Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban nagy verseny van már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nagy verseny van már az átlagos nők iránt is? Van valamilyen verseny egyáltalán?

Figyelt kérdés
2020. febr. 17. 13:25
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
36%os,semmi gond ezzel, csak ne írogatnál minden nap a párkapcsolat kategóriába.
2020. febr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
9%
Igen, de ez reménytelen eset, mert ők (is) a Tökös Tsávókra buknak, és nem érdeklik, hogy egy másik átlagos férfi is tudná őket szeretni, így sokan kergetik a délibábjukat...
2020. febr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
7%
15-ös: átlátok a nőkön, meg nem b_szom magam hanyatt tőlük csak azért, mert p_na van a lábuk között, erre leb_zizol? :D Ez akkora intellektuális öngól, hogy rá sem kell oltanom, te idióta. :D
2020. febr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Ez is megszólalt... 19%... Hűha
2020. febr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
0%
Le vannak xarva a nők, versenyezzen értük az, akinek két anyja van. Le vannak sajnálva, 1 bites ösztönlények, még 10-20 év és mindenki el fog fordulni tőlük, az adoniszok kivételével. Azok meg továbbra is csak kihasználják őket, mert megérdemlik. :D
2020. febr. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

#24


Hát igen, nem minden a százalék, de tartósan 40% alatt lenni már jelent valamit. Bár én is voltam 42%-on egy ideig, aztán két hónap feljöttem 55-re. Ami általában lenni szokott.


De 19... Ehhez vagy szándékosan és állandóan provokálni kell, vagy nagyon elvetemültnek lenni.

2020. febr. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
0%

...vagy szimplám logikusan és reálisan kell gondolkodni, de ez persze eszedbe sem jut és pont erről „beszélek”.

Ja és pont leszarom a %-omat, idióta Face-b_zi társadalom, nem mindenhol kell a lájkocskákat gyűjteni. Gyűjtse más, nekem inkább egyéniségem van. :)

2020. febr. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Nem, nem egyéniséged van, megnyugtatlak. Egy szélsőséges, bunkó gondolkodásod. De hát legyél te a helikopter :D legalább nem szaporodsz.
2020. febr. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
0%
Feltettem 1 kérdést, h mi a fszomat ért el aki engem lehurrogott az életben, ha már engem lehurrogott, aki vmit elért. Erre csak jön a "de sajnállak", "ne irogass" stb.. Tehát nincs válasz, azaz semmit. Ha kimondja pár férfi, hogy ebből elég volt, mert csak ész nélkül okoskodás zajlik itt a nők részéről, akkor meg jönnek a százalékokkal. Nem tűnik fel nektek, ti agyoniskolázott mindentudó ősemberekszerű ösztönlények, hogy semmi de semmi kézzel fogható tartalom nincs a válaszaitokban a férfiak felé? Előttem is megmondták, ez a viselkedés oda fog vezetni, hogy senki nem fog titeket "etetni", meg eltartani, mert borzasztó 1 bites emberek vagytok. Mondta már ki vmelyik is h "bocsánat, tévedtem"? Gondolt már bele bármelyik is egy másik ember helyzetébe? A nagy lfszt. Saját magatok fszságait hangoztatjátok, ami mögött semmi bizonyíték nincs. Lehet jönni a százalékokkal, ti pontozzátok ezt le, mert az igazság fáj, hát még majd a depi. De még véletlenül se nőjjetek fel, maradjatok csak egy 12 éves kisgyerek szintjén "apaaaaaaaaa, akarom azt a játééékot", ha nem kapod meg, akkor meg hisztik. Beszélgetni csak két egy szinten lévő ember tud, de ahogy elnézem, itt a nők már rég megragadtak egy 12 éves gyerek szintjén és itt is fejezik be a pályafutásukat.
2020. febr. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

"Egy szélsőséges, bunkó gondolkodásod."

Mindenki ilyen, akinek nem egyezik a véleménye a tiéddel, azaz "nem fut utánad". Futkozzon a nyári villám, semmi pozitívot nem tudnál te az életemhez hozzátenni, max követelőzni, meg fenyegetni. Az egész életetek semmi más, csak a párkapcsolatok hajkurászása, meg az éppen aktuális partner lekicsinylése a saját szintetekre. Ez élősködő jellemre vall. De néző kérdése, neked más a helkopter, nekünk meg megint más, csak akkor a kézzel fogható helikoptereket nem kell majd tapogatni. Jó neked az álomvilág is.

2020. febr. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!