ha nem haragszol, nem csatolnék banki kivonatot, de szerencsére tudok bánni a pénzzel, így nem folyik ki a kezemből.


31N

2020. febr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

#10: 💕

#11: hány milla?

2020. febr. 9. 22:05
 13/18 anonim ***** válasza:
92%

#11 vagyok.


Érdekes, hogy hiába írtam magamról jópár dolgot, Téged konstansan a megtakarítás összege érdekel.

Miért is?

Nem mindegy, hogy hány számjegyű az összeg? Nem azt írtad, hogy gazdag legyen a nő, hanem azt, hogy "hűséges, odaadó, érzelmes, bájos, házias stb". Mégis csak az anyagi részére ugrasz.


31N

2020. febr. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok, de leginkább azért, mert nincs más választásom. Úgy könnyű megmagyarázni miért is olyan hű de szuper szinglinek lenni, ha nincs más választás és rá vagy kényszerűlve. De ha meg betoppanna az álomnőd, akkor már eldobnád ezt a bullshitet az 100%-ék. De azért legbelül téged bánt ez a dolog, mert akkor nem írnál kérdést belőle.

Majd lesz valakid, vagy nem. Felesleges ezen gondolkodni, úgy sem tudsz mit csinálni. Csak is a szerencsén múlik. Olyan sztorikat hallani, hogy én már nem hiszek abban, hogy bármit is tehetsz az igazi megtalálásában... néhány ember olyan helyeken találja meg ahol tök röhejes lenne és még is ... mások meg 1000 társkeresőn sem találnak. Na ezt rakd össze

2020. febr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond nincs ezzel, nem mindenkinek való a párkapcsolat. Ismerek több olyan embert, akik nem a családban, hanem más területen teljesedtek ki.

A házasság egy kőkemény csapatmunka. Amiben nem csak a másiktól vársz el dolgokat, hanem te is beleteszel, sokszor erőn felül. Erre nem mindenki képes, nekik nem is való a házasság. DE nincs ezzel gond! Mások meg egy 24 órás agyműtétet nem tudnának megcsinálni vagy kiszakadni a megszokott környezetből és lecsúszott, szegény gyerekeket tanítani.

"Hölgyeim, ti mit tudnátok felmutatni, hogy akarjalak titeket?" Nem szeretnék semmi felmutatni. És nem akarom, hogy "akarjad" a nőket. Inkább azt kívánom, hogy találd meg azt a hivatást, amiben önmagad vagy.

2020. febr. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
#15: micsoda intelligencia. Ez nagyon kedves volt tőled, köszönöm.
2020. febr. 9. 22:33
 17/18 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, ezt mintha csak én írtam volna...

Időnként úgy érzem, hogy jó lenne, ha lenne kapcsolatom, de mindig rájövök, hogy ahhoz valószínűleg be kellene áldoznom a nyugalmamat és a függetlenségemet. Ezt pedig nem szeretném.


Mindössze hűséget és szabadságot tudnék garantálni, de ezeket én is elvárom.

2020. febr. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
53%

"Szeretnél családot alapítani? Szeretnéd, ha valaki reggel csókkal ébresztene, vagy simogatna? Szeretnéd megosztani másokkal az élményeidet? Ha baj van, szeretnéd ha segítenének neked?"


Aham, akkor az ide irogató nők véleményére lennék kíváncsi, aki ezt teljesíteni tudja. Szerintem nem, ezek csak elvárások, hogy a férfi majd a megélhetés a luxus mellett még ezt is "hozza". Amolyan extra, de az se lesz jó, mert később mégtöbb kell.

Kérdező:

Nem éri meg feladni. 1 nő sem ér többet mint egy 1,75l-es kólásüveg. Megposhadt a napon, akkor kivágni a kukába. Ott lehet követelőzni meg lázadozni. Amitért megdolgozott, azt fogja megenni, úgy ahogy a férfi is.

2020. febr. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!