Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Visszafordíthatatlan a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafordíthatatlan a helyzetem ha minden erőmmel azon vagyok, hogy hogyan kerüljem el a nőket?

Figyelt kérdés
Magam sem értem,hogy mit miért teszek. Csalódás egyáltalán nem ért a lányokkal kapcsolatban. De mégis minden nap minden erőmmel azon vagyok,hogy minél jobban elkerüljem őket. A közelemben lévők közül senki nem ért meg engem,hogy nekem mekkora szorongással és félelemmel jár az ha a társaságomban vagy a közvetlen közelemben vannak a lányok. Már azon is elgondolkodtam ,hogy feladom a tanulmányaimat mert sem most és a jövőben sem fogom tudni kezelni azt ha a közvetlen közelemben lesznek a nők. Nincsen velük konkrétan semmi bajom sem viszont a félelem irányít engem és nem tudok máshogyan viselkedni. A tanulmányaim befejezése után nem dolgozhatok majd a szakmámban mert ott rengeteg nő lenne. A munkahelyen emiatt előbb vagy utóbb úgyis megválnának tőlem.

2020. febr. 11. 15:22
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
#9: Fogd már be a pofádat. Nem kamu a kérdés. De neked nem magyarázkodom annyit sem érsz.
2020. febr. 11. 16:13
 12/17 anonim ***** válasza:
33%
Dehogynem kamu! Ugyanis a választ magad is pontosan tudod.
2020. febr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Bármennyire is nehezedre esik tudomásul venni de nem tudom a választ.
2020. febr. 11. 21:40
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha tényleg annyira érdekel, akkor miért nem egy mentálhigiénés szakembert kérdezel meg erről? Miért hozzá nem értő random idegeneket? Hm?
2020. febr. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Interneten keresztül már kérdeztem eleget.
2020. febr. 11. 22:31
 16/17 anonim ***** válasza:
Személyesen lenne érdemes pszichológust felkeresni.
2020. febr. 12. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Értem.
2020. febr. 13. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!