Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 21 évesen a semmin kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen a semmin kívül illene valamit felmutatni a lányok terén?

Figyelt kérdés

2020. febr. 19. 19:18
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Van egy két fiú akivel szoktam beszélgetni. Amikor velük beszélgetek egyszer sem jöttek oda lányok. Engem messziről elkerülnek.


Interneten felesleges próbálkoznom mert jól kell kinézni és nekem esélyem sem lenne.


Valamilyen szinten vágyom rá de nekem a környezetem sem engedheti meg,hogy legyen. És még sorolhatnám, hogy mi nem.

2020. febr. 19. 20:44
 22/32 anonim ***** válasza:

Ha nem is akarsz senkit, akk minek a kérdés? Hiszen tudod úgyis.


De válaszolok: Szerintem, a nagy átlagnak már megvolt az első kapcsolata és már szakítottak is ennyi idősen. Jól kinézni, meg relatív, mert olyan nőstényeket lehet látni, olyan fazonokkal, h aztaQ... De fordítva is.

2020. febr. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Kedves 13-as! A kerdezovel szerintem az a baj, hogy egy nárcisztikus idióta. Soha nem azért tesz fel egy kérdést, hogy válaszoljanak rá, és legalább elgondolkodjon a valaszokon. Csak az a célja, hogy mindenki vele foglalkozzon és minél többet írjanak neki. Sajnos, ezt többnyire el is éri, ha egy napig nem kap választ, fűz valami "roppant érdekes kommentet", hogy újra fókuszba kerüljon.Es persze jön egy újabb kérdés is, ami valójában ugyanaz, mint az eddigi 1000, csak más megfogalmazásban.Szerencsere élőben még soha nem találkoztam ilyen emberrel,mert számomra rendkívül irritáló, a stílusa bicskanyitogató. Aki pedig nem vár válaszokat-mert minden alkalommal bebizonyítja, hogy lesz.rja, minden józan érvet megcafol, semmit nem fogad meg csak sirankozik- az csak provokálni jön.Ez pedig baj. Ha most arra gondolsz, hogy nem kell elolvasni,tovább kell görgetni, akkor igazad van, így fogok tenni.

Balazska! Neked nincs mit mondanom,menthetetlen vagy. Illetve őszintén remélem, egyszer végre hosszabb távra megszűnik az internet szolgáltatás nálad😀

2020. febr. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Tőlem úgysem fogtok megszabadulni.


Ezerszer leírtam már,hogy szakemberhez úgysem fogok elmenni. És többségében csak ilyen tanácsot kaptam. Próbálnék hozzájuk szólni de amikor köszönök mert bunkó nem akarok lenni és azt veszem észre,hogy csak éppen visszaköszönnek akkor utána minden kedvem elmegy attól,hogy hozzájuk szóljak. Vagy rám néznek és elkezdenek nevetni. Ezek után kinek lenne kedve beszélgetni bárkivel is.

2020. febr. 20. 07:12
 25/32 anonim ***** válasza:
2 kiló krumplit és pubg statot
2020. febr. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Szerintem egy átlagembert rohadtul nem érdekel a másik magánélete, hogy mit "mutatott fel" a lányok terén.

Inkább számít, hogy milyen a végzettsége, hogyan dolgozik, meg hogy amúgy egy normális érzülettel, gondolkodással bíró valaki.

2020. febr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Oh, én 25 vagyok és hasonló cipőben járok mint te. Egyszer randiztam, annak is már lassan 7 éve. 🤣
2020. febr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Hiába nevetsz. Legalább már voltál kettesben lánnyal és gondolom a randin beszégettél vele. A hozzám hasonlókhoz képest sokkal többet értél el.
2020. febr. 20. 16:12
 29/32 anonim ***** válasza:

# 28

Hát a beszélgetés az enyhén túlzás.... Második találkozás nem lett, nem keltettem túl jó benyomást, de lehet fordított helyzetben én se találkoznék magammal. 😁


Most meg 2éve kerülgetek egy lányt, akit nem merek megszólítani. Szerintem, ha volt is esélyem azt is elszurtam már.

2020. febr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Tisztára mintha csak saját magamat olvastam volna. Teljesen hasonlítunk.
2020. febr. 20. 17:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!