Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 21 évesen a semmin kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen a semmin kívül illene valamit felmutatni a lányok terén?

Figyelt kérdés

2020. febr. 19. 19:18
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Mintha korábban írtad volna, hogy a csoporttársaid csajok. Akkor megvolt az egynél több beszélgetés, nem?
2020. febr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Többségben lányok vannak. Ezen mit nem lehet érteni. De nem mindegyik lány.
2020. febr. 19. 20:11
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Állandóan ezt a Balázsozást látom. Tulajdonképpen ki az, és mi a baj vele?

Ha a kérdező a Balázs akkor is mi a baj ezzel a kérdéssel? Semmi provokáló nincs benne, vagy nem értem miért terjedt itt el ez.

2020. febr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
A 76%-os ma kifejti a saját álláspontját erről. De szólok előre, hogy mindenért én leszek a hibás.
2020. febr. 19. 20:17
 15/32 anonim ***** válasza:

Eltértem a kérdéstől.

Írod, hogy vannak lány csoporttársaid. Velük beszélgetsz? Van akivel jóba vagy?

Nem tetszik egyik sem? Vagy, ha nem is akarsz még barátnőt akkor mit érdekel, hogy otthon kérdezgetnek? Nem fejtetted ki a kérdést.

2020. febr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Nem tetszik senki sem, mit érnék én el azzal úgyis kevés lennék hozzájuk.


Néha kicsit zavar, hogy a rokonok is célozgatnak rá, hogy van-e már vagy állandóan az gúnyolódnak,hogy biztosan lánnyal voltam azért nem vettem fel a telefont ha hívnak.

2020. febr. 19. 20:23
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem a kérdés a lényeg. Hanem beszélgessen vele valaki. Volt már több ezres válaszos kérdése is.

Lényegében minden nap felteszi ugyan azt itt, csak más megfogalmazásban.

2020. febr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

De mitől olyan zavaró? Hogy emlegetik folyton?

A 42 éves nem teljesen normális nő, aki állandóan házas pasikat kerget, az aki állandóan felteszi a "nők mit tennétek, ha egy férfi oda menne hozzátok az utcán és...." nem százszor provokálóbbak és idegesítőek?

Itt a kérdező csak valamiféle vissza jelzést akar, hogy nem késett még el..


Egyébként ilyen helyen a legkönnyebb beszélgetni. Már eleve egy az érdeklődési kör. A suliba mindenkivel beszélgettünk mindig a barátnőimmel. A csúnya fiúval, a visszahúzódóval, mindenkivel. A legrosszabb amit ilyenkor tehetsz az elzárkózás tőlük. Nem kell oda menni, hogy egyből randira hívd őket, csak beszélgetni szünetben vagy akármikor. Nem hiszem el, hogy sose kerülsz egy társaságba velük. Barátkozni is elég először.

2020. febr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Pedig nem kerülök velük soha egy társaságba. Hozzám soha nem szóltak.
2020. febr. 19. 20:35
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom fiúkkal azért barátkozol. Egyikhez se mentek még sose oda amikor épp te is ott voltál? Hány fős osztályba jársz?

De akkor hagyjuk a sulit. Mi van az internettel? Ott próbálkoztál már? Ha volt kérdésed ahova rengeteg ember írt tanácsot sose volt siker egyikből sem? Vágysz egyáltalán barátnőre, nyitotr vagy rá vagy csak kéne, de elzárkózol mindenki elől?

2020. febr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!