Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban nagy verseny van már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nagy verseny van már az átlagos nők iránt is? Van valamilyen verseny egyáltalán?

Figyelt kérdés
2020. febr. 17. 13:25
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
18%

"Ott szarom le mindet, ahol vannak. Ha én kellek, verseny nélkül is mellettem lesz, ha meg nem, a tököm se pedálozik, legyen akkor boldog, akivel akar..."


Igzat beszélsz. Nálam is van mit a tejbe tenni, nem is kevés, kivagyok koppintva, jó magas vagyok és helyes is, de mindegyik dögevőt semmibe nézem, mert semmik. Élősködők, érdekemberek és csak "követelnek", de mire fel? Ott szomorodik meg mind1ik ahol, jól mondod. Etesse ezeket aki akarja, meg viselje el a nárcisztikus fajtájukat. Az időapu gyorsan jön, hiába üti a majomember a fejét a földbe, hogy de "neki jár az örök fiatalság". Olyanok mint a gyerekek, 12 éves szinten megrekedt a nők 90%-a még 35 évesen is.

2020. febr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó, csak tartsd is meg ezt a jó szokásodat.
2020. febr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
95%

"Olyanok mint a gyerekek, 12 éves szinten megrekedt a nők 90%-a még 35 évesen is."

Írja ezt egy olyan, aki óvodás módjára dicsekszik a fiktív érdemeivel...:D Szánalmas.

2020. febr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
88%
Ja és remélem anyádnak is a szemébe mondod ezeket a szép sorokat, miután annyi pénzt és időt ölt bele egy ilyen aljas herébe...
2020. febr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
69%
6/11 válaszokat olvasva csak nekem merült fel,-annyira durván elutasítják és leírják a nőket-, hogy lehet, hogy a saját nemükhöz vonzódnak tudatalatt?
2020. febr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
12%
Elöbb adok pénzt egy hajléktalan férfinek, mint nőnek. Előbb engedek előre egy mozgássérült férfit a buszon, mint egy egészséges nőt. Tudod miért? Mert nem él vissza vele. Nem veri a mellét, hogy mozgássérült vagyok, nekem jár..... Nem vonzódom szexuálisan a férfiakhoz, de a nők meg semlegesek. Ha választanom kellene ki maradjon életbe, egy nő vagy egy gyík, gondolom tudjátok a választ, s azért mert a gyík nem fog átverni, nem próbál zsarolni, nem él vissza a fajtájával, pedig ő is csak ugyanúgy egy ösztönlény, mint a mai "modern nők". Fsz nélkül próbálnak fszok lenni, csak nem jön össze, azt akkor jön a depi, a kettős mérce és a hasonló praktikák. Irtózatosan taszító emberfélék. (Nyilván van kivétel, de olvasva ezt a fórumot is, háááát....) Vmelyik fsztalan itt anyámat emlegette, hát ő hűséges 3x éve :) Tudod, ez különbözteti meg a (válások 80%-át produkáló) mostani nőket az értelmesebbektől. Ezért mondom van kivétel, de ezek az önző, kizárólag a szerelmi élete és más semmi haszontalan nőneműek nem azok.
2020. febr. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
38%

"Írja ezt egy olyan, aki óvodás módjára dicsekszik a fiktív érdemeivel...:D Szánalmas."


Te mivel tudsz dicsekedni?

Én elmondtam, közel 20 éves aktív sporttal teli múlttal, jó döntésekkel (ezért van pénz), sok gürizéssel (én nem a szex és new yorkon nőttem fel), látható eredményekkel (nem sorolom fel, mert még azért is hibás leszek), és még sorolhatnám.

Te mivel tudsz "dicsekedni", vagy csak megint beszél az 1ik egyedből a lenézés, mert ő "elkrta" és semmit se tud felmutatni?

2020. febr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
93%
Nincs semmilyen verseny sem,carnak az átlagos nőkre.
2020. febr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Lehet atlag alatti vagyok mert elottem sose alltak sorba ferfiak hogy el akarok kotelezodni.

Olyanok voltak hogy hat talan aksrok valamit toled, hat talan mar tul vagyok az exemen meg egy hazas pasi. Na ez volt amikor s legtöbben erdeklodtek egyszerre. A mostani parommal ugy csaptunk le egymasra

2020. febr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
77%

Én teljesen átlagos nőnek tartom magam, nem tapasztaltam soha semmilyen versenyt. Nem panaszkodni akarok, nem sajnáltatom magam, csak leírom a helyzetem: soha nem próbált velem ismerkedni senki a való életben (és nem, nem csak nem vettem észre, hanem konkrétan nem fordult még elő, hogy bármilyen korú és kinézetű hímnemű kifejezetten azért állt volna szóba velem, mert ismerkedni szeretett volna). Online sem zaklat egy millió férfi, konkrétan egy sem. Persze ehhez az is hozzátartozik, hogy nem vagyok fenn társkereső oldalakon és a közösségi oldalaimat sem valami személyes fanpage-nek használom, hanem kapcsolattartás céljából, szóval nincsenek fent rólam szelfik vagy tengerparton bikiniben pucsítós fotók. Egyedül gyakorin fordul elő rendszeresen, hogy ismerkedni szeretnének velem, általában olyan csávók, akik valószínűleg sorban ráírnak mindenkire, akinek a válaszából feltételezik, hogy nő.

Azt viszont tudom, hogy rengeteg férfinál lenne esélyem, ha vállalnám, hogy én leszek a férfi a kapcsolatban és én megyek oda hozzájuk udvarolni, én nyomulok, ők pedig hagyják magukat, de erre egyelőre nem vagyok hajlandó és valószínűleg soha nem is leszek.

2020. febr. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!