Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mièrt nem szeretnek szóba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt nem szeretnek szóba állni a társkeresők mentális problèmával rendelkező egyènekkel?

Figyelt kérdés
Folyamatosan azt olvasom az oldalon,hogy nem jönnènek össze olyan fèrfival vagy nővel,akinek valamilyen pszihiátriai baja van súlyosságtól függetlenül.Sokszor mèg esèlyt sem szívesen adnak az egyènnek a bizonyításra.Azt gondolják,ha valakinek olyan problèmája van,az biztos nyírni fogja a párját.Nekem is volt már hasonló gondom,ès van most,ès nem bántom a párom,ès mindent megtudunk beszèlni.

2020. febr. 23. 10:47
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Én elég súlyos pszichiátriai beteg vagyok és nincs problémám a társkereséssel, barátkozással sem. Persze én nem azzal indítok, hogy "heló pszichózisom van", hanem hagyom, hogy megismerjen a másik, aztán mikor már tudja, hogy milyen vagyok, akkor elmondom neki, ő meg eldönti, hogy marad-e. Eddig még nem utasított el senki. A legtöbb ember ha azt hallja, hogy pszichózis, akkor egy életképtelen, veszélyes emberre gondol, meg se fordul a fejében, hogy egy ilyen betegséget teljesen kontroll alatt lehet tartani gyógyszerekkel vagy egyéb szokásokkal, vagy hogy idővel el is tud múlni a dolog. Én már csak viccelődök a betegségemmel, és úgy vagyok vele, hogy ha valaki ezért nem vesz emberszámba, akkor ő többet veszített, mint én :)
2020. febr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Egyet èrtek az előzővel.
2020. febr. 23. 22:06
 23/29 anonim ***** válasza:
63%

Én olyan 'sztereotípiákból' indulok ki, hogy itt is nem egyszer olvasni olyat, hogy nem merek szakítani mert öngyilkossággal fenyegetőzik a másik. Egy egészséges ember nem fog szakítás után öngyilkossággal fenyegetőzni. Vagy a másik, páromnak volt olyan, hogy az egyik exe terhességet hazudott.

Vagy a másik, hogy egyik barátnőm pánikbeteg. 2 évnél tovább egy pasi sem tudta elviselni. Egyik sem jobb, inkább választok egészséges embert.

2020. febr. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Azért, mert tévesen ítélnek.


Személyiségzavarom van, de idegen ember meg nem mondaná. Attól még dolgozom, tanulok, sikeresnek tűnök, csak hát nem tudom ezt sem megfelelőképp értékelni. Rendszeres terapia sokat segít.

2020. márc. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
62%
Az emberek hülyék! Testvérem szorong, pszichiáterhez jár. Pár éve volt egy autóbalesete, ahol később kiderült hogy ő volt a vétlen fél, de rögtön mindenki őt támadta amíg nem volt ítélet hogy “pszichiátriai kezelés alatt áll az egyik sofőr” Magyarul rögtön ő a hibás az emberek szemében. Egyébként meg egy normális, kedves ember, de rögtön egy bezárva tartott dühöngő őrültre asszociál mindenki! Neki úgy lett párkapcsolata, hogy vérnyomás gyógyszernek kell hazudnia szegénynek az egy szem gyógyszerét! Amíg elmondta mi az, minden csaj lelépett.
2020. márc. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
55%
16 evet èltem vele. Maga volt a pokol. Végül ő folytatott viszonyt egy nős pasival, hálából hogy kitartottam mellette. Végül elvált tőlem. Soha többé mentàlis beteggel. Mániás depressziós volt.
2020. márc. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Mert beképzeltek.
2020. márc. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Mert senki nem akar egy dilissel együtt èlni èn kifogtam kèt dkllis nőt az elejèn mèg nem derült ki róluk de ahogy megismertem öket egyre jobban látszott rajtuk hogy nagyon komoly mentális problèmájuk van nagy ívben kerülni kell az ilyen szemèlyeket 25èvesen már frontint szedett dúrva volt mi lesz később akkor.
2023. máj. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Legdurvább az volt amikor bekattant csajom ès szèt verte a konyhát tányèrokat poharakat mindent leboritott csápolt rugdosódot mert a szülei felhúztàk idegileg rendesen fèltem tőle
2023. máj. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!