Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Visszafordíthatatlan a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafordíthatatlan a helyzetem ha minden erőmmel azon vagyok, hogy hogyan kerüljem el a nőket?

Figyelt kérdés
Magam sem értem,hogy mit miért teszek. Csalódás egyáltalán nem ért a lányokkal kapcsolatban. De mégis minden nap minden erőmmel azon vagyok,hogy minél jobban elkerüljem őket. A közelemben lévők közül senki nem ért meg engem,hogy nekem mekkora szorongással és félelemmel jár az ha a társaságomban vagy a közvetlen közelemben vannak a lányok. Már azon is elgondolkodtam ,hogy feladom a tanulmányaimat mert sem most és a jövőben sem fogom tudni kezelni azt ha a közvetlen közelemben lesznek a nők. Nincsen velük konkrétan semmi bajom sem viszont a félelem irányít engem és nem tudok máshogyan viselkedni. A tanulmányaim befejezése után nem dolgozhatok majd a szakmámban mert ott rengeteg nő lenne. A munkahelyen emiatt előbb vagy utóbb úgyis megválnának tőlem.

2020. febr. 11. 15:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

Anyád kérdezd meg, hogy miért félsz a nőktől.

Már ha nem kamu az egész.

2020. febr. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Megnyugodhatsz nem kamu.
2020. febr. 11. 15:28
 3/17 anonim ***** válasza:
Igenis hatalmas bajod van a fejedben, miért félsz tőlük? H kiderül h nem vagy férfi ha bizonyitani kell vagy megsértenek vagy mégis mi?
2020. febr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Keress fel sürgősen egy pszichológust!
2020. febr. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem tartom magamat férfinak és vonzónak a szemükben ez tény.
2020. febr. 11. 15:35
 6/17 anonim ***** válasza:

A dologgal lehet együtt élni.

Ahhoz hozzá tudod szoktatni magadat, hogy a nők jelenléte önmagában ne zavarjon. Azt pedig könnyen elérheted, hogy megszólítani ne akarjanak.

Munkahely. Kamionos, vagy egyéb árufuvarozó, szállítmányozó cégnél tudnál állást találni. Főiskolai tanulmányok valóban teljesen fölöslegesek.

2020. febr. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Már két éve elkezdtem az egyetemi tanulmányaimat. A felénél már nem akarom abbahagyni.


Nem tudom megszokni a jelenlétüket sem. Engem soha nem szólítottak le.

2020. febr. 11. 15:40
 8/17 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon szomorú, hogy huszonévesen is nulla az önismereted. Ez minden problémád forrása.
2020. febr. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
23%

Balázs, takarodj már.

Nyugodjatok meg, ez egy kamu kérdés, csak azért kérdezi, hogy legyen kivel beszélgetnie, mivel a való életben a szülein kívül nincs mással kapcsolata.

2020. febr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha jót akarsz magadnak, felkeresel pszichológust vagy pszichoterapeutát.
2020. febr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!