Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul? 31 évesen már sosem lesz párom? Hova lettek a 35-40 es férfiak?

Figyelt kérdés
Az a baj aki illene hozzám családos vagy legalábbis foglalt. Nincsenek az egekben az elvárásaim, ismerkedek több helyen is ,igyekszem kedves és barátságos lenni de nem igazán találok ...

2020. febr. 18. 15:06
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
Nem vigasztal ha másoknak is ez a problémája ,sajnos tudom de még akit ez alapján találok is nagyon messze van helyileg.
2020. febr. 18. 22:16
 42/45 anonim ***** válasza:

"Különös, ma már egy nőnek sem könnyű..."


Főleg, ha válogat...

2020. febr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:
Nem vagyok válogatós , akiket kizárok az az áthidalhatatlan távolság és sajnos volt egy két okyan aki nemhogy apám de nagyapám lehetne korban 😀
2020. febr. 18. 22:51
 44/45 anonim ***** válasza:
38f itt vagyok.
2020. febr. 19. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én vagyok a 33 éves sorstárs:).


Igen, nagyon gyakran járok sportolni, de nem azért, hogy ismerkedjek, hanem mert ez a hobbim. Szóval jó lenne összekötni a kellemest a kellemessel, de hát egyelőre ez van...mindegy, nem adom fel:).


És képzeld el, hogy ráadásul a munkahelyem is egy pontenciális ismerkedős környezet....óriási irodaház, több ezer ember egy kupacban...nap, mint nap vadidegenek tömkelegével ebédelek például. Itt sem történt semmi.


Egyébként egyetértek veled, hogy látszik az emberen, hogy nyitott-e vagy sem. Én a többi nőt is szoktam figyelgetni, és vannak olyanok, akiknek mintha kint lenne egy tábla a nyakában, hogy: hozzám ne szólj!


Amit az egyik hozzászóló írt, hogy ne nyavajognak a nők, hanem szólítsák le ők a férfiakat...na ez az amit sosem fogok megtenni. Nem azért mert derogál, hanem az én férfiképembe nem fér bele az, hogy annyi bátroság, kurázsi, kraft nincs benne, hogy meg merjen szólítani. Amelyiknek nagyon tetszem úgyis megszólít.

2020. febr. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!