Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy valahányszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy valahányszor megtetszik egy csaj, mindig kiderül róla, hogy diplomás, sikeres lányról van szó?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a sikert/intelligenciát önmagában nem a diploma méri, de ezek a lányok a karrierjükben is sokat elértek és habár nekem is van diplomám, de nem tudtam vele elhelyezkedni ezért alja munkát vagyok kénytelen végezni. És valahányszor kiderül, hogy az x. csaj is ilyen sikeres, tanult ember én pedig egy lúzer senki vagyok baromi rossz érzés, mert alapvetően nincs diplomafétisem ellentétben sok nővel (akiket amúgy is inkább az egzisztencia érdekel), de valahogy mindig ilyen csajoknál lyukadok ki és baromi kellemetlen mindig ezzel szembesülni, hogy a kedves, intelligens és egyben csinos lányok mindegyike sokra vitte és ismét nem illünk össze (természetesen nem az én elhatározásomból).

2020. febr. 19. 18:14
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
#10: Előbbi kettőre a szemem miatt alkalmatlan vagyok. Utóbbi helyekre pedig max csókossal lehet bejutni.
2020. febr. 19. 20:18
 12/19 peca1000 ***** válasza:
62%

Egy intő példa a büfészakos egyetemistáknak aki úgy járnak majd, mint a kérdező.


Add lejjebb az igényedet, vagy keress jobb melóhelyet.

2020. febr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Igazabol neked magaddal es a helyzeteddel van gondod. Ha valoban elfogadnád es elég lenne amit csinalsz nem zavarna. De nem vagy elegedett, es ezt most nem negativ doloknak tartom. Benned van az igeny a valtoztatasra, csak most még nem tudsz lépni.
2020. febr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
24%

Életképtelen vagy.


24/N

2020. febr. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
69%

Nem feltétlen a kérdező diplomájával van gond, én mérnöki diplomával nem tudok elhelyezkedni.


Nyilván küldöm a CV-ket meg a jelentkezéseket, de akármilyen visszajelzés is nagyritkán jön... Nemhogy interjú... :D

2020. febr. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
54%
Off:Mi a baj a gyári melóval? Munka az is. Már unom, hogy itt mindig leszólják, mintha valami alacsonyabbrendű dolog lenne.
2020. febr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
#16: Ha nem lennék diplomás, akkor nekem személy szerint semmi bajom nem lenne vele, csak én pl. nem azért szenvedtem sok-sok évet az egyetemen, hogy utána ezt kelljen végezni.
2020. febr. 23. 13:33
 18/19 anonim ***** válasza:
68%
mindegyikük sokra vitte, azért azt is nézd milyen családi anyagi háttér állt az okos kislány mögött. Szerintem mindannyiunk sokra vinné annyi támogatással amennyit a seggük alá toltak némelyiknek. Tisztelt a kivételnek. Úgy nekem is lenne kedvem el egyetemezgetni, hogy tudom hogy nincs tétje mert a család kőgazdag és csak szórakozás az egész.
2020. máj. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Bizony. Igazat adok az utolsónak. Meglehetősen kockázatos szegény családból, pláne nagycsaládból egyetemre menni. Elveszted az 5 évet pénzkeresés szempontjából, nincsen hátszél, nincsen támogató nyugis környezet, az egészséged bánhatja, nem nyomnak be családilag jó munkahelyre, nem mehetsz apuci vállalkozásába, nincs ruhatár, családi autó, kezdőtőke, lakás támogatás, de te legyél nagymenő mert diplomád van. Köszike. (Nőként még rosszabb)
2020. jún. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!