Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresésében sikertelen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresésében sikertelen, előnytelen külsejű férfiak ha összeszednek egy csúnyácska lányt, mert csak az jut nekik, szégyellik a barátaik előtt?

Figyelt kérdés

2020. febr. 19. 20:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
94%
Es miert gondolod, hogy a csunyacska lanynak nincs valasztasa es belemegy egy ilyen kapcsolatba, ahol szegyelli ot a pasija?
2020. febr. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 peca1000 ***** válasza:
81%

Nekem is volt csúnya nőm.


Páran szóvá tették.


Én azt mondtam, hogy tudom, hogy csúnya, de már megszoktam, és így tetszik :)


A végén mindenki elfogadta őt :)

2020. febr. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nemegyszer tetszettek meg olyan lányok/nők, akiről távolról sem lehetett elmondani, hogy szépségideálok lettek volna. Viszont én szépnek és vonzónak láttam őket, mert megfogott bennük valami. Így az én nézőpontomból ők a "jó nő" kategóriába estek. Szóval nem azért próbálkoztam be, mert nem "jut" más. Hanem azért, mert tetszettek. (Az meg már más kérdés, hogy ők is lekoptattak 🤗.) Az ízlésemet pedig nem szégyellem senki előtt sem. Nekem kell tetszen az adott nő, nem másnak.


Ezt a "jut, nem jut" és a "jár, nem jár" dolgot meg idióta felfogásnak tartom. Ugyanis alapvetően mindenkinek megvan az a lehetősége, hogy kezdeményezhet annál, aki tetszik neki. Vagyis nincs kőbe vésve, hogy ki kivel jöhet össze. Az meg, hogy valóban lesz-e belőle bármi nyilván függ a másik féltől is. Mert lehet én viszont nem tetszem neki. Az élet így működik.

2020. febr. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Peca1000, kommentjeid alapján neked hihetetlenül magad az érzelmi intelligenciád.
2020. febr. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Csak a személyiség számít.
2021. máj. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!